Uute Saabide diiselmootorite vastupidavusest

Diislelmootoriga autode omanike rõõmustamiseks nüüd ka eraldi alajaotus.
stennadi
Postitusi: 696
Liitunud: T Jaan 11, 2005 20:03
Asukoht:
Auto:

#26

E Nov 20, 2006 16:11

Ma ka ei saa aru mis Saabi teemat see Cyber siin ajas? Miks ei või Saabi diisli teemas nt VAG teemal näited tuua sest paljukest sellel diiselpotil ikka SAABiga nii väga pistmist. ja kas SAABI omanik peab elama sellise teadmisega, et ainult SAAB on auto ja teisi autosid pole.
Siit foorumist tuleb küll nii välja.
Olen ise ka nüüd paari Saabi omanud ja tulevikus oman veel, aga olen omanud ja kavatsen ka edaspidi omada igasugu muid autosid. (Buick , VW, ja Volvo näiteks). Minuarust laiendab margieelistuse puudumine oluliselt silmaringi autode alal ja aitab erinevaid autosid objektiivsemalt hinnata.

Teemasse tagasi. Diisli puhul ikkagi õlivahetus väga oluline, mida varem seda parem ja õli arvelt mitte kokku hoida.

Vahetasin täna oma VAG (seda lühendit vist ei tohi kasutada aga poogen) diisliga rootsi masinal õli. Comma saastõli asemel läks sisse Valvoline ja mootor käib kohe tüki maad paremini- hääled ilusamad jne.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 13913
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#27

E Nov 20, 2006 21:34

Nii, aitab, see teema läheb kinni. Kuna osad postitused on kadunud, siis hakatakse juba kontekstist välja rebima asju.

Stennadi, ma ei ajanud mingit "ainsa auto" teemat ja ei hakka seda ka kunagi tegema. Sellisel juhul võiks mu adminiõigused eemaldada ja üleüldse ban peale panna. Mul puudub vajadus kellegagi siin jonnida ja mingit brändiülistust teha. Ma tean üsna kindlalt, millise saraga ma sõidan ja miks ma seda teen.
Ma ei kavatse enam siin hakata seletama, miks täpselt asi nii läks. Võta seda nii, et algul läks üks pisut vahutama ja siis teine. Olid põhjused nii siin, kui seal. Kahju et Krss otsustas oma postitused kustutada, sellega läks kaotsi võimalus tagantjärgi teistel hinnata. Nii mõnigi kasulik näpunäide läks kah kaotsi, mis sest, et läksid teemast eemale uitama üldistel radadel. Täiesti tahtmatult ma usun. See on kõigi foorumite probleem, keegi teeb otsa lahti ja siis aidaa.... Foorumipostituse juures on raske edasi anda emotsiooni, näoilmet, intonatsiooni. Lause muudab oma mõtet, kui seal lõpus on :) õi :bs: või pole seal üldse midagi.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Vasta