Saabneti helkurvest?

Siia koondub kõik, mis seostub ühiste ostude ja meenetega.
Vasta
kaarel
Postitusi: 619
Liitunud: P Juul 16, 2006 14:39
Asukoht:
Auto:

#76

P Okt 15, 2006 13:23

Algselt postitas: Cyber
Ärge unistage..:) trükkimise jaoks on vaja miskd matriitsid teha ja need maksavad. Igaühele eraldi seda teha, siis läheb hind selliseks, et keegi ei taha mingist vestist teada ka enam midagi. Oma nime võite sinna markeriga pärast ise kirjutada..:)


Mäletan, et Eesti Kaitsejõudude Üksik-vahipataljonis (DMB 98) sai tellida rinda õmblemiseks perekonnanime. Oli teine tikitud ja ei maksnud ka ajateenijale eriti palju (kuuteenistus 150.-). Teksti tikkimiseks pole vist eraldi kulukat programmi vaja treida, kes tahab, võib siukse asja ise lasta endale teha, naine õmbleb kärtsu vesti ja sildi külge ja kogu moos. Siiditrükiga üksiksiltide teema lahendamine - olen nõus - oleks utoopia. :D

Niisiis - jääme kollaste vestide juurde, millel ees ja taga kiri "saabnet.ee". ;)
Chipy
Postitusi: 667
Liitunud: N Mär 31, 2005 23:30
Asukoht:
Auto:

#77

P Okt 15, 2006 19:58

loen ja imestan - asi mis on selgapanemiseks pimedas ja siis kui vaja silma paista on muundunud nagu mingiks moekaks riidetükiks :D pigem võib teha talveajaks näiteks fliisi ja sinna rinnale tikkida kena pilt vm, Helkurvest on ikka samast kasutus- ja ohutusklassist nagu tulekustuti ja tungraud. Olge ikka mõistlikud.
Minu isiklik arvamus et politsei sarnast kirja ja kujundust ei peaks kasutama.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14292
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#78

P Okt 15, 2006 20:10

Ah kuram.. kambakesi ostetud ilma kirjadeta vest on ka ilmselt kasulikum kui üldse mitte. Paljud ei viitsi niisama osta aga kambavaimust ajendatuna võtavad ikka...:)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#79

P Okt 15, 2006 22:38

Algselt postitas: Chipy
loen ja imestan - asi mis on selgapanemiseks pimedas ja siis kui vaja silma paista on muundunud nagu mingiks moekaks riidetükiks :D pigem võib teha talveajaks näiteks fliisi ja sinna rinnale tikkida kena pilt vm, Helkurvest on ikka samast kasutus- ja ohutusklassist nagu tulekustuti ja tungraud. Olge ikka mõistlikud.


Tavalise helkurvesti võib ju igaüks ise osta, kuigi tõsi - kambakesi võib pisut odavamalt saada. Kui jutt käib saabneti vestist, siis on suht loogiline eeldus, et soovitakse pisut tavalisest erineda;)
Ok, tunnistan ausalt, et tegelikult mölisen siin niisama ja pole veel välja mõelnud, kas tellida see vest või mitte kuna 10a staazi juures on ainult kaks korda ette tulnud, et olen pidanud peatuma kohas, mida isegi natuke valida ei saa ja auto kallal askeldama hakkama.
Ryhkija
Saabiklubi liige
Postitusi: 1231
Liitunud: N Veebr 03, 2005 7:29
Asukoht:
Auto:

#80

P Okt 15, 2006 23:06

Võtaks siis kaks tükki, Saabiiirele igatahes L (kui just väiksemat pole) ja hea oleks kui keegi teeks selgeks, millised nende eri suuruste mõõdud on, siis teaks, mida endale tahta.
Mis puutub igasugustesse erinevatesse lisatekstidesse, siis võiks ees paremal selle jaoks üks jupp takjapaela pehmemat osa olla, mille külge siis võib igaüks maitse järgi kas lemmikmudeli, kasutaja- või pärisnime krõpsuga kinni panna :P
Ja selja peal võiks saabnet.ee olla, ees vasakul SAAB. (SAAB selja pääl?? mine kurat neid homosid tea, saavad veel valesti aru :gun: )
Ega nii pole kunagi olnd, et kuidagi ei saa, kuidagi ikka SAAB! :P
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#81

E Okt 16, 2006 7:47

Algselt postitas: Ryhkija
hea oleks kui keegi teeks selgeks, millised nende eri suuruste mõõdud on, siis teaks, mida endale tahta.

