Saabneti t-särk

Siia koondub kõik, mis seostub ühiste ostude ja meenetega.
Vasta
Chipy
Postitusi: 667
Liitunud: N Mär 31, 2005 23:30
Asukoht:
Auto:

#26

R Juul 01, 2005 15:44

et mul on olemas juba esimene disaini draft... ja kui leian üles koha kus õpetetakse pilte siia laduma siis panen üles ka :)

Lisatud failid
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#27

R Juul 01, 2005 15:54

Algselt postitas: Chipy
et mul on olemas juba esimene disaini draft... ja kui leian üles koha kus õpetetakse pilte siia laduma siis panen üles ka :)


"Lisatud fail" alt "Browse" nupuga ja saadki pildi üles.

EDIT: Instruktsiooniga jäin nibin-nabin hiljaks :)

Lisatud failid
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14300
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#28

R Juul 01, 2005 15:58

hiljaks jäid Suur..:)
Ma tegin õite pisut väiksemaks selle pildi, muidu ei mahtund ekraanile ära..:)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Nakataja
Postitusi: 397
Liitunud: R Dets 10, 2004 10:17
Asukoht:
Auto:

#29

R Juul 01, 2005 16:05

Kui veel seljapeal oleva SAABNET.EE peale või alla lisada Ur-Saabi siluett ka siis oleks asi viimasepeal ja kõik tähtsamad mudelid ka esindatud.
Tahaks juba särki selga :cool:
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#30

R Juul 01, 2005 16:22

Chipy, äge särk :thumb: väikselt pildilt ei näe, kas tegu whaletail spoilaga või tavalisega... võiks whaletail olla :) aga muidu on tase!
Factor
Postitusi: 704
Liitunud: N Okt 14, 2004 11:59
Asukoht:
Auto:

#31

R Juul 01, 2005 16:29

Minumeelest on puudu sealt veel mingi lahe meid iseloomustav "Lööklause" A-la stiilis "Kui tahad tõelist sõidumõnu, sõida SAAB'iga!"
Vabandage neiu, mis kell on.... mul seisab
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#32

R Juul 01, 2005 17:57

Kaks asja:

- Teema on juba väga OT. Võibolla võiks miski koha pealt asja lahku lüüa ja nimetada "saabneti T-särk" vms.

- Muarust see Ursaabi lisamine saabnet:ee kohale poel hea mõte. Kaks pilti teeb liiga kirjuks asja. Pigem tuleks otsustada, kas pildina kasutada Ursaabi või hetkel pildi peal olevat klassikut (või tonnist? :)). See klassik tundub üsna edev küll:thumb:

Tubli töö!
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#33

R Juul 01, 2005 17:58

Ma kui tonnise mees tahaks hoopis 9000 siluetti :gun:

Ursaabi siluett oleks ses suhtes kõige universaalsem - kellelgil pole seda autot, kuid temas on koheselt Saab äratuntav

Aga muidu, Chipy - disain on vinge :thumb:


terv, teager
KrikU
Postitusi: 313
Liitunud: E Dets 27, 2004 19:12
Asukoht:
Auto:

#34

R Juul 01, 2005 18:27

Minumeelest võiks pildina olla hoopis Saabile iseloomulik esimene iluvõre. Ja vähe suuremad võiks need logod olla särgil kah.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14300
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#35

R Juul 01, 2005 19:02

Algselt postitas: aljoga
väikselt pildilt ei näe, kas tegu whaletail spoilaga või tavalisega... võiks whaletail olla :)

Vaadates paberilt...whaletail..;)

Aga siis asjast. Käisin korra Chipyga kokku saamas ja lühike arutelu.

Algselt postitas: teager
Ursaabi siluett oleks ses suhtes kõige universaalsem - kellelgil pole seda autot, kuid temas on koheselt Saab äratuntav

Miks hetkel classic? Pange kõrvuti see UR ja siis vanema Porsche ja kasvõi põrnika siluett, peale asjatundja ei saa keegi aru, mis auto seal on ..;) 9000 ei oma kahjuks samuti sellist äratuntavat siluetti..:(. Ainult meiesugused saabikud saavad aru. Selle koha pealt on classic parim valik. Segiajamisvõimalusi on vähem.

