Tartu meestel ka nüüd lootust !

Kõik mis on seotud SAAB' i hooldusega - alates remondikohast lõpetades autopesuga
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#26

Pidasin silmas GM eelseid.NG on puhas nende rida,ja uuemad seda enam.
rantto
Saabiklubi liige
Postitusi: 3183
Liitunud: K Aug 09, 2006 7:23
Asukoht: Tartu
Auto: Mälestused

#27

Kui juba Carringusse minek siis tasub kohe rääkida selle vennaga kes on Saabide alal mingid teadmised omandanud (Märt). Saab ajas alati kokku leppida ja ka kiirelt võetakse asi ette. Mina lähen täna ja vaatan oma silmaga asja üle sest probleemid kimbutavad.
binleo
Postitusi: 225
Liitunud: K Nov 15, 2006 14:53
Asukoht:
Auto:

#28

Käisin täna kah esimest korda Carringus.
Alguses vajusin valest uksest sisse ning sattusin müügisalongi. Need uued Saabikud on päris lahedada :P Kuid rääkigu mida tahes on see 9-7 suht mõttetu. Aga see selleks...
...jõudsin ka hoolduseni ja varuosade letini. Pole midagi öelda, tublid poisid koos. Sain vastused küsimustele ja asjad aetud. Asjalikku nõu jagati hulgi ning tagatipuks andsid 9-3'e manuali viimase koopia täitsa tasuta ära.
Eks näis mis saama hakkab kui ma sinna ka midagi remontima peaksin sattuma, kuid seni - täitsa asjalik.
PS - kelle tumeroheline NG900 kupee seal ees seisis? Seisin tükk aega ja uurisin.
kasparius
Overboost addict
Postitusi: 1786
Liitunud: K Sept 06, 2006 12:59
Asukoht:
Auto: 9-3 Monte B236R stage ?

#29

Väga kahtlane oli see ,et kui eelmine nädal Tallinnas Viking Motorsoisse helistasin ja tuli teemaks see, et neil Tartus ka müügiesindus, siis öeldi et ei ole. Ometi raadios isegi reklaam...?
Sent from my Monte Carlo using B236
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#30

Oleneb, mis kontekstis see jutuks tuli. Võibolla neil ei olegi Tartus esindust, nad ise väidavad, et tegemist on edasimüüjaga. Erinevus on selles, et edasimüüja puhul pole kliendibaas ühine st. Tallinnas sõlmitud kokkulepped Tartus ei kehti, võib olla pisut keerukam Tallinnast jupp tellida ja öelda, et tahad selle Tartus kätte saada, Tallinnas antud garantii(juhul kui tegemist pole tehase garantiiga) Tartus ei kehti jms.
rantto
Saabiklubi liige
Postitusi: 3183
Liitunud: K Aug 09, 2006 7:23
Asukoht: Tartu
Auto: Mälestused

#31

Carring teaostab hoolduse ja rendib VM-le müügipinda, reklaamgi ütleb VM Saabi esindus Tartus ja autodel ka VMi numbrialused:)
toomas
Postitusi: 29
Liitunud: R Okt 06, 2006 11:32
Asukoht:
Auto:

#32

käisin oma autoga jäle seal uues opeli juures asuvas töökoajas .ja kalasid oli autul mitu.esteks põles autol check engine mis diagnoosides näitas vigadeks et plokikaanel miski temp. andur oli vigane ja ka bensu pumba klapp oli vigane ei pidANUD hästi.sai tellitud andur ja ilusti vahetati ära .oli väike lühike töö ja ikka pandi kuhugi vahele et ei peaks väikse töögam itu nädalat ootama:drive:. bensu paagi tuulutus klapp maksis aga rohkem oma 1700 krooni aga otsustasin ka selle ikak ära osta ja ära vahetada .samuti sai ooteaeg lühike ja remont tehit kiiresti ja ilusti. peale selle check engine. siis hakaks näitama mu displei et väljas on temperatuur +37.ja seetõttu ei läinud külmagagi salong soojaks, viga oli aga lihtne välistemp andur oli lolliks läinud ja sai see vahetatud ruttu ja ilusti.nüüd olen rahul ja sõidan korras autoga .kuigi esmalt arvasin juba et kui auto soojaks ei lähe on rõõm kliimat sorkima hakata.õnneks oli viga vaid väikses välistemp. anduris.
nii et olen seal käinud vidinaid vahetamas ja kõik on sujunud suurepäraselt .jupid on tellitud ilusti ja vähemalt poole nädalal või nädalaga on kohal .ja töö saab ka rutti ja hästi tehtud .suured suured tänud neile.
kevadel lähen õli vahetama eks näis siis jälle kuidas kujuneb.:P.
seni võin kõigile soovitada et teevad ilusti ja hästi.hindade kohalt olen tume maksin selle mis küsiti ja olen rahul.
oicu
Postitusi: 91
Liitunud: N Jaan 11, 2007 16:21
Asukoht:
Auto:

