bumerangi puks

Vasta
mellow
Postitusi: 158
Liitunud: P Mai 11, 2008 19:42
Asukoht:
Auto:

#1

T Okt 12, 2010 18:17

Kas tagasillas nn. bumerangi ülemist ehk kerepoolset puksi on eraldi ka saadaval või peab terve bumerangi ära vahetama?
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#2

T Okt 12, 2010 19:23

Ei saa eraldi:red:
t.l.moosekant
Postitusi: 32
Liitunud: P Juun 13, 2010 10:04
Asukoht:
Auto:

#3

E Nov 22, 2010 20:24

:conf: kas olete ikka kindlad ,et ei saa neid pukse eraldi vahetada.Võtame selle pumerangi sõrmede vahele siis see täis kummist puks kestab ju veel ja veel paar silikoonpuksi ära,seal kus mina omal lasin bumerangid vahetada lasin siis vahetaja ütles et pole probleem ka need silikoonpuksid(puksi hind ei pidanud ka röögatu olema)ümber lüüa.Kui ostad Saabi antist u.1700-,Troostis oli äkki u.1300,aga forsis vektra c omad kusil 900-.Mina isiklikult hoitsin omad bumerangid alles ja järgmise raksuga vahetan ainult selle lödi puksi uue vastu.
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#4

E Nov 22, 2010 20:31

Saab eraldi. Aga kui uus õõts maksab 900 ning uus puks 400, neid kaks tükki ja veel hunnik tööd nende väljapeksmisega ning sissepressimisega, siis ei ole üldse kasulik vahetada neid ükshaaval - kui muidugi ise ei viitsi nokitseda.

terv. teager
t.l.moosekant
Postitusi: 32
Liitunud: P Juun 13, 2010 10:04
Asukoht:
Auto:

#5

E Nov 22, 2010 21:12

Aga jah,ega ei vahetaks ükshaaval vaid paaris,viid vanad enne kohale ja pärast ainult vahetamise rõõm(jah kui on vanad veel alles või kunagi kaasa antud).Isiklikul kogemusel ei kannata need Eesti ja Tallinna teedel väga pikka aega vastu(aastas korra ikka vahetada või tihedamalt)

terv!
mad1
Postitusi: 601
Liitunud: K Dets 15, 2004 0:46
Asukoht: Tallinn
Auto:
Kontakt:

#6

T Nov 23, 2010 1:38

Algselt postitas: t.l.moosekant
:conf: kas olete ikka kindlad ,et ei saa neid pukse eraldi vahetada.Võtame selle pumerangi sõrmede vahele siis see täis kummist puks kestab ju veel ja veel paar silikoonpuksi ära,seal kus mina omal lasin bumerangid vahetada lasin siis vahetaja ütles et pole probleem ka need silikoonpuksid(puksi hind ei pidanud ka röögatu olema)ümber lüüa.Kui ostad Saabi antist u.1700-,Troostis oli äkki u.1300,aga forsis vektra c omad kusil 900-.Mina isiklikult hoitsin omad bumerangid alles ja järgmise raksuga vahetan ainult selle lödi puksi uue vastu.


kusjuures kui keegi teab puksi koodi jne..palun ka meid teavitada..mingi hetk sai otsitud sinna puksi aga mitte ükski teadaolev mõõt ei klappinud:D oleks üllatus...loomulikult ei looda edaspidi sinna pukse asetada kuna koos tööga ka kahe puksi hinnaga ilmselt tuleb siiski õõts odavam...
mellow
Postitusi: 158
Liitunud: P Mai 11, 2008 19:42
Asukoht:
Auto:

#7

T Nov 23, 2010 1:55

Kas see Vectra C bumerang on siis kehvem, et niipalju odavam on?
mad1
Postitusi: 601
Liitunud: K Dets 15, 2004 0:46
Asukoht: Tallinn
Auto:
Kontakt:

#8

T Nov 23, 2010 2:08

Algselt postitas: mellow
Kas see Vectra C bumerang on siis kehvem, et niipalju odavam on?