Miks ainult kiri "saabnet.ee" seljal ja mitte näiteks minu enda poolt pakutud saabikuninga idee... Sest seda ei näe keegi lugeda, kui tihti teil neid inimesi ikkagi selja taga on kes seda loeksid. Jääb kusagile korts sisse ja ongi pool lauset kadunud.

Kui keegi lähema paari päeva jooksul mingi VÄGA HEAD hüüdlauset sinna juurde ei leiuta, siis jääbki nii nagu on.

Särgisuurustest. Tavalisi on alates XS-st kuni ...uuritakse, kuna soove on ka olnud (X)XXL suuruse kohta juba siis seda uuritakse. Eraldi naiste omade kohta ka uuritakse. Paraku on siiani need olnud jõhkralt kallimad kui tavalised (ainuüksi särk on sama kallis kui tavaline koos trükiga) :( Igaks juhuks uuritakse ikkagi.

hinnast: nagu Chipy eelpool mainis, on umbes 20 särgi tellimise puhul hind sinna 150 krooni ringi. Ma arvan siiski, et nii vähesega me ei piirdu..:) Täpsem hind selgub järgmise nädala alguses kuid loodetavast jääb 100 krooni sisse. +- natuke.

Tellimisest: Kui te olete veendunud, et võtate selle särgi, ükskõik, mis kujul või hinnaga see tuleb, siis saatke mulle kohe e-mail vastava sooviga, hulk ja soovitavad suurused kirja panna. Kontaktid on mul profiilis olemas. Kui te tahate ikkagi täpset hinda ja seda ka, et kas ikka saab naistesärke siis oodake sellega järgmise nädalani. Nimekirja panen kinni järgmisel pühapäeval (10.07) ja peale seda lähevad nad trükki. Niiet kui teil on mõni sõber, kes siin harva käib ja võib kogemata ilma jääda, siis tellige tallegi ;) Ja ärge unustage oma fooruminime märkimast..:)
Raha hakkan ma koguma ilmselt hiljem, kui on selge, palju vaja on. Kui särgid enne kokkutulekut valmis saavad siis on neid ka seal võimalik lunastada.

uhh sai pikk jutt jälle..:) teema splittisin ka ära, vanast turbomeeste särgijutust jäi ainult 2 postitust alles..:)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
smargus
Postitusi: 175
Liitunud: K Mär 03, 2004 13:47
Asukoht:
Auto:

#36

R Juul 01, 2005 19:55

isiklikult mulle meeldis just Ursaabiga variant, st. ees Ursaab ning kiri SAAB ja taga siis saabnet.ee :head:
Miks? Kuna tõesti, seda autot ei ole vist kellelgi Eestis.

Samas olekski lahe kui keegi küsib, et mis auto see sul särgil on, saaks seletada, millega tegu ja miks just see auto. ;)

Aga see teine variant oli ka OK, sest 900 omanikke on ju ikkagi palju-palju. :notworthy:
jansa
Postitusi: 173
Liitunud: T Aug 10, 2004 9:59
Asukoht:
Auto:

#37

R Juul 01, 2005 20:20

Tuleb tunnistada et ka mulle meeldis selle algupärase ur saabi siluet rohkem ja ei ole ta midagi nii porshe moodi.
Enne ei tahaks nagu tellida kui ei ole teada milline see särk välja hakkab nägema.
Põrsa kottis ostmine pole just lemmik tegevus millega aega ja raha surnuks lüüa.

edit: Aga kas selline varjant poleks mõeldav et see saabi siluett on selja peal ja kiri saabnet.ee varuka peal näiteks??
tarmiit
Saabiklubi liige
Postitusi: 393
Liitunud: K Juul 28, 2004 23:45
Asukoht:
Auto:

#38

R Juul 01, 2005 20:25

plääd...päris hea!! Andke see klassik trükki,siis olen :drive:mees saabiga saabisärgis.:thumb:
Puidust toodete valmistamine eritellimisel: http://www.isoptera.ee/
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#39

R Juul 01, 2005 20:28

Algselt postitas: Cyber
Miks hetkel classic? Pange kõrvuti see UR ja siis vanema Porsche ja kasvõi põrnika siluett, peale asjatundja ei saa keegi aru, mis auto seal on.


