Suusaluuk 9-5 universaalile

Kõigest, mis teeb teie auto koledamaks, aeglasemaks ja muul viisil erinevaks.
Vasta
vallikas
Postitusi: 1591
Liitunud: R Nov 02, 2007 16:32
Asukoht:
Auto:

#1

K Nov 19, 2014 12:07

Ahoi, ehkki lund veel pole tunnen väga suusaluugist puudust 2003 aasta 9-5. NG-l oli asi olemas. Nahktuba on muidugi kena ja tagaistme käetugi ka väga vinge koos kahe topsihoidjaga, selle taga olev nahk ja istmete sein pole väga paks. Kas sinna sobiks mõõtude poolest mõni luuk, vist mitte? Seega tuleks teha lihtsalt auk.

Mõttes mõlgub mingi selline lahendus, kus pagasnikus oleks suusakott ja vajadusel lükkaks käetoe salongi poole maha ja suusa otsad kotist sisse. Viitsib keegi kaasa mõelda ja rääkida. Äkki keegi on sama mure lahendanud või leidnud pildimaterjale lahendustest?

Siin on üks BMW ära ratsitud.



Lisatud failid
Vant
Postitusi: 67
Liitunud: L Nov 09, 2013 17:39
Asukoht:
Auto:

#2

K Nov 19, 2014 14:30

Mul BMW E34jal (vanem 5ne) oli suusakott täitsa olemas ja mõõtude poolest võiks ka Saabile istuda. BMW foorumist äkki leiad sellise jublaka, ei tohiks üle mõistuse kallis ka olla. Kinnitus pagassi poole, selline kruvidega raam oli ümber.
caarel
Postitusi: 313
Liitunud: N Veebr 22, 2007 15:50
Asukoht:
Auto:

#3

K Nov 19, 2014 15:57

Miks nii palju leiutada. Kas oled juba mõelnud sedaani luuki kasutada?
Sedaani tagaiste pildid:
Kinni: http://www.blogcdn.com/www.autoblog.com/media/2006/03/Saab-Rear-Seat.JPG
Klapp all: http://www.blogcdn.com/www.autoblog.com/media/2006/03/Saab-9-5-Rear-seat-with-armrest-down.JPG
Luuk lahti: http://www.blogcdn.com/www.autoblog.com/media/2006/03/Saab_9-5_ski_chute_detail.jpg

Ma ei taha uskuda, et tehti t'iesti erinevad tagaistmed sedaanile võrreldes universaaliga.

Kotti ma sinna küll õmblema ei hakkaks, sest kui juba auk on, siis tekib vajadus muidki asju sealt läbi ajada. Suuskadele ikka suusakott:)
AndresV
Postitusi: 903
Liitunud: E Apr 02, 2007 16:28
Asukoht: Harjumaa
Auto: 40/60 rida6
Kontakt:

#4

K Nov 19, 2014 17:40

Ma tunnen ka luugist puudust aegajalt universaalis. Juba mitu aastat on üks sedaani seljatugi ootamas, pole aega tegeleda. Ju see vajadus siis ikka väga terav ei ole. Kahju on viisakat lahendust lammutama hakata sest pole selget plaani kuidas asi viisakaks tagasi saab. Doonor on vale värvi ja materjalist ka.

Püsivat suusakotti ma ei taha. Kunagi ei tea, kui pikka asja on vaja salongi pista. Suusad panen vajadusel purjekotti, puri saab talvel ka ilma hakkama :cool:.
vallikas
Postitusi: 1591
Liitunud: R Nov 02, 2007 16:32
Asukoht:
Auto:

#5

K Nov 19, 2014 18:53

caarel, tuu om uuem 9-5, ma muidugi ei välista, et ka vanema 9-5 sedaanil oli samasuguse poolnahktoa suusaluuk, a kesse pagan müüb korraliku 2/3 tagaistme seljatoest, et seda luuki ma saaks....

Siin näiteks 2001 aasta sedaani pagass, 2003 universaalil sile põhi, teab keegi sobivusest midagi?

Pilt

Mul selline seestpoolt...huvitav on, et googel ei anna palju pildi vasteid või otsin ma valesti.

Pilt
AndresV
Postitusi: 903
Liitunud: E Apr 02, 2007 16:28
Asukoht: Harjumaa
Auto: 40/60 rida6
Kontakt:

#6

K Nov 19, 2014 20:48

Ma arvan, et vagunil on võrreldes sedaaniga pagassi põhja veits tõstetud. Et siledat põhja saavutada. Põhjaplaadi all on ju 4-5cm tühja ruumi. S.t. see ei tohiks midagi lugeda.

Robustselt lammutada saaks ilma seljatuge eemaldamata, seda pole tahtnud teha. Et viisakalt teha, peaks seljatoe välja võtma. Tundub, et vale värvi doonorseljatoe küljest palju võtta ei ole, mida kasutada annaks.
skyline
Postitusi: 1046
Liitunud: T Mai 19, 2009 12:12
Asukoht: Tartu
Auto: Kia ProCeed GT/ oli Saab 9-3 Aero

#7

K Nov 19, 2014 21:21

Sedaani ja universaali seljatoe kinnituspunktid peaks teil erinevad olema, samuti on ka mahaklappimisel tekkiv ava erineva suurusega, seega ma arvan, et isegi kui saab sedaani istme sisse panna, siis ei fikseeru seljatugi ära. Teine asi on ehk tõesti sedaani istmest see luuk välja lõigata ja universaali istme sisse aretada.
Vajadusel aitan Tartus igat marki autode veakoodide lugemisel (OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, ELM327 seadmed)
vallikas
Postitusi: 1591
Liitunud: R Nov 02, 2007 16:32
Asukoht:
Auto:

#8

L Nov 29, 2014 23:29

Ehh...nüüd lumi maas ja võibolla kohe homme saab suusatada. Üldse ei ole tahtmist seda lammutamist ette võtta, lihtsam tundub lahtiselt auto seljatugedel vedada või boks katusele.
vallikas
Postitusi: 1591
Liitunud: R Nov 02, 2007 16:32
Asukoht:
Auto:

#9

R Jaan 02, 2015 9:54

Teema lõppes nende pesuväänajatega katusel, just hakkas looma ja nüüd jälle tume maa :(

SAAB kirjaga talad ja uueväärsed Thuled vähemalt kolme paari suuskade jaoks. Üks rattahoidja mahuks veel kõrvale. Arvestades mu vähest sporditegemist, siis on hetkel tegemist pisut eneseimetlusega...:nono: Aga noh, mida rohkem sporditegemise asju katusel, seda kõvem mees ikkagi :head: #lõhestunudisiksus

Pilt
Vasta