saab 93 2,2 tõrgub ja jõud kaob

Diislelmootoriga autode omanike rõõmustamiseks nüüd ka eraldi alajaotus.
Vasta
kauriadman
Postitusi: 112
Liitunud: T Okt 28, 2014 8:00
Asukoht:
Auto:

#1

N Nov 27, 2014 23:05

mure siis selline.. et mingil teatud ajal ,autol kaob jõud ja hakkab mootori tuli põlema..välja ei sure.. liiguv vahepeal max 20kmh.. kohapeal laseb pöördeid mingi aeg ainult kuni 2000rpm siis jälle rohkem.. ja siis hakkab mingil suvalisel hetkel ka korralikult liikuma.. ja mingi aja seistes kaob ka mooori tuli..olen vahetanud kytte filtrit korduvalt.. ja peale vahetust kaob ka mootori tuli...aa.. ja muidugi on ka mingi pysiv probleem.. kiirendades suuremate pöörete juures hakkab ka tõnkuma...oskab äkki keegi midagi soovitada.. ise arvan et äkki on paagis mingi jama mis ulbib pumba ette vahepeal vms
viper85
Postitusi: 106
Liitunud: T Nov 05, 2013 21:01
Asukoht: Viljandi
Auto: 9-3OG, MB S213, BMW E39 Touring, Porsche 944S

#2

R Nov 28, 2014 3:37

Diisliga on nii, et kui kütet peale ei saa, siis sureb välja. Tagajärjeks on pikk käivitamine, mis ei pruugigi õnnestuda vahest. Läbipaistva voolikuga on mootori juurest võimalik jälgida kütuse pealevoolu, mulle ei tohiks voolikus olla.
Esialgu aga soovitan tuvastada püsivad vead (veakoodide lugemine mingi diagnostika seadmega, mis kättesaadav). Püsivad vead kõrvaldatud, saab tegeleda muude anomaaliatega, kui neid üldse on.
Kui see vastus tekitab küsimusi, siis abiks foorum või diagnostika kuskil töökojas. Töökoja hind tuleb odavam, kui ise väga assja ei jaga :)
kauriadman
Postitusi: 112
Liitunud: T Okt 28, 2014 8:00
Asukoht:
Auto:

#3

R Nov 28, 2014 9:00

ma saan sellest asjast aru...aga auto välja ei sure... yhtegi veakoodi rohkem pole... aga egriga pole kyll kõik korras ...mingid numbrid kõikusid seal väga palju
kauriadman
Postitusi: 112
Liitunud: T Okt 28, 2014 8:00
Asukoht:
Auto:

#4

R Nov 28, 2014 9:16

ja kui kytte filtri vahetus kustutab mootori tule ning auto hakkab liikuma.. vähemalt korraks siis peaks olema viga ikka kuskil paagist filtrini vahemikus
kauriadman
Postitusi: 112
Liitunud: T Okt 28, 2014 8:00
Asukoht:
Auto:

#5

R Dets 05, 2014 11:35

viinoma auto ilmselt nö vanakooli mehaaniku juurde.. äkki saab tema aru.. ilma igasugu kompuutriteta.. mõõdab ja vaatab asja loogilisest vaatenurgast
Vasta