Lugesin ja mõtlesin. UR võiks tegelikult olla küll. Mis siis et siluett sarnaneb teiste masinatega. Silueti alla/kõrvale tuleb ju kiri SAAB evivei. Niiet kui kellelgi tekib kahtlus siluetil kujutatu kohta, võib ta selle kohe SAAB'i kirja lugedes kõrvaldada.
Seda enam et mujal maailmas kasutatakse samuti ursaabi siluetti erinevate organiseeritud rühmade logol ning kahtlusi ju ei teki.

EDIT: Pealegi ei saa enamus inimesi saabneti särgi mõttest niiehknii aru. Särk (ja muud säärased jubinad) pakub rõõmu ju vaid saabikuninga poolt puretuile. Ja küll see Saabikuningasse nakatanu ursaabi ää tunneb.
Factor
Postitusi: 704
Liitunud: N Okt 14, 2004 11:59
Asukoht:
Auto:

#40

R Juul 01, 2005 20:45

Heh naistele (kui naiste särgid ikka saab) oleks eriti lahe, panna ettepoole saabiiluvõre, kui hästi paigutada jääb see nagu rinnahoidja stiilis ;):red::D
Vabandage neiu, mis kell on.... mul seisab
Wolfheart
Postitusi: 118
Liitunud: N Mai 26, 2005 22:43
Asukoht:
Auto:

#41

R Juul 01, 2005 20:54

Hüüdlause võiks sisaldada mingis käändes või pöördes midagi sellist:
*LENDAME MADALALT
*MADALLENNU EKSPERT

Ärge materdama hakake kui ei tabanud pointi ;)
Arvan et hüüdlause peaks selle lugejal muige suule vedama, sest siis see jääb ka hästi meelde. Lihtsalt toon paralleeli ühe firmanimega: Vöödiline Võrgutaja -- tegelevad IT kaabeldusega. Parimat nime annab välja mõelda ja alati kui see firmanimi meelde tuleb, venib ka suu muigele. :cool:
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#42

R Juul 01, 2005 21:03

Algselt postitas: Wolfheart
Hüüdlause võiks sisaldada mingis käändes või pöördes midagi sellist:
*LENDAME MADALALT
*MADALLENNU EKSPERT

Ärge materdama hakake kui ei tabanud pointi ;)


Point on olemas. Muuseas on olemas üks sikliklubi "Madallend". Ega kiri "madallennu ekspert" kahemõttelisust tekita?
Chipy
Postitusi: 667
Liitunud: N Mär 31, 2005 23:30
Asukoht:
Auto:

#43

R Juul 01, 2005 22:02

jõudu :)
loen siin seda arutelu... saan aru inimestest kes tahaksid sinna ursaabi, ma ise ka mõtlesin selle peale, aga siis tulid uued ja värsked mõtted - miks olla nii nagu on iga teine owner's club? miks mitte panna sinna autot, mida tuntakse tänaval rohkem? miks mitte olla värskem ja samas classic'aline? ;) Ma lasin selle disaini teha mõttega propageerida autot, mis on isikupärane ja ilus isend paneb tänaval pead pöörama. seda enam, et ursaabi siluett on väga sarnane põrnika või porschega ja siiski suht tundmatu... no offence aga minu meelest ei tehta seda särki lihtsalt, et mul on SEE särk, vaid et identifitseerida end mingisse organiseeritud inimeste gruppi. Kui teised inimesed saavad kohe aru, millega tegu, on disain oma töö teinud väga hästi :)
Kindlasti on inimesi kes on selle eelneva jutu vastu, aga kõikide meele järgi ei saagi olla. olgem siis värsked ja mõelge kuidas naabrimees reageeriks, kui te selle särgiga talle vastu tulete? mis mõtted tema peas keerlema hakkavad? äkki tuleb siia kaema? äkki hakkab ka saabi kiibitsema?

