Velgede remont/ värvimine

Kõigest, mis teeb teie auto koledamaks, aeglasemaks ja muul viisil erinevaks.
Vasta
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#1

R Nov 18, 2016 14:12

Kas kellelgi on mõnda head kogemust, kus saaks mõned saabi valuveljed ära taastada.

Kõveruse kohta veel ei tea aga välimine serv on äärekivisid ikka saanud ja söönud.-
Lisakas tahaks ära värvida. Soovit. pulbervärviga,
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
arvo92
Saabiklubi liige
Postitusi: 517
Liitunud: K Nov 26, 2014 22:08
Asukoht:
Auto: SAAB 90 1984

#2

R Nov 18, 2016 14:32

Mina valusid värvinud veel pole aga on plaanis. Pleki puhul uurisin ka pikalt, et kas viin pulbervärvimisse (kohaliku töökoja kaudu saab vahel päris odavalt). Aga igasugune väärinfo, mida internetis leidub, ütleb, et pulbervärv ei talu kivitäkkeid ja tuleb mehhaanilise surve peale kohe helvestena lahti. See on õige jutt sest kui ma oma pulbervärvitud klassiku õõtsad panin kruustangi vahele kergelt, siis pressis kohe tükid lahti, värv pole elastne.

Mulle tundub, et ise peale spraytav värv jääb vähemalt elastne, mis on tähtis värk.
Eks asjatundjad räägivad täpsemini.
rantto
Saabiklubi liige
Postitusi: 3181
Liitunud: K Aug 09, 2006 7:23
Asukoht: Tartu
Auto: Mälestused

#3

R Nov 18, 2016 17:11

Tartus korralik tulemus 120.- jooks
Prits, kerge lihv, pulbervärv, lakk
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#4

R Nov 18, 2016 17:27

Ega tegelikult ma sellest pulbervärvimisest midagi tea...
aga tahaks väga head tulemust.
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
arvo92
Saabiklubi liige
Postitusi: 517
Liitunud: K Nov 26, 2014 22:08
Asukoht:
Auto: SAAB 90 1984

#5

R Nov 18, 2016 20:15

Mina ostsin värvimüüja käest veoautovärvi. No sellist, millega veoautoraame ja velgi värvitakse peale liivapritsi (valuveljed liivapristi ei talu aga plekk küll). Ja seda uhasin 5 kihti peale, jäi väga tummine tulemus. Värv selline veidi elastne, kriimustades ka värv veidi pehmelt vajub ja kohe ei löö helbeid lahti. Saab hõbedast värvi ka seda värvi. Ise kompressori ja püstoliga lööd peale.

Iga värvitöökoda suudab sulle sellise värvi+lakiga väga ilusa tulemuse saada. See nagu auto värvimine. Pulbervärv jääb väga ilus ja kohe lust vaadata aga jah, ma alati kahtlen selle kivitäkete taluvuse pärast.
ronny
Postitusi: 116
Liitunud: T Okt 01, 2013 23:03
Asukoht: Järvakandi
Auto:

#6

P Nov 20, 2016 11:39

Tallinnas AMR Teenused.
Vajadusel teevad ka sirgestamist jne.
https://www.facebook.com/Amr-Teenused-Velgede-v%C3%A4rvimine-624764721000774/?fref=ts
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#7

P Nov 20, 2016 11:44

Mina ostsin värvimüüja käest veoautovärvi. No sellist, millega veoautoraame ja velgi värvitakse peale liivapritsi (valuveljed liivapristi ei talu aga plekk küll). Ja seda uhasin 5 kihti peale, jäi väga tummine tulemus. Värv selline veidi elastne, kriimustades ka värv veidi pehmelt vajub ja kohe ei löö helbeid lahti. Saab hõbedast värvi ka seda värvi. Ise kompressori ja püstoliga lööd peale.

Iga värvitöökoda suudab sulle sellise värvi+lakiga väga ilusa tulemuse saada. See nagu auto värvimine. Pulbervärv jääb väga ilus ja kohe lust vaadata aga jah, ma alati kahtlen selle kivitäkete taluvuse pärast.


Ma olen mõne auto värvinud ja 1 komplekti valukaid. Autosid võin veel teha, velgi mitte. Ja ma tahan head tulemust!
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Vasta