K: SS küsimused

Vasta
a1b2
Postitusi: 4
Liitunud: N Apr 12, 2012 11:26
Asukoht:
Auto:

#1

N Apr 12, 2012 11:40

Tere,

Uus Saabiomanik Harjumaalt küsib:

1. Kas SS-le saab korralikke riidest jalamatte ainult VM-st ja eritellimusena mõnest matte valmistavast firmast või on veel alternatiivseid mõistlikke kohti, näiteks internetist tellimisega? Kas müüakse ka esimesi eraldi?

2. Kas SS-del ongi tavapärane see, et hetkega pritsivad esirattad auto küljed pori ja mustust aknani täis? Kas Aerole on olemas originaal viisakaid porilapatseid ja kas need aitavad (suuuured "sparcod" kindlasti aitaksid aga need oleks ilmselgelt ka koledad)

3. Kas ühese CD-mängija konsoolis saab vahetada 6-se vastu lihtsasti? Kas selleks peab arvutiga ka autole uut mängijat tutvustama? Milline võiks olla mõistlik koht, kust 6-st CD-mängijat soetada? Eesti romula? Mõni Rootsi kuulutusteleht? E-bay?
ivark
Postitusi: 777
Liitunud: N Juul 02, 2009 12:31
Asukoht:
Auto:

#2

N Apr 12, 2012 15:36

1. Siin foorumis kunagi täiesti telliti jalamatte, firma oli Mistra-Autex AS aga kas nad nüüd eraldi ühe tellimuse ette võtavad, ei oska öelda. Nö. jaekaubandusest eraldi küll esimesi ei saa, kõik müüvad komplekte minu teada.
2. Aerole porilapatseid pole kuna body-kit on teine kui standardil. See ei välista, et paigaldad ise mingid kaitsed, mis viisakad välja näeks.
3. Vahetamine on lihtne kuid lisaks tuleb doonorilt uninstallida ja siis tech2-ga sinu autole installida. Kust soetada...eks pead kammima romulaid, otsima internetipoode ja e-bay-d, kindlasti leiad midagi aga kasutatu ost on alati risk muidugi. Neobrothers, partsforsaabs jt. pakuvad võibolla. Küsi ka esindusest, mine tea, äkki üllatavad hinnaga.
saabSS
Postitusi: 901
Liitunud: T Dets 04, 2007 21:26
Asukoht: Tallinn
Auto:

#3

N Apr 12, 2012 16:17

3. Ise soovitaks hoopis AUX-IN juhet. Saad kõiki asju järgi panna, millel on kõrvaklapiauk olemas. Ise valmistades tuleb hinnaks 5-6 eurot, kõik jubinad-vahendid saad sa Oomipoest (mina sain). Lisaks siis peab selle AUX ühenduse kompuutriga avama, kui see pole aktiivne.
ivark
Postitusi: 777
Liitunud: N Juul 02, 2009 12:31
Asukoht:
Auto:

#4

N Apr 12, 2012 16:25

3. Ise soovitaks hoopis AUX-IN juhet. Saad kõiki asju järgi panna, millel on kõrvaklapiauk olemas. Ise valmistades tuleb hinnaks 5-6 eurot, kõik jubinad-vahendid saad sa Oomipoest (mina sain). Lisaks siis peab selle AUX ühenduse kompuutriga avama, kui see pole aktiivne.

Jah, õige märkus, eile just tegelikult mõtlesin sellele. Üks miinus aux-ga on see, et põhimõtteliselt pead loo vahetamiseks siiski mängijat näppima, näiteks Ipod Nano puhul on see juba raske, kuna vidin ise on nii väike aga see kõik on tühiasi tegelikult ja hinnavahe selle cd changeriga on ikka korralik.
a1b2
Postitusi: 4
Liitunud: N Apr 12, 2012 11:26
Asukoht:
Auto:

#5

R Apr 13, 2012 9:15

Jah, tänud seniste vastuste eest, kuid ühe küsimuse veel tegelikult unistasin:
Autol ongi paigaldatud Aux-in pistik, kuid ma ei mõista, millisest nupust ma saaksin selle aktiveerida? Kui sisendisse kaabliga muusikat lasta, kas ta peaks ise ümber lülituma või pean mõnest nupust seda valima? Kuidas tavaliselt see käib?
saabSS
Postitusi: 901
Liitunud: T Dets 04, 2007 21:26
Asukoht: Tallinn
Auto:

