automaalrit vaja

Kõik mis on seotud SAAB' i hooldusega - alates remondikohast lõpetades autopesuga
Vasta
Sumps
Postitusi: 59
Liitunud: L Dets 31, 2005 13:51
Asukoht:
Auto:

#1

Kahjuks nüüd siis oma suksuga asi nii kaugel, et vaja teha värviparandusi ning roostet natuke eemaldada (eelmine omanik ukseääred ära tagunud ja juhiuks ilmselt paugu saanud ning seejärel on eeltöid halvasti tehtud, sest pahtel lahti iluliistu kohalt :( ). Oskab äkki keegi soovitada normaalset automaalrit, kes ka ilusti eeltööd ära teeb, ning kohe ukselt hinnaga tursaks ei löö? Või teeb ka keegi siinsetest Saabi omanikest sellist tööd?
Sai ühest firmast juba n.ö esmane hinnapakkumine saadud, aga hind tuli natuke kallis minu meelest, eriti kui arvestada seda, et nende poolt pakutava teenuse kvaliteet on kaheldava väärtusega...
Nastix
Postitusi: 553
Liitunud: N Mai 19, 2005 16:12
Asukoht:
Auto:

#2

Soovitan oma kogemustest lähtuvalt Mõigus asuvat Ennu autot. 55 595 771 - Kalev Sõmer.
Sumps
Postitusi: 59
Liitunud: L Dets 31, 2005 13:51
Asukoht:
Auto:

#3

Nonii, selgus siis tõsiasi, et Saabe polegi vaja värvida ega korrastada väljast - vastanute read ju suht hõredad :)

Aga pole hullu, ehk saab Ennu autoga kaubale, tuleb mingi aeg kindlasti ühendust võtta.

Tänud Nastix, Ennu auto kontakti eest!
MadMan
Postitusi: 1048
Liitunud: R Okt 01, 2004 9:10
Asukoht:
Auto:

#4

Mina olen lasknud keretööd teha spetsialistidel Ammecos.
Nastix
Postitusi: 553
Liitunud: N Mai 19, 2005 16:12
Asukoht:
Auto:

#5

To MadMan: Siis on nad ilmselt head tööd hakanud tegema. Minul tegid nad kindlustuse poolt tellituna peale Audi avariid taastamistöid ning see küll kvaliteetne polnud - võibla hoitakse kindlustusfirma jaoks kulusid kokku.
See oli ca 4 a tagasi
tripp
Postitusi: 626
Liitunud: L Dets 31, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#6

Mul hea maaler Haapsalus, firmas Tradilo. Indrek on nimi. Tema juures olen lasknud oma kõikide autode värvimised ja värviparandused teha ja seda juba aastast 1994.
Kui muidugi Haapsalu kaugeks ei jää ;)
Kontakt ka igaks juhuks http://www.tradilo.ee/kontakt.html
[Trionic]: 9-5 kapoti all peabki midagi logisema..
[IMG]http://images.spritmonitor.de/395941.png[/IMG]
Sumps
Postitusi: 59
Liitunud: L Dets 31, 2005 13:51
Asukoht:
Auto:

#7

Tänud kõigile vastanutele, aga auto läheb augusti lõpupoole tegemisse Hogan Gruppi. Esimesed emotsioonid on head, ilusti seletati, mida vaja teha, kuidas teha ja miks just nii on vaja teha ning ka hind oli igati normaalne. Võiks öelda, et isegi täpselt selline, nagu ma ise arvasin, et nii palju võiks see maksma minna. Ausaltöeldes, sellise vastuvõtu peale tekkis täielik usaldus antud firma vastu. Eks annan ka teada, kuidas on tööde kvaliteet ja tähtaegadest kinnipidamine. Esialgu emotsioonid aga positiivsed.

P.S Silmanurgast nägin, et üks ilus tumeroheline 900 (või oli see nüüd 9-3) lükati kah parasjagu uksest sisse.
Vasta