9-5 2.0T 2011 270 hp

Kõigest, mis teeb teie auto koledamaks, aeglasemaks ja muul viisil erinevaks.
Vasta
inzz
Postitusi: 17
Liitunud: T Aug 21, 2007 14:12
Asukoht:
Auto:

#1

T Mai 20, 2014 23:05

tere.

julgen soovitada seda USA firmat - http://www.vtunerperformance.com/?p=372. Asi toimib ja oli lihtne ise teha, õpetus oli kaasas ja kui ma vahepeal lugeda ei osanud, siis vastati kiiresti ja asjalikult ka dumbjuuser laadis küsimustele. Eesti riik küsis maksudena veel täiendavalt 75 EUR juurde, kuna müüja polnud mingil talle teadaoleval põhjusel nõus füüsilise seadme hinda alla mingi hinna deklareerima. Suurem osa hinnast oli softi eest, mille sai alla laadida ja seda eraldi ei saanud riik maksustada. Kokku tuli ikka hulga soodsam kui Hirsch. Auto astub edasi käbedamalt ja mõnusamalt küll, vahe minekus on märgatav.
vvs
Pealik
Postitusi: 4256
Liitunud: T Nov 16, 2010 22:17
Asukoht: Tartu
Auto: Saab 9-5 Aero Hirsch Performance 2006
Dodge Charger SXT 3.6 vabalthingav 2016

#2

T Mai 20, 2014 23:50

Mul küll ei ole seda autot aga softi näppides oleks hea enne ja pärast tulemust ka numbriliselt näha. Näiteks düno, miilisõit või mõni muu üritus kus seda numbrit võrrelda saab (orig. vs upgrade) :) Võibolla tuleb hoopis downgrade?

Neid sisetunde jutte on igasuguseid, üks huvitavam kui teine :D
Saab, Saab, Saab - Ükskord ikka Saab
inzz
Postitusi: 17
Liitunud: T Aug 21, 2007 14:12
Asukoht:
Auto:

#3

N Mai 22, 2014 12:02

Mul küll ei ole seda autot aga softi näppides oleks hea enne ja pärast tulemust ka numbriliselt näha. Näiteks düno, miilisõit või mõni muu üritus kus seda numbrit võrrelda saab (orig. vs upgrade) :) Võibolla tuleb hoopis downgrade?

Neid sisetunde jutte on igasuguseid, üks huvitavam kui teine :D


:) mõistetav. Lihtsalt soovitasin, kuna ise olen tulemusega rahul. 162 kw jäi kohati 1,8 tonnise tühimassiga auto liigutamisel uimaseks, siis hakkasin alternatiive otsima, kuid Hirschi minu käsi (1400 EUR + ca 1h paigaldus) ei tõusnud maksma. Tegelikult on veel müüjale võrdlusfailid (enne ja pärast) diagnostikaks saatmata, kuna see nõudis full throttle sõitmist mingi aja ning see nõuab politseivaba korralikku teed. Peaks ära tegema.
richard
Postitusi: 947
Liitunud: P Apr 07, 2013 11:26
Asukoht:
Auto:

#4

N Mai 22, 2014 12:17

Mul küll ei ole seda autot aga softi näppides oleks hea enne ja pärast tulemust ka numbriliselt näha. Näiteks düno, miilisõit või mõni muu üritus kus seda numbrit võrrelda saab (orig. vs upgrade) :) Võibolla tuleb hoopis downgrade?

Neid sisetunde jutte on igasuguseid, üks huvitavam kui teine :D


:) mõistetav. Lihtsalt soovitasin, kuna ise olen tulemusega rahul. 162 kw jäi kohati 1,8 tonnise tühimassiga auto liigutamisel uimaseks, siis hakkasin alternatiive otsima, kuid Hirschi minu käsi (1400 EUR + ca 1h paigaldus) ei tõusnud maksma. Tegelikult on veel müüjale võrdlusfailid (enne ja pärast) diagnostikaks saatmata, kuna see nõudis full throttle sõitmist mingi aja ning see nõuab politseivaba korralikku teed. Peaks ära tegema.


one mile challenge tulemas.
KorK
Postitusi: 792
Liitunud: L Dets 05, 2009 12:02
Asukoht:
Auto:

#5

N Mai 22, 2014 13:24

Kas kodumaistest poistest VKM ei paku midagi?
Regular Saab Guy
Vasta