Saab 9-3SS traction control failure

Vasta
Argov
Postitusi: 55
Liitunud: P Juul 08, 2012 21:45
Asukoht:
Auto:

#1

Eile õhtul auto toimis ilusti, ja täna hommikul, SID-il tekst ees traction control failure, contact service. Auto käima ei lähe, starter ei tee plõksugi. Aku korralik ja uus. Kust viga otsida?
preda
Postitusi: 194
Liitunud: R Nov 18, 2011 22:44
Asukoht:
Auto:

#2

Umbes sama asi siit eelnevalt läbi käinud,ehk on abi http://www.saabiklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=9127
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#3

Päris sama asi ei ole.
Kuni süütelukk end "sisse keerata" laseb, on võimalik süüde sees autot käivatada proovida, sillates starteri relee pesas vastavad klemmid. Kui käivitub, siis vutt-vutt Tech-2 poole jugama. Ühel hetkel lülitatakse lukk avariirežiimi ja siis süüdet sisse ei saa, rool ka lukus. Siis läheb keeruliseks.
reakas
Postitusi: 19
Liitunud: R Nov 11, 2011 11:44
Asukoht:
Auto:

#4

kirjeldus meenutab jah pigem minu autoga toimunut: http://www.saabiklubi.ee/foorum/viewthr ... #pid208671

viga põhjustas siis katkine mootori aju juhtmestik.

lahenduseks on tõepoolest relee klemmide sildamine ja töökoja/tech2 poole kiirelt vuramine. võib ka masina treilaga kohale viia, nagu ma 2 korda teha sain. :drink: kolmas kord veeresin ise kohale ja õnneks rohkem ei ole juhtmesikuga muret olnud, ptüi-ptüi-ptüi :beer:
Argov
Postitusi: 55
Liitunud: P Juul 08, 2012 21:45
Asukoht:
Auto:

#5

Asi lahenes nii palju et, sain auto käima, arvuti näitas et ei saa mootori ajuga ühendust. Kapoti all kaitsmekarbis oleval, reelel (r7) ei ei olnud piisavat massi, sai siis lisa mass juhe pandud aku pealt ja kõik toimis, peale selle et kui auto seisma jätta, jäi mingile asjale vool taha, on selline pinin ja ära ei kao, sisselaske juures kuskil (tundus et EGR klapi juures). Küsimus targematele siis et kus kohast see R7 relee massi võtab? Või siis et kust ma võin uue massi sinna vedada nii et oleks süüte sissekeeramisel seal vool?
Vasta