Saabisärk 2014 - HÄÄLETUS

Siia koondub kõik, mis seostub ühiste ostude ja meenetega.
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#26

E Mär 31, 2014 11:16

Mulle meeldib see 9. variant rohkem kus ka Griffini logo olemas on. Samas kui see suurelt juba külje peal on, siis ilmtingimata muidugi ei pea rinnal dubleerima. Aga saabiklubi.ee paneks ma küll kas seljale või kuhugi kõrgemale. Mõnikord tahaks võibolla ka korralikult särk püksis käia ja siis ei oleks see näha ;)
Kasutaja avatar
Six
Postitusi: 347
Liitunud: P Sept 26, 2010 9:47
Asukoht:
Auto: M5 F90 '18

#27

E Mär 31, 2014 11:17

Tahtsin just sama lisada - saabiklubi.ee võiks ikkagi seljale jääda. Ees läheb liiga paljuks...
kristo239
Postitusi: 33
Liitunud: R Apr 02, 2010 13:40
Asukoht:
Auto:

#28

E Mär 31, 2014 17:15

Pakun polo-särgi-huvilistele välja alternatiivse säästuversiooni. Kas ja kui palju ta säästlikum tuleb - ma siiski ei tea. Nimelt seljalolev Saab-logo asendada lihtsalt valgete kontuurjoonte, seest tühja Saab-logoga. Kui küljelolevat suurt logo pole võimalik õmbluste tõttu trükkida, siis võib ju pool logo asetada ette ja teine pool seljale, nii nagu kavandis ka on, logo võib ju katkeda, idee ja visuaal jääb samaks.
"Saabiklubi.ee" peaks minu silmis siiski jääma seljale, kuna on paremini nähtav, loetav ning inimene, kes on harjunud kandma särki püksis, ei kaota klubi veebiaadressi sinnasamastesse pükstesse. Ees rinnaloleva logo võtsin samuti ära, nagu ka 10. kavandil, kuna suur logo küljel on ju tegelikkuses samasugune.
Hetkel on see logo seljal muidugi kiiruga tehtud.

Mõtleme, arutame ja kaalume, et kõigile sobiks ja inimesed kannaksid uhkusega rohkem kui 1 kord.



Lisatud failid
AndresV
Postitusi: 903
Liitunud: E Apr 02, 2007 16:28
Asukoht: Harjumaa
Auto: 40/60 rida6
Kontakt:

#29

E Mär 31, 2014 22:27

Mina EI võtaks rinna pealt greifi ära. Greif koos saabi logoga näeb väga hea välja. Just selle variandi poolt anti 43 häält...
ill
Saabiklubi liige
Postitusi: 1963
Liitunud: T Veebr 27, 2007 13:25
Asukoht:
Auto:

#30

E Mär 31, 2014 22:32

Mina jätaks seljale ainult saabiklubi.ee kirja :)
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#31

E Mär 31, 2014 22:40

Selline võiks saada reaalsuseks. SAAB kiri seljal ja ees on mõtetu dubleerimine, samuti Griffini pea dubleerimine rinnal ja küljel.
Saabiklubi.ee kiri ei sobi kuidagi koos sloganiga taha...

terv, teager



Lisatud failid
Kasutaja avatar
Six
Postitusi: 347
Liitunud: P Sept 26, 2010 9:47
Asukoht:
Auto: M5 F90 '18

#32

E Mär 31, 2014 22:55

Pole paha...
KorK
Postitusi: 792
Liitunud: L Dets 05, 2009 12:02
Asukoht:
Auto:

#33

E Mär 31, 2014 23:11

Kui samasuguse särgi ka veel saaks :cool:
Regular Saab Guy
kristo239
Postitusi: 33
Liitunud: R Apr 02, 2010 13:40
Asukoht:
Auto:

#34

E Mär 31, 2014 23:15

Kuna tegemist on minu kavandi, mõtete ja nägemusega, siis ilmselgelt võib minu pärast teha ka selle 9. variandi, mille poolt on hetkel antud 46 häält, just nii, nagu ta on.
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#35

E Mär 31, 2014 23:26

Kahjuks jäi segaseks. Kas selline, nagu algselt hääletusel oli või mingi muudetud versioon?

EDIT: Mis firma polo on pildil? Ma nagu loeks välja "I am bretta" vms?

terv, teager
kristo239
Postitusi: 33
Liitunud: R Apr 02, 2010 13:40
Asukoht:
Auto:

#36

E Mär 31, 2014 23:47

Pidasin silmast 9. kavandit. Nii, nagu ta esitatud ja hääletusel on, kus 46 häält kogunud.

Jään hetkel vastuse võlgu, kes antud polo tootnud on, kuid T-särgitehases, kes ka ise särgi-trükki teostavad, on hetkel soodushinnaga polopluusid. Ma küll ei tea, kelle teenust siin meie eestvedajad partnerina kasutavad, kuid lingin siiski ära: http://www.t-sargitehas.ee/epood.php?kat_id=18&page=2
Ehk on kasu ja tasuks uuridagi.