#33

tööd seal jah tehakse, kuid tunnihind on kallis.
Veepaagi vahetus läks mul maksma 900 paagi eest ja 4,5*~400 vahetuse eest :S
epsum
Postitusi: 697
Liitunud: P Sept 05, 2004 15:56
Asukoht:
Auto:

#34

4,5 h paisupaagi vahetus? Kas nad võtsid jahtumise aja ka sisse? Kaua tehas sellisele lihtsale tööle normtunde ette on näinud? Kui seal miskit imetabast keemiat ei ole, et paisupaaki kätte saada, oled sa carringu käest küll haleda tünga saanud. :wall:
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#35

Pakun,et oma veerand tundi(loe 15 minutit) läheb OG 9-3`l paisupaagi vahetuseks.(1 klamber,paar mutrit,pistik,paar voolikut)
kaarel
Postitusi: 619
Liitunud: P Juul 16, 2006 14:39
Asukoht:
Auto:

#36

Algselt postitas: Trionic
Pakun,et oma veerand tundi(loe 15 minutit) läheb OG 9-3`l paisupaagi vahetuseks.
Huvitav, palju VM pakub sellisele tööle kuluvaks ajaks? Kui nemad räägivad samast kogusest tööminutitest kui Trionic, siis peab olema Carringul väga hea seletus sellise üüratu arve esitamiseks. :nono:
Asja ilma tuliste emotsioonideta ja viisakalt korda ajamine on ka teiste Tartu saabiomanike huvides, kes võiksid tulevikus pügada saada. Loodan, et tegelikult oli tegu pigem inimliku apsakaga - nt töölehele kirjutatud 1 loeti 4-ks vms.

Minul on siiani väga head kogemused Carringus käikudega - kiirema häda korral võetakse suht ruttu vahele ja pigem ümardatakse töötunde allapoole - ptüi-ptüi-ptüi, üle vasaku õla...;)
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7623
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#37

Algselt postitas: oicu
tööd seal jah tehakse, kuid tunnihind on kallis.
Veepaagi vahetus läks mul maksma 900 paagi eest ja 4,5*~400 vahetuse eest :S

aga äkki mõtles klaasipesuveepaaki?!
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#38

Ka pesuveepaaki koos kõigi lisavidinatega ei vahetaks üle tunni aja(valamisetoru lahti,mootor/ andur küljest,2 kruvi lahti ja tuleb).
Kindlasti olid oicul ka mingid muud tööd,muidu on väga ebareaalne selline aeg.
Skybound
Postitusi: 515
Liitunud: T Aug 01, 2006 23:17
Asukoht:
Auto: Oli kunagi SAAB 9-5 Aero

#39

Värskendaks teemat ;) Plaanis teha visiit Lõunaosariikidesse, et paar 9-5-t ostu eesmärgil üle vaadata. Siinse jutu põhjal tundub Carring ainuke koht, kus (potentsiaalne) ostueelne kontroll teha. Ehk oskab mõni Tartu mees infot anda, kuidas seal praeguseks järjekordadega on ja kas Tech-iga kontrolliks peab ka aja kinni panema? Mõni hea tel.nr. oleks kasuks.