#6

R Apr 13, 2012 11:15

Minul saab seda teha ainult roolil paigutuv nupp SRC (vist oli). Et kui on raadio peal, siis sellele nupule vajutades esimest korda läheb CD peale, ning kui teist korda vajutada, siis läheb AUX peale. Kolmandat korda vajutades raadio peale tagasi. Keskkonsoolil on ainult RADIO ja CD nupp, AUX nuppu pole, või pole ma seda veel silmanud.
rpikalo
Postitusi: 67
Liitunud: R Mär 27, 2009 19:48
Asukoht:
Auto:

#7

R Apr 13, 2012 11:19

paneeli pealt vajutades DISK/CD nuppule saad vahetada CD ja AUX vahel.
saabonlahe
Postitusi: 6
Liitunud: T Apr 17, 2012 10:07
Asukoht:
Auto:

#8

K Apr 18, 2012 22:50

ma nüüd ei tea kas see küsimus läheb õigesse teemase aga mure selline, et minu SS-il läks katki see joogitopsi hoidja, mis sealt keskonsoolist maki alt välja tuleb. Liimida seda ei anna. Küsimus oleks et kust uut saada ja kui tahaks seda vahetada, aks siis tuleb kogu see konsool laiali võtta ja kuskile esindusse minna? :D
k6iv
Postitusi: 5
Liitunud: N Veebr 16, 2012 10:37
Asukoht:
Auto:

#9

N Apr 19, 2012 18:36

äkki on abiks.
http://www.youtube.com/watch?v=Bs3xDaMnQ9w
heikiw
Postitusi: 672
Liitunud: N Dets 07, 2006 23:53
Asukoht:
Auto:

#10

N Apr 19, 2012 20:19

ma nüüd ei tea kas see küsimus läheb õigesse teemase aga mure selline, et minu SS-il läks katki see joogitopsi hoidja, mis sealt keskonsoolist maki alt välja tuleb. Liimida seda ei anna. Küsimus oleks et kust uut saada ja kui tahaks seda vahetada, aks siis tuleb kogu see konsool laiali võtta ja kuskile esindusse minna? :D


Sa võid ju Viking Motorsist järele uurida. Nad vastavad meilile üsna ruttu ja teevad oma hinnapakkumise kah.
zaazk
Postitusi: 27
Liitunud: P Apr 08, 2012 14:19
Asukoht:
Auto:

#11

T Mai 01, 2012 14:28

Nii, ei hakka siin uut teemat algatama vaid küsin siia samasse kohe juurde enda 9-3 SS -07 kohta:

1. Kas turvavööde märguande lambid on selle "piniseva" heliga või ilma? Minu masinal tulukesed küll süttivad, kuid häält need ei tee, kas peaksid siiski tegema?
2. Kas küljeliistud ustel on liimitud või on need läbi uste tagantpoolt tüüblitega kinni? Kuidas neid eemaldada?
3. Mida teeb keskkonsoolis nupp kriipsuga "---" mis on veojõukontrolli ja nightpaneli vahel?
4. Kas tagumised ukse klaasid ei sõidagi samamoodi automaatselt ülesse nagu need alla liiguvad? Esimeste uste klaasid toimivad mõlemat pidi.
5. Kuidas peaks esimene tuhatoos liikuma? Minul liigub see ikka nii kehvasti, et kuskilt alt poolt pean käega tirima seda plastmass jurakat, et seda lahti saada. Mitte, et ma suitsu mees oleksin, aga siiski võiks normaalselt liikuda.
Kasutaja avatar
Six
Postitusi: 347
Liitunud: P Sept 26, 2010 9:47
Asukoht:
Auto: M5 F90 '18

