Saab 9-3 2006

Vasta
Vaarokas
Postitusi: 3
Liitunud: N Mär 07, 2019 14:08
Asukoht:
Auto:

#1

N Mär 07, 2019 14:10

Tervist,
Muret teeb suur kompu, vahepeal kustub ära, siis läheb pilt värviliseks ees, varsti hakkab uuesti tööle. On kellegil kogemust ?
I-Vaari
Saabiklubi liige
Postitusi: 804
Liitunud: K Okt 14, 2009 16:32
Asukoht:
Auto:

#2

N Mär 07, 2019 15:07

Ähhhh? Siin foorumis on isegi kusagil olemas tehniline terminoloogia mida SAAB i puhul kasutatakse. Ei ole SAAB iga kogemust suurte kompude kohta. Pulgakomme(kompusid) on lapsed poetanud istmete vahele aga önneks need on alati sama värvi ,tööle ka ei hakka ja ära ka ei kustu kui keegi lausa pöleva tikuga ei torgi. Kodanikud , väljenduge korrektselt kui soovite asjakohaseid nõuandeid saada !
Vaarokas
Postitusi: 3
Liitunud: N Mär 07, 2019 14:08
Asukoht:
Auto:

#3

R Mär 08, 2019 6:04

I-Vaari kirjutas:
N Mär 07, 2019 15:07
Ähhhh? Siin foorumis on isegi kusagil olemas tehniline terminoloogia mida SAAB i puhul kasutatakse. Ei ole SAAB iga kogemust suurte kompude kohta. Pulgakomme(kompusid) on lapsed poetanud istmete vahele aga önneks need on alati sama värvi ,tööle ka ei hakka ja ära ka ei kustu kui keegi lausa pöleva tikuga ei torgi. Kodanikud , väljenduge korrektselt kui soovite asjakohaseid nõuandeid saada !
Ma jätaks väljendamatta kui midagi tarka õelda pole
I-Vaari
Saabiklubi liige
Postitusi: 804
Liitunud: K Okt 14, 2009 16:32
Asukoht:
Auto:

#4

R Mär 08, 2019 9:03

Vaarokas kirjutas:
R Mär 08, 2019 6:04
I-Vaari kirjutas:
N Mär 07, 2019 15:07
Ähhhh? Siin foorumis on isegi kusagil olemas tehniline terminoloogia mida SAAB i puhul kasutatakse. Ei ole SAAB iga kogemust suurte kompude kohta. Pulgakomme(kompusid) on lapsed poetanud istmete vahele aga önneks need on alati sama värvi ,tööle ka ei hakka ja ära ka ei kustu kui keegi lausa pöleva tikuga ei torgi. Kodanikud , väljenduge korrektselt kui soovite asjakohaseid nõuandeid saada !
Ma jätaks väljendamatta kui midagi tarka õelda pole
Ma jätaks küsimata kui SAABi juures esinevast probleemist selgelt ja tehniliselt enamvähem korrektsete väljenditega küsimust esitada ei oska.
Vasta