Nahahooldus

Vasta
Nazz
Postitusi: 23
Liitunud: P Juun 19, 2011 20:17
Asukoht:
Auto:

#1

Tere

Kas keegi oskab soovitada mingit kreemi/vaha vms heledale nahksisule, mis selle ilusa hoiaks. Koguaeg pole võimalik nahahoodluses käia, vahest saaks ise hoolitseda, kuid tooteid palju mille vahel valida? Võiks ka soovitada mida kindlasti mitte osta.
KorK
Postitusi: 792
Liitunud: L Dets 05, 2009 12:02
Asukoht:
Auto:

#2

Kõige kindlam on Saabi enda nahahoolduse aine.
Regular Saab Guy
Nazz
Postitusi: 23
Liitunud: P Juun 19, 2011 20:17
Asukoht:
Auto:

#3

Kust seda osta saab?
aarnek1
Postitusi: 62
Liitunud: E Mai 02, 2011 17:26
Asukoht:
Auto:

#4

mine smart servicesse nad aitavad, vähemalt Tartust sain ise samad ained mida nemadki kasutavad.
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#5

Viking Motorsist näiteks.
Iga ratas veab and then some!
Nazz
Postitusi: 23
Liitunud: P Juun 19, 2011 20:17
Asukoht:
Auto:

#6

Selge, aitähh!
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#7

Pea siis meeles,et istmeid kreemitada võid alles siis kui nahk puhastatud-kreem seda aga ei tee.
Puhastamata istmeid kreemiga nühkida on sama hea, kui pesemata käsi kreemitada :wise:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
Nazz
Postitusi: 23
Liitunud: P Juun 19, 2011 20:17
Asukoht:
Auto:

#8

:D:D:D:D Mul puhastusvahend olemas, mingi tuttava käest laenasin, oli aint kreemi vaja, aga muidu on plaan see endale ka soetada, lihtsalt raskusi valida, sortiment suht suur
Gals
Postitusi: 432
Liitunud: E Aug 23, 2010 14:04
Asukoht:
Auto:

#9

Kui tihti seda üldse teha tuleks?
tarmiit
Saabiklubi liige
Postitusi: 393
Liitunud: K Juul 28, 2004 23:45
Asukoht:
Auto:

#10

Ma miski aeg tagasi leitsin poest vaha(turtle wax)!100 aastat vana tagi tegi pehmeks ja värskeks!Auto istmeid teen ka nüüd sellega,tulemus mulle meeldib ja aastas kolm-neli korda käin üle!
Puidust toodete valmistamine eritellimisel: http://www.isoptera.ee/
Nazz
Postitusi: 23
Liitunud: P Juun 19, 2011 20:17
Asukoht:
Auto:

#11

selge pilt, kilpkonna vaha :D proovin ära!
Jaanus
Postitusi: 894
Liitunud: K Mär 03, 2004 15:58
Asukoht: Harjumaa
Auto: Volvo XC90 MY18 ja Opel Insignia Biturbo MY16

#12

Ärge nüüd värvivaha küll nahkistmete peale hakake määrima, see teeb seal rohkem halba kui head...

Mul on endal vist 4 erineva profitootja kreemid; kõige rohkem rahul olen Malco Leather Conditioner Cleaner-ga. Umbes 800ml purgike maksis kunagi vist kuskil 800kr kanti. Ostsin ta üle 5a tagasi ja siiani on alles veidike alla poole. Teen paar korda aastas ismed üle ja nahk on väga mõnus :)

PS: Naha puhastamiseks sobib muidu päris hästi seebivee lahus :)
tarmiit
Saabiklubi liige
Postitusi: 393
Liitunud: K Juul 28, 2004 23:45
Asukoht:
Auto:

#13

Kus siin teemas värvivahast juttu on?
Puidust toodete valmistamine eritellimisel: http://www.isoptera.ee/
TGB
Saabiklubi liige
Postitusi: 1776
Liitunud: K Aug 30, 2006 16:59
Asukoht:
Auto:

#14

Seda Tarmiidi mainitud kilpkonna nahahooldus vahendit olen ise ka proovinud. Naha teeb see pehmeks küll aga etiketil lubatav puhastav toime on peaaegu olematu. Seega tuleb istmed siiski eelnevalt muude vahenditega puhastada.
Lisaks annab see nahale kerge läike, mis on muidugi maitseasi.
Ardi
Postitusi: 19
Liitunud: P Veebr 20, 2011 16:50
Asukoht:
Auto:

#15

Enda autol kreemitasin nahka Body Magic nahahooldus vahendiga, tegi naha pehmemaks küll ning vähemalt muule meeldis selle lõhn ka.
Ets
Postitusi: 390
Liitunud: K Veebr 06, 2008 16:13
Asukoht:
Auto:

#16

Kaevan ühe vana teema ülesse, ei hakka uut tegema.
Sõidan esimest kuud uuema autoga ja et ilusat nahksalongi pikemalt säilitada, siis oli plaanis lasta teha nahahooldus. See muidugi selline töö, mida endal mõnus teha kui õiged vahendid olemas. Neid vahendeid siis asusingi otsima. Puhastusvahend oli juba olemas ja vaja oli kreemi. Kuna oma vanal saabil lasin MobileSpas nahahooldused teha siis pöördusin ka nüüd sinna poole, kas nad müüvad vahendeid. Selgus, et neil vastav vahend hinnakirjas täiesti olemas. Töö mõnus (aga higi võttis ikka korralikult lahti), nahk pärast mõnus matt ja pehme ning mingit liigset haisu ei jäänud - pigemini tõi esile naha õige aroomi. Soovitan soojalt!:) Tuub piimjat kreemi maksis 15 €. Seda peaks jätkuma päris mitmeteks kordadeks.
D116
Postitusi: 2069
Liitunud: E Veebr 14, 2005 11:24
Asukoht: Lahti
Auto: SAAB 9-5 2007 2.0T Biopower Vector ST4 218kW, CITROEN C3 Shine 2019 1.2 60kW

#17

Seda Tarmiidi mainitud kilpkonna nahahooldus vahendit olen ise ka proovinud. Naha teeb see pehmeks küll aga etiketil lubatav puhastav toime on peaaegu olematu. Seega tuleb istmed siiski eelnevalt muude vahenditega puhastada.
Lisaks annab see nahale kerge läike, mis on muidugi maitseasi.

Turtlewax on täiesti mõttetu.
Motip nahahooldus vahend hind ja kestvus ok ja kättesaadavus hea, paljudes kauplustes olemas. Natukene kallim ka hea Liqui Moly vahend.
__In Boost We Trust__
Vasta