diisli anomaalia

Diislelmootoriga autode omanike rõõmustamiseks nüüd ka eraldi alajaotus.
Vasta
suvekas
Postitusi: 652
Liitunud: T Aug 21, 2007 15:15
Asukoht:
Auto:

#1

L Mär 28, 2009 10:21

Täna juhtus selline asi, et rahulikult sõites, suri mootor välja(vähemalt ma arvan) kuna roolivõim ei töötanud enam ja armatuuris läksid kõik tuled põlema aga kuna raadio mängis ja see kõik juhtus nii kiiresti siis ei saanud päris hästi aru. See kõik kestis vaevalt 1-2 sekundit, pärast seda kustusid tuled ära ja roolivõim hakkas ka tööle ja SID näitas ka chek OK.
Kui oleks tegu manuaalkastiga siis oleksin kindel, et mootor suri välja ja kuna auto liikus, siis käivitus uuesti aga kas selline asi on võimalik ka automaatkastiga.
Selline asi juhtunud ka ükskord varem aga siis ma sõitsin ühest suurest lombist läbi ja ma arvasin, et vesi pritsis kuhugi rihmaseibide vahele aga täna sõitsin mööda kuiva asfalti.
Äkki keegi oskab öelda, mis sellist asja võiks põhjustada, kuna järgmine nädal tuleb autoga reisile minna aga ei taha küll välismaal lastega tee ääres passida ja oodata treilerit.
Teisipäeval enne laeva väljumist(13.00) oleks võimalus külastada muidugi ka mõnda asjalikku remondikoda, et äkki on mällu talletatud ka mõni veakood.
Speedlink oü - 53047979
Lunotel oü
Vasta