Jah, mida need suurused vestide puhul ikkagi tähendavad? Kas XL vest on piisavalt suur, et XL mõõdus mees võiks selle enda talvejope pääle venitada? Või jääb XL vest XL mõõdus T-särki kandvale hingele väikseks, kui mingi talvejope vms selga jätta? Kuna vest on abiks peamiselt pimedal ja külmal ajal, siis ratturina eeldaks, et vesti ja kere vahele mahub ka täiendavat isolatsioonimaterjali.
Factor
Postitusi: 704
Liitunud: N Okt 14, 2004 11:59
Asukoht:
Auto:

#82

E Okt 16, 2006 13:05

Nii.. olen nüüd minagi üle pika aja tagasi saabnetti külastamas.

Asi kisub huvitavaks.
Et siis, ise võtaks kah 1 vesti ja kui veel arvestatakse arvamusi, siis minu meelejärgi oleks seljal kiri SAAB ja ees rinnal Saabnet.ee. Takjapaela olemasolu ei teeks kah paha!
PS! Mu teinepool kõrvalt mainis, et ei ütleks temagi ära vastavast pesust!:headbang:
Vabandage neiu, mis kell on.... mul seisab
Emmerich
Postitusi: 164
Liitunud: L Juul 29, 2006 21:19
Asukoht:
Auto:

#83

E Okt 16, 2006 17:56

Algselt postitas: Chipy
loen ja imestan - asi mis on selgapanemiseks pimedas ja siis kui vaja silma paista on muundunud nagu mingiks moekaks riidetükiks :D pigem võib teha talveajaks näiteks fliisi ja sinna rinnale tikkida kena pilt vm, Helkurvest on ikka samast kasutus- ja ohutusklassist nagu tulekustuti ja tungraud. Olge ikka mõistlikud.


Inimesed ju mainisid siin, et tahavad rattaga sõites selga panna. Minu meelest mõistlik :)
¿_ __ ' ' )
( . ( . ) /|/|
LC___ @
¿___, ) (
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#84

E Okt 16, 2006 18:04

Algselt postitas: Emmerich
Algselt postitas: Chipy
loen ja imestan - asi mis on selgapanemiseks pimedas ja siis kui vaja silma paista on muundunud nagu mingiks moekaks riidetükiks :D


Inimesed ju mainisid siin, et tahavad rattaga sõites selga panna. Minu meelest mõistlik :)

Chipy pidas öeldu all ehk ikka silmas, et väga kirjul kujundusel pole mõtet. Piisab tagasihoidlukust kirjast "saabnet.ee" seljal või rinnal.
RedBaron
Postitusi: 167
Liitunud: E Jaan 31, 2005 14:56
Asukoht:
Auto:

#85

E Okt 16, 2006 18:49

Nõndaviisi siis, üle pika aja õnnestus ka saabneti ligi saada. Heastan pika vaikimise kohe sellega, et tellin 1 vesti, saagu see kujundus milline tahes. Omapoolseid näpunäiteid :eureka:ei hakka jagama, arvamusi niigi palju:D
Seega siis - 1vest palun ja XXL suurus.

P.S. Cyber on Sul häid ideid, kuhu minu avatar kadunud on? Või olen mina ainuke kes ei näe ;) ?
Emmerich
Postitusi: 164
Liitunud: L Juul 29, 2006 21:19
Asukoht:
Auto:

#86

E Okt 16, 2006 19:01

Algselt postitas: suur
Algselt postitas: Emmerich
Algselt postitas: Chipy
loen ja imestan - asi mis on selgapanemiseks pimedas ja siis kui vaja silma paista on muundunud nagu mingiks moekaks riidetükiks :D


Inimesed ju mainisid siin, et tahavad rattaga sõites selga panna. Minu meelest mõistlik :)

Chipy pidas öeldu all ehk ikka silmas, et väga kirjul kujundusel pole mõtet. Piisab tagasihoidlukust kirjast "saabnet.ee" seljal või rinnal.


Seljuhul nõus. Piisab tumedalt "SAAB" seljal & "SAABNET.ee" rinnal.
¿_ __ ' ' )
( . ( . ) /|/|
LC___ @
¿___, ) (
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#87

E Okt 16, 2006 21:42

Algselt postitas: Emmerich
Seljuhul nõus. Piisab tumedalt "SAAB" seljal & "SAABNET.ee" rinnal.

Chipy, sa oled asjaga rohkem kokku puutunud. Kuidas mõjutab trükkimise hinda see, et soovitakse saada kirja nii seljale kui kõhule? Siis võrreldes variandiga, kus kiri on ainult seljal või kõhul.
kaarel
Postitusi: 619
Liitunud: P Juul 16, 2006 14:39
Asukoht:
Auto:

#88

T Okt 17, 2006 8:23

Algselt postitas: suur
Kuidas mõjutab trükkimise hinda see, et soovitakse saada kirja nii seljale kui kõhule? Siis võrreldes variandiga, kus kiri on ainult seljal või kõhul.