andke aga tuld edasi, vaatame mis tulemuseni meie diskussioon viib ;)
arxrei
Postitusi: 62
Liitunud: P Veebr 06, 2005 2:02
Asukoht:
Auto:

#44

R Juul 01, 2005 22:52

Olen eelnevaga täeisti nõus, et classikalist on tänapäeval tänavatel enam näha ja see on siis ka tavainimesele selgem. Kuna särk on ju tavapäraselt visuaalselt jälgitav, siis peaks see kanda selget semiootilist sõnumit. Hetkel pakutu on ju väga hea, kuigi teema jääb foorumisse alles.
Samas ega särgi kohta keegi muu, kui oma lähdane, midagi küsima ei tule ning siis saadki selgitusi ainult väga kitsas ringis jagada. Kahju ju.
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#45

R Juul 01, 2005 22:52

Ursaab sellepärast, et see on otsene viide Saabi päritolule - on ta ju lennuki tiiva profiili meenutav. Ei leia kahjuks seda ideaalset siluetti üles, aga siit natuke veel näiteid laiast maailmast:

Pilt

Pilt

[img=200x90]http://www.astro.ruhr-uni-bochum.de/klw/Clublogo%20neu%20blau%20weiss.JPG[/img]

Pilt

P.S Ma ei soovita kopeerida teiste klubide logosid, vaid pakun erinevaid teostusi välja

terv, teager
Cornholio
Postitusi: 64
Liitunud: R Apr 16, 2004 8:56
Asukoht:
Auto:

#46

R Juul 01, 2005 23:13

Algselt postitas: Chipy
miks olla nii nagu on iga teine owner's club? miks mitte panna sinna autot, mida tuntakse tänaval rohkem? miks mitte olla värskem ja samas classic'aline?


Just nende argumentide pärast mulle see särk meeldib. Naisele meeldis see särk samuti.

Ainus soov on, et särk võiks musta värvi olla.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14300
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#47

R Juul 01, 2005 23:21

Plaanis oli "SAABisinine". Ehk siis samas toonis, mis embleem te autode kapotil (mitte teil, kulunud märgi omanikel..;) ). Niiet väga must see ei ole.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
jansa
Postitusi: 173
Liitunud: T Aug 10, 2004 9:59
Asukoht:
Auto:

#48

R Juul 01, 2005 23:36

ok olgu siis pealgi classik aga kas logo võiks olla seljapeal mitte rinnapeal või mis disaini gurud arvavad
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#49

R Juul 01, 2005 23:41

Pakuks välja veel, et logo võiks olla ees vasaku rinna peal

Isiklikult pooldan varianti, et logo ees ning kiri taga

P.S Meeldiks veel ka saabnet.ee kiri vasaku käise peal

P.S.S Sloganiteks võiks olla mingi Saabi ametlik slogan?

Move your mind - see vist ei ütle midagi
Aga minu signatuur (btw, ei mõelnud seda ise välja, seda kasutati Saab 9000 reklaamiseks) - "Miks sõita autoga, kui võid juhtida SAAB'i?"

terv, teager
jansa
Postitusi: 173
Liitunud: T Aug 10, 2004 9:59
Asukoht:
Auto:

#50

R Juul 01, 2005 23:46

Siis oleks logo väikselt aga kui taga siis võib olla suurem ja ees väikselt kiri saabnet näiteks või siis veel parem varuka peal.

PS teageri signatuur oleks hea küll
Vasta