juhiukse elektriaken

Vasta
mellow
Postitusi: 158
Liitunud: P Mai 11, 2008 19:42
Asukoht:
Auto:

#1

P Mär 22, 2009 9:18

Kas ukse sees klaasitõstmise mehhanismi osasid saab kuskilt ka üksikult tellida. Nimelt läheks vaja ainult seda roosat plastik rullikut või pooli või kuidas paremini nimetada, kus peal jookseb tross. Asub see ukse üleval otsas ja ukseluku juures. Vaatasin rullikul on ühe poole serv katki ja tross liikudes tuleb maha. Nii mul klaas ükspäev kolinal alla kukkuski...
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#2

P Mär 22, 2009 10:50

EI

SS'il on kõik kupatus ühtne ning plastik on kinni sulatatud.

terv, teager

Lisatud failid
mellow
Postitusi: 158
Liitunud: P Mai 11, 2008 19:42
Asukoht:
Auto:

#3

P Mär 22, 2009 11:34

Kinni sulatatud, aga kuidas siis seda roosat rullikut vahetada saab. Ta seal liigub ja keerleb ja keskel on ju kuuskant ava. Kui ma sellest lahti keeran, siis peaks selle rulliku ju kätte saama ja ära vahetada. Ei saanud ma vist aru, aga kas ma tõesti pean kogu selle kupatuse ostma 2100EEKi eest, et see üks vigane rullik ära vahetada?
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#4

E Mär 23, 2009 8:39

Paraku küll:nono:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
mellow
Postitusi: 158
Liitunud: P Mai 11, 2008 19:42
Asukoht:
Auto:

#5

K Mär 25, 2009 11:33

Kas seda roosat rullikut tõesti sealt siis ei anna kuidagimoodi üksikult eemalda ja asendada? Kui ta on kasvõi kinni needitud, saab ju needid lahti puurida ja pärast uuesti neetida vms. Samas, kui seda rullikut üksikult ei saagi kuskilt osta, saab seda vigast ju taastada. Tänapäeval igasugused superliimid ja muud asjad olemas. Krt. ei viitsi ust uuesti lahti kiskuda, kui kindel ei ole...
To iisak; Kas see 2100eeki selle komplekti eest on normaalne hind ja palju sinna tööaega kulub, kui lasen selle kuskil kogu kupatusega ära vahetada?
Factor
Postitusi: 704
Liitunud: N Okt 14, 2004 11:59
Asukoht:
Auto:

#6

K Mär 25, 2009 12:01

Liimimisse ei ole usku.
Aga kui sa väidad, et seda lihtne eemaldada ja tagasi panna, siis võta maha, mine treiali juurde ja ta teeb sulle uue.
Metallist vist ei ole hea, seega peaksid eelnevalt leidma jupi sobivat plasti, millest see treida.
Vabandage neiu, mis kell on.... mul seisab
mellow
Postitusi: 158
Liitunud: P Mai 11, 2008 19:42
Asukoht:
Auto:

#7

K Mär 25, 2009 12:18

Seda ma ei tea, kui lihtne seda rullikut nüüd eemaldada on. Kui uks lahti lammutatud oli siis tundus küll, et kuuskandiga lahti keerata ja välja see rullik. Päris täpselt ei süvenenud ja nüüd kui kindel ei ole selle roosa rulliku eemaldamises, siis ei taha ehku peale ust lahti lammutada, ega see meeldiv töö ei olnud.
Märry
Postitusi: 21
Liitunud: E Mär 10, 2008 21:40
Asukoht:
Auto:

#8

L Apr 18, 2009 14:32

Ma räägin siis ka enda murest olen sellest kunagi juba juttu küll teinud aga see selleks.

Kõigepealt lakkas juhiukseklaas töötamast ja mingi aeg hiljem ka kõrvalistuja poolne. Nüüd siis ilmad soojemad võtsin ise polstri maha ja hakkasin uurima. Minul siis selle klaasi kandurid ära murdunud ja Tartus Carringus sain niipalju targemaks, et välja tuleb vahetada kogu tõstemehanism mille hinnaks ~ 2000.- tk.
Kogu selle mehanismi pidi sealt välja saama suht lihtsalt kuigi ma ise muud võimalust ei ole leidnud kui klaas välja tõmmata ja see mehanism kruvidest lahti ja proovida teda sealtsamast klaasi vahest välja tõmmata...ei tea kas asi toimib kah aga arvatvasti proovin ära. Juhul kui keegi seda teinud ise siis äkki jagab juhtnööre.

Päikest!
Vasta