kummivahetus ASAP soovitavalt laagna teel?

Kõik mis on seotud SAAB' i hooldusega - alates remondikohast lõpetades autopesuga
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#26

Algselt postitas: andreas
Kui sula tuleb, siis ehk veel mõned ringid, aga muidu talveunne karaasi.
Ja garaaž on kristiine keskuse parkla :P? Nägin täna vägavarahommikul rongile tõtates üksikut klassikut seal seismas (ainus auto parklas) ning õhtul oli masin täpselt sama koha peal. Päris kena näeb välja teine.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#27

Proovige mõnes 24h kohas öösel kell 3. Lootust on, et siis saba ei ole...;)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
andreas
Postitusi: 381
Liitunud: P Okt 02, 2005 1:00
Asukoht:
Auto:

#28

Algselt postitas: suur
Algselt postitas: andreas
Kui sula tuleb, siis ehk veel mõned ringid, aga muidu talveunne karaasi.
Ja garaaž on kristiine keskuse parkla :P? Nägin täna vägavarahommikul rongile tõtates üksikut klassikut seal seismas (ainus auto parklas) ning õhtul oli masin täpselt sama koha peal. Päris kena näeb välja teine.

Äh, ei :P Seal ta on seisnud viimased paar-kolm päeva, kuna järsku ilmunud jääga ei hakanud koju sõitma. Kuna ise seal töötan ja auto täpselt turvakaamera all seisab, siis vast ei juhtu midagi hullu...... tegelikult vist peaks ikka vähese liiklusega aja otsima ja tänavatel liuglemist proovima :love:
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#29

Algselt postitas: andreas

Äh, ei :P Seal ta on seisnud viimased paar-kolm päeva, kuna järsku ilmunud jääga ei hakanud koju sõitma. Kuna ise seal töötan ja auto täpselt turvakaamera all seisab, siis vast ei juhtu midagi hullu...... tegelikult vist peaks ikka vähese liiklusega aja otsima ja tänavatel liuglemist proovima :love:

No kuule nii hull see ka nüüd ei ole. Ma pole siiani ühtki sõitu veel ära jätnud oma autoga ning talverehvid on kenasti pagassis ootel.
Iga ratas veab and then some!
tiib
Postitusi: 139
Liitunud: T Mai 31, 2005 18:10
Asukoht:
Auto:

#30

Njah, ma selline mugav inimene ja ei viitsi kummivahetuse järjekordades seista, sestap lasin juba oktoobri keskel naastud alla panna ;)
bambino
Postitusi: 72
Liitunud: N Jaan 05, 2006 22:09
Asukoht:
Auto:

#31

vahetasin täna ise ära, ostsin talvekummid koos velgedega. Uskumatult raske on rehvivahetustöökojas kevadel drelliga kinni keeratud polte ristvõtmega lahti saada.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#32

Heh, sama jama siin. Ühe ratta sain vahetatud, teise juures keerasin rattavõtme kringliks..:D Käisin ostsin uue, homme üritan uuesti..:)

Ja oleks siis normaalset rattavõtit müügis... ainult ristid. Lühikesed pealekauba. Üks oli pisut pikemate otstega, aga see maksis 365.-, ei raatsinud osta.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#33

Algselt postitas: Cyber
Heh, sama jama siin. Ühe ratta sain vahetatud, teise juures keerasin rattavõtme kringliks..:D Käisin ostsin uue, homme üritan uuesti..:)

Ja oleks siis normaalset rattavõtit müügis... ainult ristid. Lühikesed pealekauba. Üks oli pisut pikemate otstega, aga see maksis 365.-, ei raatsinud osta.

Patu jutt. Ma ise ostsin aastake tagasi Järvelt teleskoop rattavõtme. Maksis vist 95.- väga hästi keerab ning pikemas asendis on selline pea metrine jõuõlg. :thumb:

Edit: Helista mulle võin tulla ja lahti keerata sul need poldid :)
Iga ratas veab and then some!
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#34

Ma sellist tegelikult otsisingi nagu sul on. Aga Järvel Benis polnud selliseid..:( eks näis homme, kui see rist ennast ei õiguta siis helistan..:)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
toolip
Postitusi: 178
Liitunud: R Dets 24, 2004 8:37
Asukoht:
Auto:

#35

kas keegi oskab anda kontaktandmeid firmaga kus on elav järjekord rehvivahetuseks? igal pool broneerimiseks pikad järjekorrad-nädal või rohkem...
olin mõnda aega +30 juures ja nüüd siis kodus paks lumi ja suverehvid:)
pva
Postitusi: 229
Liitunud: N Nov 03, 2005 14:21
Asukoht:
Auto:

#36

kus juures sqitsin tana autoga toole - paris ok suvekummidega, pole hullu tqepoolest :)
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#37

Algselt postitas: toolip
kas keegi oskab anda kontaktandmeid firmaga kus on elav järjekord rehvivahetuseks?
Ma olen käinud Mustamäe haigla juures ühes 24h kohas. Seal on küll elav järjekord. Aga samas ka lootus seal tundide kaupa istuda. Asukoht võiks olla selline Mingeid muid kontakte seal küll ei ole, telefoni pole ma seal veel märganud.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
saabu
Postitusi: 803
Liitunud: R Juul 21, 2006 9:43
Asukoht: Tallinn-Aruküla
Auto:
Kontakt:

#38

Kui asi on väga hull,siis võib helistada Saabule ja leiame sobiva aja.tel56683368
toolip
Postitusi: 178
Liitunud: R Dets 24, 2004 8:37
Asukoht:
Auto:

#39

tänud cyber ja saabu. sain aja ülehomseks kodu ligidal:)
anthillse
Postitusi: 993
Liitunud: R Mai 02, 2008 14:30
Asukoht:
Auto:

#40

Tere just tund aega tagasi läx yx rehv katki ja seal on vist kas korralik nael v kruvi sees sest 1 cm läbi mööduga pea on näha, Kas keegi teab kus olex korralik töökoda mis töötab 24h.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#41

Peale ülalnimetatu ei oska öelda miskit... Ega neid auke, mis 24h või pühapäeva õhtul pikalt lahti oleks just väga palju pole...
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
anthillse
Postitusi: 993
Liitunud: R Mai 02, 2008 14:30
Asukoht:
Auto:

#42

Tänud aga jääb siis vist homse päeva peale,:(
Vasta