Ostaks uue musamasina Saab'i

Makid, kõlarid, võimud...
KrikU
Postitusi: 313
Liitunud: E Dets 27, 2004 19:12
Asukoht:
Auto:

#26

K Juul 27, 2005 0:15

Olen kah Pioneeri kasutajate hulgas :gun:
Factor
Postitusi: 704
Liitunud: N Okt 14, 2004 11:59
Asukoht:
Auto:

#27

K Juul 27, 2005 8:54

yhinen ka täielikult NO FEAR'i arvamusega, kuna igal tootajal on mudelite kvaliteetide vahe suur, millest andis kinnitust ka enda musamasin, Blaupunkti Dresten C-31 on väga :thumb: masin, kuid olen ka kuulnud teisi blaupunkte, siis omasklassis parim. Varem täitis seal saabikus musamasina otstarvet Sony (mudelit ei mäleta) CD makk, kuid helikõla ei olnud pooltki seda mis Dresten C-31 suudab, seega saigi see Dresteni C-31 kassetika vastu vahetatud.
Nüüd sai lisaks talle ka AUX IN (lisasisend) külge meisterdatud CD MP3 player ja väga odava rahaeest musa saabikus!
Vabandage neiu, mis kell on.... mul seisab
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#28

K Juul 27, 2005 9:13

Ma nüüd irvitan su üle, Factor. Sa näed hirmsalt vaeva ja muretsed hea pilli ja siis kuulad sealt mp3-e...:). mp3 on lihtsalt hea võimalus palju korraga kaasa tassida. kuna tegemist on siiski originaalist kompressiooni teel saadud asjaga, EI SAA sealt kunagi nii head häält kätte kui korralikust plaadist. sa võid ajada selle bitrate'i nii kõrgele kui tahad, tulemus pole iialgi sama.

Ma ei taha sellega öelda, et mp3 kuhugi ei kõlba. Ma ise ilmselt lepiks samuti võimalusel mp3 mängijaga, autogi selline kuhu erilist asja ehitada ei anna. Ja mu "valulävi" kõla jms koha pealt pole eriti madalale lastud. Lihtsalt SQ koha pealt tuleb mp3 ära unustada.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2280
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#29

K Juul 27, 2005 11:19

Seda küll, Cyber, et MP3 kvaliteet on ikka kehvem, see lõppsound jääb seal täiesti saamata. Samas oleneb see ikka ülimalt, nagu eespool juba öeldud, nööridest ja kastidest. Kuulan ise küll MP3-e ja ka originaalplaate. Raadiodest ei ole minu jaoks mitte midagi kuulata, kordan, mitte midagi. Aint uudised. Vahe nendel soundidel on tajutav. Kuna ma olen lihtne inimene, kes ei aja tõesti taga viimast laksu ja trummimehe peeretust lindistamise ajal, siis kõlbab mul täiesti tavalisest normaalsest laksust autosse.
Kuigi jah, kui istuks enda autost kuhugi mujale, kus viimase peal kvaliteet oleks, küll siis ka vist teistmoodi mõtleks...;)
aare
Postitusi: 92
Liitunud: T Okt 26, 2004 14:19
Asukoht:
Auto:

#30

T Nov 22, 2005 14:51

proovi seda Autopartner müüb: GRUNDIG CD/mp3 mängijaga raadio Roheline taustavalgustus 2350.00

Lisatud failid
triibutu
Postitusi: 432
Liitunud: T Dets 14, 2004 17:55
Asukoht:
Auto:

#31

T Nov 22, 2005 18:59

Ükspäev mingi kaubanduskeskuse (Järve?) K-salongist mööda jalutades hakkas silma selline asi. Keegi lähemalt katsunud on?
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2336
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#32

T Nov 22, 2005 20:14

Algselt postitas: Cyber
Sa näed hirmsalt vaeva ja muretsed hea pilli ja siis kuulad sealt mp3-e...:). mp3 on lihtsalt hea võimalus palju korraga kaasa tassida. kuna tegemist on siiski originaalist kompressiooni teel saadud asjaga, EI SAA sealt kunagi nii head häält kätte kui korralikust plaadist. sa võid ajada selle bitrate'i nii kõrgele kui tahad, tulemus pole iialgi sama.
Õige cyber Õige!!! Aga: Korraliku bitrate puhul (256 ja üles), korraliku koodeki puhul ning mitte kasutades joint-stereot hajub tekkiv kvaliteedikaotus autos tekkiva müra fooni oi kui edukalt ära! Isegi selline pakkimise suhtes tundlik nähtus nagu taldrikutel sahistamine jazz muusikas on edukalt kokku pakitav (näiteks Fraunhofferiga). Väga väga väga head auto saundisüsteemid on ju siiski võrreldavad lihtsalt hea kodusüsteemiga. Ning kui juht otsustab mootori käima panna ja mis veelgi räigem isegi sõitma hakata, hajub nii mõnigi nüanss.
stennadi
Postitusi: 696
Liitunud: T Jaan 11, 2005 20:03
Asukoht:
Auto:

#33

T Nov 22, 2005 23:39

vat see grundigi makk mille pildi aare postitas
on üle pika aja üks odava otsa automakk mis soliidne välja näeb
mis häält ta ka teeb ?
sebastian
Operaator Kõps
Postitusi: 2137
Liitunud: T Nov 09, 2004 1:35
Asukoht:
Auto: 9000CDE '97

