Saab 9-3 2005 a esiklaas udune

Vasta
mager
Postitusi: 6
Liitunud: P Dets 20, 2009 14:06
Asukoht:
Auto:

#1

T Dets 22, 2009 16:47

Saab 9-3 TiD 1.9 2005 a. Juhipoolne esiklaas kipub uduseks jääma.
tõh
Postitusi: 767
Liitunud: E Mär 26, 2007 0:02
Asukoht:
Auto: 9-3OG

#2

T Dets 22, 2009 18:16

Udu salongis seostub niiskusega. Kuna auto on sul ilmselt äsja ostetud, siis ilmselt ei tea sa, mis seisus salongiõhufilter on? Mina alustaks selle kontrollimisest/vahetamisest.

Üks vana nipp on veel pakasega aknad mõneks ajaks lahti jätta.
Kasutaja avatar
Motorhead
Postitusi: 613
Liitunud: N Aug 10, 2006 12:23
Asukoht: Tallinn
Auto:

#3

T Dets 22, 2009 18:26

Mina alustaks kõige lihtsamast asjast: Torgiks läbi ja puhastaks puulehtedest vee äravoolukanalid kapoti all renni nurkades.

Udu põhjuseid saab olla palju:
Umbes salongifilter, kummimattide alla kogunev niiskus, salongiradika leke, puudulik ventilatsioon, juhi alkojoove või udune prilliklaas jne. :)

Diiselmootori eripära vaevalt süüdi on. Seega teema vales alafoorumis.
EDIT: Ikka on vales foorumis. Saan aru, et Sul on SS, mitte NG?
NG-l on renni keskel äravoolu kummilutt, mis on alati puulehti ja muud sodi täis.
Virgo
Postitusi: 116
Liitunud: R Mai 29, 2009 14:23
Asukoht:
Auto:

#4

K Dets 23, 2009 15:15

Algselt postitas: Motorhead
Mina alustaks kõige lihtsamast asjast: Torgiks läbi ja puhastaks puulehtedest vee äravoolukanalid kapoti all renni nurkades.

Udu põhjuseid saab olla palju:
Umbes salongifilter, kummimattide alla kogunev niiskus, salongiradika leke, puudulik ventilatsioon, juhi alkojoove või udune prilliklaas jne. :)

Diiselmootori eripära vaevalt süüdi on. Seega teema vales alafoorumis.
EDIT: Ikka on vales foorumis. Saan aru, et Sul on SS, mitte NG?
NG-l on renni keskel äravoolu kummilutt, mis on alati puulehti ja muud sodi täis.


Mina alustaks veel lihtsamast ja prooviks puhuri aknale suunata ja soojenduse reguleerida nii, et ikka sealt avast õhku ka tuleks.

Tal ju mure vaid juhi poolega... Seega vaevalt, et lehed ja niiske salong vaid ühte akent mõjutavad

Või misiganes asi see juhipoolne esiklaas on? Pool esiklaasi udune või juhipoolse esiukse klaas udune??? Aaa, vanal MAZ-il oli esiklaas vist kahest tükist...:headbang:
SID1 SID2 remont, kliima display remont
www.harteron.ee
Jupats
T7 sekspert
Postitusi: 2714
Liitunud: K Sept 29, 2004 16:43
Asukoht: Tallinn
Auto: 9-5 Aero-R

#5

L Dets 26, 2009 16:15

Mina alustaks ikkagi elementaarsest. Võta majapidamispaberi ja aknapesuvedelikku ning pese klaas seestpoolt ilusti puhtaks. Seejärel võtas kasutusele muud meetmed. Isegi ideaalselt korras autol tekib musta esiklaasi puhul udu.
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#6

L Dets 26, 2009 16:29

Teema puhtaks roogitud ja pealkiri parandatud.
Kod. mager, hoiatus sulle - järgmine mittekorrektne teemavormistus lendab ajaloo prügikasti!

Jõuluõlled kõigil sees veel ja vallatused on kerged tulema :wise:

terv, teager
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7617
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#7

L Dets 26, 2009 16:47

9-3 puhul võib laeduda ka purunenud, lahtitulnud jubinaid õhusuunamissüsteemis ja niimoodi ei jõuagi vurritatav õhk esiklaasile
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Vasta