Oletan, et jutt siiditrükist. Iga ERINEVA sildi-pildi jaoks vesti peal tehakse eraldi trükivorm, mille hind jagatakse kõikide vestide vahel ära. Seepärast on oluline neid veste hulgim tellida - üksikeksemplari hind kukub tiraaži kasvades. :wise:

Mingi elektroonilise hääletus-tellimisvormi abil võiks kuskil avalehel saada oma lõplikud mõõdud ja kujunduseelistused konkreetseks koondtellimuseks vormistada. :facts: Koos nt ettemaksukohustusega, et austet' organiseerijatel ei tekiks jõuludeks eelarveauku väljaostmata vestivirnade näol. :)
KaidoV
Postitusi: 254
Liitunud: E Nov 28, 2005 13:49
Asukoht:
Auto:

#89

T Okt 17, 2006 8:38

Kusagil oli ju juttu, et siiditrükk ei kesta. Et targem oleks helkurmaterjalile lõigata tekst sisse, siis jääks tume tekst paistma helkuri taustal.
Chipy
Postitusi: 667
Liitunud: N Mär 31, 2005 23:30
Asukoht:
Auto:

#90

T Okt 17, 2006 11:57

To KaidoV: räägitakse et rooste pidi metallile ka palju kahju tegema :D enamus riietele trükitud asju on siiditrükis ehk sealt võite ise teha järeldusi, mis kestab, mis mitte. Alati annab sinna ju tikkida või mingid aplikatsioonid peale õmmelda. See on lihtsalt kallim, muud ei midagi.
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#91

R Okt 20, 2006 12:31

Tuletan meelde, et nimekiri läheb lukku pühapäeval.
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#92

R Okt 20, 2006 12:42

Algselt postitas: suur
Tuletan meelde, et nimekiri läheb lukku pühapäeval.


tee siis valgetele laiskadele inimestele ilus nimekiri ka. Või noh kes iganes seda nimekirja kogub. :facts:
Iga ratas veab and then some!
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14292
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#93

R Okt 20, 2006 13:00

Algselt postitas: IFF
tee siis valgetele laiskadele inimestele ilus nimekiri ka. Või noh kes iganes seda nimekirja kogub. :facts:
Aga vaata siis teema esimest postitust :facts:

Tegelikult peaks seal panema kirja ka suurused, kui neid veel pole, või tehakse kõikile XXL-i ja rahu majas?
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#94

R Okt 20, 2006 13:06

Algselt postitas: Cyber
Algselt postitas: IFF
tee siis valgetele laiskadele inimestele ilus nimekiri ka. Või noh kes iganes seda nimekirja kogub. :facts:
Aga vaata siis teema esimest postitust :facts:

Tegelikult peaks seal panema kirja ka suurused, kui neid veel pole, või tehakse kõikile XXL-i ja rahu majas?


Ma korra isegi mõtlesin, et peaks mingi särgisuuruste tabeli järgi mõõdud paika panema ja siis analoogse tabliitsa tegema. Siis läks viitsimine millegipärast üle. Pealegi, pärast saabneti serveri surma ei saa ma saabneti serverisse enam faile lisada.
krss
Postitusi: 286
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:11
Asukoht:
Auto:

#95

R Okt 20, 2006 13:13

Algselt postitas: Chipy
loen ja imestan - asi mis on selgapanemiseks pimedas ja siis kui vaja silma paista on muundunud nagu mingiks moekaks riidetükiks :D

Täiesti nõus, kuigi ise kasutan seda vesti hoopis jalgrattaga liikudes. Seljal on mingi Rock õlle reklaam vms, pole vaadand, nagunii keegi teine ka ei vaata. Hernehirmutisele võiks maal selliste kirjadega vesti selga tõmmata, see seisab paigal ja ka kirjad nähtavad:thumb:
Nastix
Postitusi: 553
Liitunud: N Mai 19, 2005 16:12
Asukoht:
Auto:

#96

R Okt 20, 2006 13:36

Minu suurus peaks XXL olema
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#97

R Okt 20, 2006 13:45

Aga Eleri on S. Ok et jope peale mahuks sisi M aga XXl sisse ma vist upun ära.
:D
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
KaidoV
Postitusi: 254
Liitunud: E Nov 28, 2005 13:49
Asukoht:
Auto:

#98

R Okt 20, 2006 13:56

irw...siis pead koormarihma ka hankima ja sellega vöökohast vesti ümber tõmbama :D
vaga
Postitusi: 52
Liitunud: K Jaan 19, 2005 22:31
Asukoht:
Auto:

#99

R Okt 20, 2006 13:57

Paneme siis Vaga ka vesti soovijate nimekirja suurus võiks olla XL
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14292
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#100

R Okt 20, 2006 14:00

Algselt postitas: KaidoV
irw...siis pead koormarihma ka hankima ja sellega vöökohast vesti ümber tõmbama :D
Kindlasti saabneti kirjadega...:D

Aargh.. reede mõjub juba vist, ma ei suuda suud pidada...:P Peaks vist mingi reedeõhtuse õllejoomise korraldama...
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Vasta