Või on mõni lõunamaa foorumlane pädev kontrolli/testi läbi viima? :eureka:

(Teisest küljest, vaevalt nüüd kellelgi vastavat aparatuuri garaažinurgas vedelemas on.....)
"Why do those people who drive SAAB have THAT smile on their face?!" / J.Clarkson
kaarel
Postitusi: 619
Liitunud: P Juul 16, 2006 14:39
Asukoht:
Auto:

#40

Algselt postitas: Skybound
Värskendaks teemat ;) Plaanis teha visiit Lõunaosariikidesse, et paar 9-5-t ostu eesmärgil üle vaadata. Siinse jutu põhjal tundub Carring ainuke koht, kus (potentsiaalne) ostueelne kontroll teha. Ehk oskab mõni Tartu mees infot anda, kuidas seal praeguseks järjekordadega on ja kas Tech-iga kontrolliks peab ka aja kinni panema? Mõni hea tel.nr. oleks kasuks.
Eks aega pead ikka ise küsima Carringust. Viisaka küsimise korral on nad leidnud päris ruttu sobiva augu. http://www.carring.ee/hooldus.php
rantto
Saabiklubi liige
Postitusi: 3183
Liitunud: K Aug 09, 2006 7:23
Asukoht: Tartu
Auto: Mälestused

#41

Kiire Teh-i peaks ikka saama orgunnida, kui juba kohal oled siis Märt on mees kes Saabe putitab.
intsints
Postitusi: 33
Liitunud: E Apr 17, 2006 8:20
Asukoht:
Auto:

#42

Jätkan teemat ,ei hakand uut tegema.Nimelt juhtusin täna Carringust mööda sõitma ja märkasin et, SAABI märk Carringu seinalt ja uued SAABid samuti on kadunud kuhugi, Ainult hoolduse ees olid mõned. Küsimus selline kas keegi teab tegeldakse seal endiselt margi hooldusega või on seal lõpp.
Netist ma midagi välja ei lugenud.
rantto
Saabiklubi liige
Postitusi: 3183
Liitunud: K Aug 09, 2006 7:23
Asukoht: Tartu
Auto: Mälestused

#43

Algselt postitas: intsints
Jätkan teemat ,ei hakand uut tegema.Nimelt juhtusin täna Carringust mööda sõitma ja märkasin et, SAABI märk Carringu seinalt ja uued SAABid samuti on kadunud kuhugi, Ainult hoolduse ees olid mõned. Küsimus selline kas keegi teab tegeldakse seal endiselt margi hooldusega või on seal lõpp.
Netist ma midagi välja ei lugenud.

Sa võid ükskõik millise margiga sinna minna ja mingi "teeninduse" ikka saad. Nagu tavaline küla töökoda, kõigil meestel kullast käed.
Ma isiklikult ei lähe sinna enam kunagi ja soovita teistel ka minna.

Kes julgeb see proovib:)
intsints
Postitusi: 33
Liitunud: E Apr 17, 2006 8:20
Asukoht:
Auto:

#44

Ma mõttlen Carringut kui Saabi margi esindust lõuna eestis. (või olen valesti aru saanud,ei olnud ta see).
Kas peab Tallinnas asju ajama hakkama?
Werdinand
Postitusi: 92
Liitunud: R Jaan 20, 2006 16:50
Asukoht:
Auto:

#45

Saab.ee lehelt jääb küll mulje nagu Tartu esinus/teenindus oleks Jõhvi kolind. Alles on jäänud vaid üks autode müügiga tegelev mobiilinumber... :mad:
kaameraklõpsud @ phogulum.com
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#46

tsitaat postimees.ee artiklist
Jaanuarist on suletud ka Viking Motorsi Saabide müügi salong Ringteel, ent Opelite müü­giga tegelev Carring jätkab Saabide hooldamist samas majas.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
yksheikki
Postitusi: 601
Liitunud: R Sept 12, 2008 1:36
Asukoht: Tartu
Auto: 9-3 Aero

#47

majanduslangus teeb oma töö
RootsiAeroplaan
Postitusi: 10
Liitunud: P Dets 21, 2008 16:54
Asukoht:
Auto:

#48

uute Saabide müük möödunud aasta novembris... 0 autot....
lisaks:
http://forte.delfi.ee/news/auto/article.php?id=20872315

Võib juhtuda, et Saabid muutuvad rariteetideks........
Vasta