õõtsad on samad kuid hind sõltub erinevatest tootjatest ja reeglina on hoopiski opeli koodiga osad kallimad kui saab OE koodiga...lisaks võib "saladuse" avaldada- st sisu on abs.identne ,kuid hinna määrab tihti vaid pakend..on sellel siis SAAB või opel kood:wall:
viimasel ajal kohtab ka aina enam kvaliteetsemat toodangut nö B kategoorias kuna nn. A osa valitakse jube tihti hinna mitte kvaliteedi järgi..ja loogline ta ju on..üle garantiiaja ei peakski üksi detail kestma..see oleks ärieetika vastane:P
marti420
Postitusi: 196
Liitunud: E Aug 03, 2009 9:40
Asukoht:
Auto: EV6
Kontakt:

#9

T Nov 23, 2010 9:44

Oma Vectrale sai kunagi paigaldatud Mondeo esi õõtsa täis kummipuks.
Kuna läbimõõt oli natuke väiksem kasutasin pressimisel liimi. Poldi auk tuli ka suuremaks puurida. Puks ise maksis mingi 120.-

Aga tol ajal maksid B-kati õõtsad veel 1300.-
anthillse
Postitusi: 993
Liitunud: R Mai 02, 2008 14:30
Asukoht:
Auto:

#10

T Nov 23, 2010 10:26

Odava õõtsaga peab ettevaatlik olema, lasin odava õõtsa panna ja aasta hiljem kääksub mis jube ja selle vastu aitab paar asja ,kas lasen määrida ,(väga väga raske määrida)see võib olla aitab, lasen uue õõtsa panna 1200kr või kui on hästi niiske ilm siis on ka vait.

Oma lollusest nüüd pean seda häält taluma, ei raatsi eriti raha ka raisata uue peale sest tegelt vana korras.
www.tmuuga.eu
ivark
Postitusi: 777
Liitunud: N Juul 02, 2009 12:31
Asukoht:
Auto:

#11

T Nov 23, 2010 11:50

Puurid õõtsa sisse väikse keerme, paigaldad sinna vastava määrdenipli ja nipliga õlitadki, keera kasvõi iga nädal maha ja määri. Ekstreemlahendus.
mad1
Postitusi: 601
Liitunud: K Dets 15, 2004 0:46
Asukoht: Tallinn
Auto:
Kontakt:

#12

T Nov 23, 2010 13:11

nojah..kui me nüüd puurime, freesime, pressime , keermestame , on huvi ja aega jne siis küll:cool: sisuliselt võiks ise teha puksi..see on ju inimeste tehtud:wall:

kääksumine ilmselt valest paigaldusest ja võimalik ,et tüüpveana kääksub siiski stab.puks...
anthillse
Postitusi: 993
Liitunud: R Mai 02, 2008 14:30
Asukoht:
Auto:

#13

T Nov 23, 2010 13:21

No ise ma küll autod remontima ei hakka ,selleks on vastavad mehed ja need mehed teavad mis teevad ja nende oskustes ma ei kahtle.

Pikem ise olen süüdi, kui soovisin selle osa odavalt ära vahetada
www.tmuuga.eu
t.l.moosekant
Postitusi: 32
Liitunud: P Juun 13, 2010 10:04
Asukoht:
Auto:

#14

T Nov 23, 2010 19:01

Egas jah puurima,freesima ei hakkaks aga selliseid vahetan ikkagi paaris siis 1300+1300 ja veel +tööraha.Ja mul pole need bumerangid veel kordagi isegi aastat vastu pidanud ja seepärast panin hiljuti vektra c omad (2,5 aastat ja need olid kolmandad juba),et seepärast näe mingit vahet miks mitte odavamaid kasutada

Terv!
pumps
Postitusi: 184
Liitunud: T Dets 15, 2009 17:19
Asukoht:
Auto: Saab 9-3ss 2,2tid

#15

T Nov 23, 2010 19:07

Ise ka alles vahetasin mõlemad tagumised bumerangid ära Saabi Anti juures- väga hea töö ja mõistlik hind. Ise nende vahetusega hakkama ei saa kuna läheb vaja spets tööriistu. Pukse eraldi pole ka mõtet vahetada, sest need on valtsitud sinna bumeragi sisse. Puks ise maksab sama palju või siis vaat, et rohkemgi, kui muidu.
pumps
RK
Postitusi: 4
Liitunud: K Aug 24, 2005 16:57
Asukoht:
Auto:

#16

T Nov 23, 2010 20:46

Algselt postitas: mad1
Algselt postitas: mellow
Kas see Vectra C bumerang on siis kehvem, et niipalju odavam on?


