Akende puldist juhtimine

Vasta
ndr3k
Postitusi: 87
Liitunud: N Mai 09, 2013 20:17
Asukoht: TLL / EETN
Auto: 9-3SS MY04 2.0t Vector, TurboX

#1

Ahoi. Avastasin enda masinalt sellise toreda, pealkirjas mainitud funktsiooni. Hetkel veel täpselt ei tea mis sellega tarka peale hakata, aga küll ta kunagi marjaks ära kulub. Üks mure on ka sellega. Nimelt juhiakent mul ei õnnestunud puldist ei avada ega sulgeda. Nüüd seda siin kirjutades hakkasin mõtlema, et see juhiaken käitub üldse kuidagi teistmoodi. Lõpuni avamiseks peab nuppu all hoidma ja sulgemisega sama lugu. Teiste akende puhul piisab korraks vajutamisest. Kuskilt on justkui silma jäänud mingi akende kalibreerimise teema. On kellelgi ideid, kas selle juhiakna käitumine võib olla seotud kalibreerimisega (või selle puudumisega)? Ja kuidas see kalibreerimine täpselt välja näeb?
Kasutaja avatar
Six
Postitusi: 347
Liitunud: P Sept 26, 2010 9:47
Asukoht:
Auto: M5 F90 '18

#2

Fully open and close the windows at least twice. You will hear a chime after successful calibration.

Ehk siis hoiad nupu all kuni lõpuni ja siis hoiad nuppu tagasi kuni lõpuni ja nii 2 korda.
Siis teeb plõnn ja ongi komfort avamine-sulgemine olemas.
Kõrvalistuja uksel sama moodi.
Tagumistel ustel ei toimi.
Kasutaja avatar
dreamer12
Postitusi: 532
Liitunud: K Jaan 03, 2007 10:46
Asukoht: Viimsi
Auto: Saab 9000 Aero 2,3T MY96; Saab 9-5 Aero Hirsch TTiD MY11
Kontakt:

#3

Manuaalis olid väga täpsed juhised olemas. Kunagi tegelesin sellega. Juhiaken siiski ei tohiks minu kogemust mööda teisti käituda. Taga ja esi akende vahel saab olla vahe, kui keelata seest avamine ei tööta need ka puldist. Viimasel ja esimesel SS generatsioonil võib muidugi vahe ka olla.
https://www.wellnessorbit.com - vaimse vormi e-koolitused ettevõtetele
http://www.headandlead.com - visioonid, planeeringud & ettevõtluskonsultatsioonid
preda
Postitusi: 194
Liitunud: R Nov 18, 2011 22:44
Asukoht:
Auto:

#4

Kas see funktsioon,võib mul ka nt olla....kuidas see toimib?Puldi peal pole küll mingit eraldi nuppu
prrrprrr
Postitusi: 84
Liitunud: E Dets 18, 2006 14:56
Asukoht:
Auto:

#5

Hoides puldil lukkude avamise või lukustamise nuppu pikemalt all, peaksid aknad ja katuseluuk avanema või sulguma.
preda
Postitusi: 194
Liitunud: R Nov 18, 2011 22:44
Asukoht:
Auto:

#6

Proovisin ka,ei tea...mul ei toimetanud midagi
Vasta