9-3 tagapidurid

Vasta
aivar28
Postitusi: 8
Liitunud: K Nov 07, 2018 21:22
Asukoht:
Auto:

#1

K Nov 28, 2018 20:31

Jälle vaevab mind järgmine mure.
Tagumine vasak pidur jääb peale. Mitte koguaeg, aga kui jääb siis ikka tuugalt kohe. Sadul lahti võetud ja puhastatud kolb jne. Käsipidurit süüdistada ei saa, sest liigub ilusti ja kuna automaat siis ei kasuta üldse teda. Omal lihtsalt mõistus otsas juba. 2 korda laiali võetud ja ikka jääb aegajalt peale. Kolb liigub sees kergelt nii nagu vaja. Kuna talle pakutakse kahte erinevat sadulat siis kes nüüd ütleb mis sinna sobib???
Ise soomes ja naine autoga eestis nii, et ei saa ka laiali lammutada ja selle järgi vaadata.
Ainuke asi mille järgi ehk aru saab on see, et ühel klotsil on vedru peal. Teised mida pakuti olid ilma vedruta. Minu omale sobisid/olid ennem vedruga. Oskab keegi öelda mis sadul sinna sobib ja oleks veel ideaalsem kui oleks kellegil ka juhi poolset tagumist pakkuda.
Aga, miks krt ta siis üldse niimoodi peale jääb??

Tahtsin osta ka ette uued klotsid igaks juhuks kui juba poes olin. Aga neid pakuti nelja erinevat varjanti ja krt ei osanud ei tartu autoekspert ega automaailm öelda mis sinna sobivad. Kuidas ma neid siis ostma peaks?? :mrgreen:
Autoks 2005 aasta 1.9tid universaal
Terv. Aivar
Vasta