õõtsad on samad kuid hind sõltub erinevatest tootjatest ja reeglina on hoopiski opeli koodiga osad kallimad kui saab OE koodiga...lisaks võib "saladuse" avaldada- st sisu on abs.identne ,kuid hinna määrab tihti vaid pakend..on sellel siis SAAB või opel kood:wall:
viimasel ajal kohtab ka aina enam kvaliteetsemat toodangut nö B kategoorias kuna nn. A osa valitakse jube tihti hinna mitte kvaliteedi järgi..ja loogline ta ju on..üle garantiiaja ei peakski üksi detail kestma..see oleks ärieetika vastane:P


Uskumatult tore postitus!
Viimasel ajal.... ja jube tihti....
Vist ei olda tegelikult asjadega kursis.:head:
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#17

K Nov 24, 2010 8:08

Huvitav,millega mad1 kursis ei ole?:wall: Täiesti tõene ja loogiline tekst.
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#18

K Nov 24, 2010 8:09

Algselt postitas: pumps
Ise ka alles vahetasin mõlemad tagumised bumerangid ära Saabi Anti juures- väga hea töö ja mõistlik hind. Ise nende vahetusega hakkama ei saa kuna läheb vaja spets tööriistu. Pukse eraldi pole ka mõtet vahetada, sest need on valtsitud sinna bumeragi sisse. Puks ise maksab sama palju või siis vaat, et rohkemgi, kui muidu.

Tegelikult pole selle õõtsa vahetamiseks tarvis ühtegi spets tööriista.
RK
Postitusi: 4
Liitunud: K Aug 24, 2005 16:57
Asukoht:
Auto:

#19

K Nov 24, 2010 14:06

Algselt postitas: Trionic
Huvitav,millega mad1 kursis ei ole?:wall: Täiesti tõene ja loogiline tekst.


Selles asi ongi, et mad1 ajab nii toredat ümmargust juttu. Igale väitele on ette pandud- reeglina, tihti, viimasel ajal, aina enam. Tõeline müügimees, kuskilt ei ole kinni hakata.
Kui ajada näpuga järge siis juba kolmas sõna on vale. (Ausaõna ei ole Opelil kõik täpselt samad Saabiga- paneme kilo vahele ja tulen sulle hoovipeale-tel number on sul olemas). Kõik teised väited on samuti vägagi kaheldavad, kuid hästi sõnastatud (kindlasti ei ole mad1 osalenud kunagi autotootja tarnija valiku protsessis, seega targutab lihtsalt kaasa, "sest naised saunas on rääkinud", kindlasti ei tea ta OE varuosade hinnakujundusest suurt tuhkagi ja julgen väita sama B kohta).
Lugesin seda postitust vähemalt kuus korda ja lihtsalt ei suutnud- pidin kommenteerima.

Rohkem ma ei kommenteeri seda teemat ja sellegi postituse eesmärk oli minu eile õhtuseid tundepuhanguid vähegi arusaadavamaks teha. Kui keegi peab seda pealkirjaga mitte seonduvaks siis kindlasti kustutage mõlemad minu postitused ära. Luban ennast vaos hoida ja rohkem mitte tarkuseteri kommenteerida.

Kui arvad, et see postitus on ikkagi täiesti tõene siis jõudu oma teenuste müümisel.
mad1
Postitusi: 601
Liitunud: K Dets 15, 2004 0:46
Asukoht: Tallinn
Auto:
Kontakt:

#20

K Nov 24, 2010 18:36

Algselt postitas: RK
Algselt postitas: Trionic
Huvitav,millega mad1 kursis ei ole?:wall: Täiesti tõene ja loogiline tekst.


Selles asi ongi, et mad1 ajab nii toredat ümmargust juttu. Igale väitele on ette pandud- reeglina, tihti, viimasel ajal, aina enam. Tõeline müügimees, kuskilt ei ole kinni hakata.
Kui ajada näpuga järge siis juba kolmas sõna on vale. (Ausaõna ei ole Opelil kõik täpselt samad Saabiga- paneme kilo vahele ja tulen sulle hoovipeale-tel number on sul olemas). Kõik teised väited on samuti vägagi kaheldavad, kuid hästi sõnastatud (kindlasti ei ole mad1 osalenud kunagi autotootja tarnija valiku protsessis, seega targutab lihtsalt kaasa, "sest naised saunas on rääkinud", kindlasti ei tea ta OE varuosade hinnakujundusest suurt tuhkagi ja julgen väita sama B kohta).
Lugesin seda postitust vähemalt kuus korda ja lihtsalt ei suutnud- pidin kommenteerima.

Rohkem ma ei kommenteeri seda teemat ja sellegi postituse eesmärk oli minu eile õhtuseid tundepuhanguid vähegi arusaadavamaks teha. Kui keegi peab seda pealkirjaga mitte seonduvaks siis kindlasti kustutage mõlemad minu postitused ära. Luban ennast vaos hoida ja rohkem mitte tarkuseteri kommenteerida.

Kui arvad, et see postitus on ikkagi täiesti tõene siis jõudu oma teenuste müümisel.


kui tead selliseid saunanaisi, saada kontaktid. viskan kilo niisama peale või kaks:P
Vasta