Terv vastu,
K.
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#37

T Apr 01, 2014 7:09

Sinu antud lingil on polo hind odav, trüki hind kirves (ning loomulikult trükiks on kuumpress - ehk kile kleebitakse särgile). Polo hind on 10€, iga detaili print 10€, mis lõppmaksumuseks teeb 50€ (ma tegin selle disainimise seal läbi).

Lisaks pole kõiki suuruseid saada - nagu ikka soodustoodetele.

Küsin siis uuesti ja selgemalt - kas Sina kui kavandi idee autor, nõuad, et see läheks teostamisse täpselt sellisel kujul nagu ta algselt esitatud oli ja hääletusel oli, muutumata kujul?

terv, teager

Lisatud failid
kristo239
Postitusi: 33
Liitunud: R Apr 02, 2010 13:40
Asukoht:
Auto:

#38

T Apr 01, 2014 12:48

Ma pakuks alternatiivina ikkagi midagi sarnast. Kas muutuks soodsamaks ja reaalsemaks?



Lisatud failid
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#39

T Apr 01, 2014 13:09

Tere

Tehnilised võimalused on selged. Trükki küljele on võimalik teha juhul kui seal ei ole õmblust. Sellisele tingimusele vastab ainult meeste T-särk. Naistel on särk taljesse töödeldud ja ka lastesärkidel on millegipärast õmblus. Samuti ka polol. Seega naistele-lastele saab teha küljele ainult pooliku logo. Mõlemat logot ette-taha ei ole mõtet teha - ei jää kena. Nimelt on trükiraami võimalik paigutada 3 cm õmblusest, seega esi ja tagumise logo vahele jääks kokku 6 cm lõhet.
Polole võiks ka nt tikkida, kuid selle maksumus tuleb ulmeline (niidikulu) ning tikand küljele jääb jäik ja kõditab :)

Soovin autorilt nüüd selgust - kas jääb tema esialgne kavand (mööndusega naistel, lastel, polol on logo poolik külje peal) või on ta nõus minu poolt mugandatud versiooniga (ja samuti ka teised). Hinnavahet pole.

P.S. Samas on naistel-lastel võimalus tellida väiksemat meestesärki endale nö Unisex särgina - siis saavad ka nemad terve logo.

terv, teager


Autori versioon:



Mugandatud versioon


Lisatud failid
Kasutaja avatar
Six
Postitusi: 347
Liitunud: P Sept 26, 2010 9:47
Asukoht:
Auto: M5 F90 '18

#40

T Apr 01, 2014 13:27

Meeste T-särkidel on ka ju külgedel õmblused :freak:
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#41

T Apr 01, 2014 13:30

Nope. Nendel, mida me tellime ei ole. Kui sul kapis on Griffini pea mis kohvitassist tõuseb, siis nõustud minuga ;)

terv, teager
Kasutaja avatar
Six
Postitusi: 347
Liitunud: P Sept 26, 2010 9:47
Asukoht:
Auto: M5 F90 '18

#42

T Apr 01, 2014 13:33

Ei viitsi kappi tuhnima minna, aga kui sa nii ütled, siis pean sind uskuma.
Samas jääb ikkagi arusamatuks, kuidas särgi kehaosa siis kokku õmmeldud on...

Nope. Nendel, mida me tellime ei ole. Kui sul kapis on Griffini pea mis kohvitassist tõuseb, siis nõustud minuga ;)

terv, teager
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7617
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#43

T Apr 01, 2014 14:03

See säästu versioon on ikka väga mage võrreldes originaaliga; ja inimesed ju ikka originaali poolt oma hääle andnud..,
oleks, et 1 muudatus aga lausa 5....

tuleb välja, et lähed poodi ostma renaulti ja saad hoopis dacia...
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Iuo
Postitusi: 1011
Liitunud: T Juul 11, 2006 15:05
Asukoht:
Auto:

#44

T Apr 01, 2014 14:21

Kas sel mugandatud versioonil tuleks siis ainult pool grifi logot?

Või oli see ainult naised lapsed? Tekst ja pildid ei klapi?
kristo239
Postitusi: 33
Liitunud: R Apr 02, 2010 13:40
Asukoht:
Auto:

#45

T Apr 01, 2014 14:33

Kas jutt käibki juba meeste T-särkidest või ikkagi polost, nagu kavandil?
Võib-olla tuleks püüda võimalikult kiirelt selgeks teha, kui palju on inimesed nõus särgile ja originaalile rahaliselt panustama. Kui hääletati meeldivamaks kavandiks, ehk ongi inimesed pisut rohkem valmis maksma ega olegi vaja säästuversiooni teha, sest ma näen, et tagasiside säästuversioonidele on pigem negatiivne. Saan aru, et säästuversioon originaalist ikkagi erineb pigem oluliselt kui minimaalselt ning on pigem ebaaus kui aus.
Mina kui autor ei poolda ühtegi muudatust originaalist, kuid siiski on minu jaoks oluline võtta arvesse enamuse arvamust, võimalusi ja soove.
Meenub, et ees pool pakuti välja ka kaks varianti, et teha originaal ning säästuversioon. Ehk oleks rahvas kahe valikuga rohkem päri.
Nii siis tuleks selgeks teha, kas on vaja muudatusi ja mil määral.
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#46

