Saab 9-3 1.9 tid mure

Vasta
aivar28
Postitusi: 8
Liitunud: K Nov 07, 2018 21:22
Asukoht:
Auto:

#1

P Nov 11, 2018 7:16

Tere. Olen siin foorumis uus ja pajataks oma muredest.

Omanud juba mitut saabi, aga kõige õnnetum on siis hetkel oma muredega hoovis. Mure on kolmanda pihusti pistikuga( ei pea vist eraldi mainima milles probleem). Kuna ise minemas taas homme välismaale ja auto jääb naise kasutada, siis mis lahenduse oleks võimalik leida pistikule? Pistikut liigutades jääb vahest ilusti toimima ja vahest mitte. Hetkel on küll nipukaga kinni :lol: ja toimib, aga see ei ole ju lahendus probleemile. Oskab keegi aidata kust kohast ma võiks leida kiiremas korras uue, või ehk vedeleb kellelgi lõuna eesti kandis, või oskab muud moodi mind aidata?
Teine mure :roll: juhi poolne aken. Toimib kiiresti edukalt üles alla. Kuskilt viltu ei jookse ega ei poo. Aga nii kui akna üles lased, otsustab ta kohe ka alla poole peale tagasi tulla. Vaikselt meelitades ja mängides saab ta ka kinni, aga mitte täiesti.
Kolmas ja viimane mure( loodetavasti) on võtmega. Kuna pult oli laiali lagunenud siis ei saa ka uksi enam lukku panna. Olemas ka teine võti mis absoluutselt ei funktsioneeri. Aga proovides teise võtmega keerata uksi siis tunduks et vale võti ja ei keeragi( polegi siis minu auto võti? :? ) kannatab neid lahti lammutada ja sisud ringi vahetada, et vähemalt uksedki lukku saaks?? Ei julge lambist näppida ka, pärast ei saa üldse enam käima.
Auto aastast 2005 ja automaat.
Mina tänan juba ette ära asjalike vastuste eest.
rantto
Saabiklubi liige
Postitusi: 3182
Liitunud: K Aug 09, 2006 7:23
Asukoht: Tartu
Auto: Mälestused

#2

P Nov 11, 2018 7:27

Pihusti pistiku leiad lammutusest
Ukse pistik(kere ja ukse vahel) tõmba korraks lahti kui ei aita siis uus aknatõstuk
Puldi trükiplaat saab rikutud kui puldi korpus ära mädanenud. Kuna sul nagunii üks pult siis Carring müüb sulle uue puldi sisuga pluss kodeerimine. Võtme saad tellida VIN alusel. Idee poolest võiks teise pulti uut patareid proovida.
aivar28
Postitusi: 8
Liitunud: K Nov 07, 2018 21:22
Asukoht:
Auto:

#3

P Nov 11, 2018 8:32

Mul on ikka 2 pulti/ võtit. Aga üks lihtsalt lagunes ära. Sellepärast küsingi kas annaks kompunnida kahest 1 ntx
Ron24
Saabiklubi liige
Postitusi: 925
Liitunud: L Okt 24, 2015 21:21
Asukoht: Tartu
Auto: Saab 9-5 '03 2.3T 217kw Arc

#4

P Nov 11, 2018 8:55

aivar28 kirjutas:
P Nov 11, 2018 8:32
Mul on ikka 2 pulti/ võtit. Aga üks lihtsalt lagunes ära. Sellepärast küsingi kas annaks kompunnida kahest 1 ntx
Aga proovi. Tõsta sisu ringi, kui hakkab tööle siis järelikult saab lihtsalt niisama ringi tõsta.
aivar28
Postitusi: 8
Liitunud: K Nov 07, 2018 21:22
Asukoht:
Auto:

#5

P Nov 11, 2018 10:16

Aitäh rantto abi eest. Aken toimib ja nüüd toimib ka kõrvalistuja oma, mis enne üldse ei töödanud
yllar
Postitusi: 583
Liitunud: L Juun 17, 2006 17:29
Asukoht: Pärnu
Auto: Saab 9-3 SC Aero
Kontakt:

#6

E Nov 12, 2018 17:07

Kui kuskil on mõni osavnäpp siis müüakse eraldi ka neid mikro lüliteid mis võtme sees. Saab asendada jootes need skeemile ja loodetavasti kõik toimib. Oluliselt odavam kui uue võtme tellimine (122 € VIN koodi alusel)
Vasta