#12

T Mai 01, 2012 16:07

1. Lambid ei pinise.
3. Kriipsuga nupp on lisavarustuse jaoks (nt lisatuled).
4. Tagumised ainult avanevad automaatselt. Kinni panemiseks peab nuppu hoidma.
patriot
Postitusi: 27
Liitunud: P Veebr 13, 2011 22:19
Asukoht:
Auto:

#13

T Mai 01, 2012 18:33

ma nüüd ei tea kas see küsimus läheb õigesse teemase aga mure selline, et minu SS-il läks katki see joogitopsi hoidja, mis sealt keskonsoolist maki alt välja tuleb. Liimida seda ei anna. Küsimus oleks et kust uut saada ja kui tahaks seda vahetada, aks siis tuleb kogu see konsool laiali võtta ja kuskile esindusse minna? :D


Sa võid ju Viking Motorsist järele uurida. Nad vastavad meilile üsna ruttu ja teevad oma hinnapakkumise kah.

Lõhkusin enda topsihoidja kogematta nii, et liigendi juurest, keskelt, murdus pooleks.
Kuna osa suht kallis, otsustasin proovida parandada, kuna võimatuid asju ei eksisteeri.
Õnnestus parandada nii, et kestis pooleliitrist joogipurkigi, kuid ainuke miinus oli see, et ei avanenud täiesti lõpuni välja, natuke pidi kaasa aitama, see neil tikub tulenevat vedru väsimisest.
Alles hiljuti lõhkusin ka remonditud topsihoidja ära nii, et murdus vanast kohast ja uuest, otsustasin tellida e-bayst uue ja sain selle kaks nädalat tagasi vahetatud.
Kõik kokku hind 125€
patriot
Postitusi: 27
Liitunud: P Veebr 13, 2011 22:19
Asukoht:
Auto:

#14

T Mai 01, 2012 18:36

Ps.
Keskkonsooli ei tule lahti võtta, tuleb topsihoidja ümber olev kate esmalt eemaldada, siis saad ka topsihoidja kätte.
Kangutamist omajagu.
patriot
Postitusi: 27
Liitunud: P Veebr 13, 2011 22:19
Asukoht:
Auto:

#15

T Mai 01, 2012 18:48

Ja nüüd.....otsisin ennem ega hakanud huupi postitama, kuid vastust murele ei leidnud.
Nimelt katuseluuk ei ole töötanud minu autol ostmisest peale, kuna sõitsin enamjaolt palavate ilmadega kliimaga, siis pole ka remonti viinud, täna hakkasin lammutama seda lülitite ja mootori juures olevat juhtimisblokki, kui seda nii võib nimetada ja mulle tundub, et sealt on mingi osa puudu, kuna mootoripistik on lahti ja on lahtiselt ka üks teine pistik, kuid need omavahel kokku ei sobi, ühel 2, teisel vist 5 juhet. Luuk liigub kui mootorile vool otse ühendada.
Niisiis oleks palve, kui keegi juba teab, millest jutt, oskaks vastata või kui keegi viitsiks :beer:võtta oma autol selle klaasosa ära ja teha foto , mis seal all on.
Sil
Postitusi: 208
Liitunud: R Apr 13, 2007 12:41
Asukoht:
Auto:

#16

K Mai 02, 2012 9:20


4. Tagumised ainult avanevad automaatselt. Kinni panemiseks peab nuppu hoidma.


Tagumised aknad sulguvad samuti automaatselt :)
Viki
SaabiJumal
Postitusi: 490
Liitunud: R Sept 17, 2004 17:00
Asukoht: Tallinn
Auto: Saab 92 1954, Saab 9-5 2005, Transit

#17

K Mai 02, 2012 10:11

1. turvavööde häälhoiatus progetav
2. küljeliistud tübladega- ära tõmmatavad
4. alates 2007 ainult esiaknad
Kasutaja avatar
Six
Postitusi: 347
Liitunud: P Sept 26, 2010 9:47
Asukoht:
Auto: M5 F90 '18

#18

K Mai 02, 2012 10:40

Viki, sa pead silmas seda plinn-plõnni, mis hakkab pihta rahulikumalt ja lõpuks läheb ühtlaseks pirinaks?
Märguande lambid ju ei pinise. Või mis?

1. turvavööde häälhoiatus progetav
Vasta