T Apr 01, 2014 14:35

See säästu versioon on ikka väga mage võrreldes originaaliga; ja inimesed ju ikka originaali poolt oma hääle andnud..,
oleks, et 1 muudatus aga lausa 5....

tuleb välja, et lähed poodi ostma renaulti ja saad hoopis dacia...

Mugandatud versioon ei ole säästuversioon kuna tootmiskulu on sama.
Erinevusi võrreldes autoriga on 2 - rinna peal olev logo asendatud Saabiklub.ee'ga ning tagant Saabiklubi.ee ära kaotatud (lihtsuses peitub võlu)
Kes seda värvilist logo seljal taga igatsevad - te ei igatse taga suvel seda kilekleepsu turja peal, kui nahk märjaks tõmbub.
Kas sel mugandatud versioonil tuleks siis ainult pool grifi logot?

Või oli see ainult naised lapsed? Tekst ja pildid ei klapi?

Poolik Griffin on mugandatud versioonil lihtsalt näiteks, kuidas ta jääb. Meeste T-särgil jääb ta täielikuks, naistel-lastel ja polol kahjuks poolikuna.

terv, teager
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#47

T Apr 01, 2014 14:41

Kas jutt käibki juba meeste T-särkidest või ikkagi polost, nagu kavandil?
Võib-olla tuleks püüda võimalikult kiirelt selgeks teha, kui palju on inimesed nõus särgile ja originaalile rahaliselt panustama. Kui hääletati meeldivamaks kavandiks, ehk ongi inimesed pisut rohkem valmis maksma ega olegi vaja säästuversiooni teha, sest ma näen, et tagasiside säästuversioonidele on pigem negatiivne. Saan aru, et säästuversioon originaalist ikkagi erineb pigem oluliselt kui minimaalselt ning on pigem ebaaus kui aus.
Mina kui autor ei poolda ühtegi muudatust originaalist, kuid siiski on minu jaoks oluline võtta arvesse enamuse arvamust, võimalusi ja soove.
Meenub, et ees pool pakuti välja ka kaks varianti, et teha originaal ning säästuversioon. Ehk oleks rahvas kahe valikuga rohkem päri.
Nii siis tuleks selgeks teha, kas on vaja muudatusi ja mil määral.


Jutt käib algusest peale T-särgist. Polo võtame tootmisse rahva soovil.

Mis oleks saada:
1. Meeste T-särk, täissuure logoga
2. Meeste polo, pooliku logoga

3. Naiste T-särk, pooliku logoga
4. Naiste polo, pooliku logoga

5. Laste T-särk, pooliku logoga

* Lisaks võivad naised-lapsed tellida meeste T-särgi endale(et saada täissuurt logo), kuid endale sobiva suurusega. (M & S suurusega nt siis)

"Autor ei poolda ühtkit muudatust originaalist, mille poolt hääletati"
Kas siiski autor on nõus viimase originaalversiooniga, (kus esi, taga ja külg on kõrvuti) millel seljapeale kilekleeps on asendatud valge SAAB kirjaga? Kui jah, siis see tootmisse ja korras.

terv, teager
TGB
Saabiklubi liige
Postitusi: 1776
Liitunud: K Aug 30, 2006 16:59
Asukoht:
Auto:

#48

T Apr 01, 2014 14:43

Järgmisel aastal esitame klubi särkide konkursile oma kavandid maikadest kuni sonimütsini ja siis pärast vaatame, mis välja kujuneb. :drink:
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#49

T Apr 01, 2014 14:45

Lihtsalt uitmõte. Kui need särgid toodetakse Eestis, siis põhimõtteliselt oleks vist võimalik kõigepealt Griffin trükkida ning seejärel särk kokku õmmelda, siis saaks need kaks poolt ilusti nii kokku, et suurt vahet ei jää. Kas keegi on nõus pisikese koguse puhul seda mõistliku hinna eest tegema, on muidugi omaette teema.
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#50

T Apr 01, 2014 14:47

Lihtsalt uitmõte. Kui need särgid toodetakse Eestis, siis põhimõtteliselt oleks vist võimalik kõigepealt Griffin trükkida ning seejärel särk kokku õmmelda, siis saaks need kaks poolt ilusti nii kokku, et suurt vahet ei jää. Kas keegi on nõus pisikese koguse puhul seda mõistliku hinna eest tegema, on muidugi omaette teema.

Miinimumkogus on 500 tk, tehasetellimus ainult.

terv, teager
Vasta