#34

K Nov 23, 2005 3:15

Makk triibutu toodud lingil ilmselt üsna hädine. Juba müratase >65dB räägib enda eest. Parematel on see 90dB ülespoole. Arvata on, et ID-TAG on liikumatu e. kuvatakse ainult 8 esimest märki...plaadil või mälupulgas MP3 navigeerimine kindlasti väga tülikas (vilets on ta muidugi enamustel autostereodel, aga odavatel lausa piin), parematel kuvatakse ka failikatalooge, see teeks elu lihtsamaks.
Manuaal ütleb, et "Direct title selection by number"...iseenesest hea asi, kuid siis peab pult kogu aeg kaasas olema, maki paneelilt neid loo valikuid ei saa teha.

Võimsus on tal muidugi 4x28W kui moonutused 10%, ehk siis üsna ebameeldiva plärina juures, puhast heli ainult 4x18W...kui nüüd 65dB mürasuhet võib puhtaks pidada :D.
See 4x45W eraldub siis kui enam vahet ei tee, kas on muusika või lihtsalt ragin. Pole muidugi mingi uudis neile, kes paneelile kritseldatud vattidest end petta ei lase ;).

Yakumost olen üldse kuulnud, et mehhaanika on neil vilets...autostereoga pole kogemust, aga paar DVD/DivX mängijat, mida remontinud, on küll oma logisevate plastjubinate poolest paras prügimäekaup.

Jätkuks qdwin jutule...kes näiteks >192kb/s MP3-e sõitvas autos liiga "pakituks" peab, on ikka tõeline kuldkõrv. Koduvaikuses hea tehnikaga...siis muidugi teine jutt.

ps. Hästi on kirjutatud, et Audio: Stereo. Ei tea kas mõni võib olla ka mono või hoopis kvadro. Ja siis veel see 'Dolby Digital sound quality' :freak:

Kokkuvõtteks võiks öelda, et selle raha eest normaalset (uut) MP3 mängijat autosse ei saa, parem siis juba kasutatud, kuid vingem mudel.
triibutu
Postitusi: 432
Liitunud: T Dets 14, 2004 17:55
Asukoht:
Auto:

#35

K Nov 23, 2005 21:49

Sestap ma küsisingi, et kas keegi on ise näppid saanud, et featuuride osas selgust saada. Arvutijupe müüvas poes kardetavasti ise järgi kontrollida ei saa, kas kaustade vahel navigeerimine olemas on või kuidas id3tag toimib. See k-salongi jutt on seal suht möga, nagu ka yakumo enda saidil leiduv tooteinfo.

Mind hakkas nende mp3-mängijate juures huvitama just see USB liides -- plaanis oleks sinna 40GB USB kõvaketas ühendada :head:

Lugesin siis selle Yakumo manuali
Lugude otsevalimist saab maki paneelilt teha küll, puuduvad numbrid 7-9 ilmuvad muude nuppude alt.

Kaitse toiteahelas on sel 10A, ehk siis see 4x45W on mingi osava marketingivalemiga arvutatud. Sellesama valemiga tegelikult, millega ka muude markide numbrid. See-eest on seal täiesti olemas enne lõppvõimu väljavõtted ja ka lisasisend.
Lisaks oskab see vidin ka otse cd-lt usb-seadmele salvestada - laenad sõbralt plaati, pistad korraks makki ja olemas :headbang:

Kvaliteedi koha pealt aga kardetavasti midagi hõisata tõepoolest ei ole, selle raha eest saab reeglina ainult odavat plastikut. Aga milline oleks parem? Lava? Tingimuseks siis usb+mp3.
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#36

K Nov 23, 2005 22:21

Ahjaa muide see minu Pioneer deh-2700R näeb selliine välja.

:thumb:
Pilt
Iga ratas veab and then some!
sebastian
Operaator Kõps
Postitusi: 2137
Liitunud: T Nov 09, 2004 1:35
Asukoht:
Auto: 9000CDE '97

#37

K Nov 23, 2005 23:20

Jah, ega neid USB pesaga makke palju ei ole. Lava muidugi üks variant. Huvi pärast vaata Järve keskusesse. Seal vist mingi Noore Tehniku pood ja kui ma ei eksi oli Lava seal olemas. Ehk lasevad ka proovida...
Ise jahtisin ka kunagi USB makki, aga valik oli kole kesine või ei osanud ma otsida. Igatahes odav hind ja näiliselt palju funktsioone äratas kahtlusi ja üsna selge, et helikvaliteedist pole neil (odavatel) pillidel haisugi.
Aga USB mugavus on muidugi klass omaette.
See 4x45W kui kaitse 10A, on paras naerukoht. Võtaks sõbra Ohm'i oma seadustega abiks, 14x10=140W on toitelt võetav võimsus kuniks see kaitse läbi põleb, võimendi kasutegur u.50%...Ega suurt diskot ikka ei tee küll.
ps. oleks huvitav teada, kaua CD plaadilt see 700MB USB mällu laetakse. Mul näiteks Panasonic loeb 750kB videofaili (screen video) oma mälusse u.5 minutit. Oota lolliks, kui 10tk. vaja laadida :(
Vasta