laineid lööv teema..paluks siis usinalt kommentaare jne

Kõik mis on seotud SAAB' i hooldusega - alates remondikohast lõpetades autopesuga
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#26

Ma ei ütleks, et suurem, kuna ka praegu ei teadnud sa, autot ostes, kuidas ja kus, mismoodi töö on tehtud. Hooldusraamatud on olemas, sa ju näed, kas seda on täidetud või mitte. Iga endastlugupidav töödele garantii andev töökoda täidab raamatut, annab arve kus peal kõik tehtud tööd jne.
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
mad1
Postitusi: 601
Liitunud: K Dets 15, 2004 0:46
Asukoht: Tallinn
Auto:
Kontakt:

#27

väga õige märkus: hooldusraamat peab olema garantiiaegsel autol olemas ja täidetud.Lisaks tõendab hooldust ka väljastatud arve ning list varuosadest, mis autole paigaldatud.
kodus isetegijal on suhteliselt raske tõestada, et teostas vastavalt juhendile hooldust ja paigaldas kriteeriumitele vastavad varuosad,,loomulikult on see võimalik, kui suudab ära tõestada ja hoiab soetatud varuosade tsekid alles.

mis eristab siis halva töökoja heast või kuidas hinnata taset?Üldiselt on nii, kui ikka kasutatakse hooldusjuhiseid ning ettenätud varuosi, pole muud tõestust vaja.Usalduse küsimus.

Kui nüüd selgub, et töö on tõepoolest teostatud ebaprofessionaalselt või on midagi tegemata jäetud, siis vastutab selle eest juba mittevolitatud tegija ning parandab oma vead või eksimuse.Mittevolitatud tegija annab ju samuti oma töödele garantii.

Kui klient stabiilselt ilmutab rahulolematust vastava tegija suhtes ja "unustamisi" või mida iganes, on liiga tihti, vahetabki ta töökoda. Väga lihtne. Siin siis ongi kliendi valikuvabadus. Klient otsib ja leiab omale sobiva ja kellega ta on igati rahul.
caarel
Postitusi: 315
Liitunud: N Veebr 22, 2007 15:50
Asukoht:
Auto:

#28

Mina aga püstitaks küsimuse mitte niivõrd filosoofolist laadi vaid rohkem talupojalikumalt. Mind huvitab selle määruse juures asjaolu kas minule kui isikule kes omab autot millel on 8a mootorigarantiid tehase poolt antud omab õigust saada remonttöö garantii korras kuigi ametlik esindaja sellest keeldus?

Auto on hooldatud kuni 100 000 km Saabi esinduses. Edasi juba Toyota/Lexus esinduses ning paar korda ka maarjamaa jumalate juures saanud templeid raamatusse. VM viskas pilgu raamatusse ja ütles et pole võimalustki mingeid ketivahetusi saada tehase kulul kuna pole saabi esinduses piisavalt käidud. Kas ma sain haledalt pügada kuna ei teadnud määrusi?
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#29

Algselt postitas: caarel
Mina aga püstitaks küsimuse mitte niivõrd filosoofolist laadi vaid rohkem talupojalikumalt. Mind huvitab selle määruse juures asjaolu kas minule kui isikule kes omab autot millel on 8a mootorigarantiid tehase poolt antud omab õigust saada remonttöö garantii korras kuigi ametlik esindaja sellest keeldus?

Auto on hooldatud kuni 100 000 km Saabi esinduses. Edasi juba Toyota/Lexus esinduses ning paar korda ka maarjamaa jumalate juures saanud templeid raamatusse. VM viskas pilgu raamatusse ja ütles et pole võimalustki mingeid ketivahetusi saada tehase kulul kuna pole saabi esinduses piisavalt käidud. Kas ma sain haledalt pügada kuna ei teadnud määrusi?

jah kui mujal ei puudutatud ühtegi garantiilist osa
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
mad1
Postitusi: 601
Liitunud: K Dets 15, 2004 0:46
Asukoht: Tallinn
Auto:
Kontakt:

#30

Algselt postitas: Eleri
Algselt postitas: caarel
Mina aga püstitaks küsimuse mitte niivõrd filosoofolist laadi vaid rohkem talupojalikumalt. Mind huvitab selle määruse juures asjaolu kas minule kui isikule kes omab autot millel on 8a mootorigarantiid tehase poolt antud omab õigust saada remonttöö garantii korras kuigi ametlik esindaja sellest keeldus?

Auto on hooldatud kuni 100 000 km Saabi esinduses. Edasi juba Toyota/Lexus esinduses ning paar korda ka maarjamaa jumalate juures saanud templeid raamatusse. VM viskas pilgu raamatusse ja ütles et pole võimalustki mingeid ketivahetusi saada tehase kulul kuna pole saabi esinduses piisavalt käidud. Kas ma sain haledalt pügada kuna ei teadnud määrusi?

jah kui mujal ei puudutatud ühtegi garantiilist osa

kui kõik hooldused on õigeaegselt sooritatud,siis said pügada , siin see ongi:) mine ja vaidle ja seisa oma õiguste eest. Kui mootori remonti pole keegi teostanud ja on vaid teostatud korralisi hooldusi, siis ei tohiks keelduda.

On ka kahtlus tekkinud (ei väida hetkel): Võimalik, te ka saabi tehas ei järgi eur.direktiive ning nende poolt antud korraldused, keelamised, lubamised edastatakse siinse diileri poolt. Sel juhul on probleem veelgi sügavam ja keeruline.S.t, et võidelda tuleb juba saabi tehasega sel juhul.

Siiani pole keegi saabi tehasele sellesisulist küsimust esitanud ega ka adekvaatset vastust saanud. Juristide pärusmaa. NB! Meie regiooni (ida euroopa)esindus on Ungaris, mitte Rootsis nagu tihtilugu ekslikult arvatakse. Rootsi saadetud probleemid delegeeritakse tihti edasi. Ettevõte on suur ja laialivalguv ning kuna arenenud euroopas üldiselt analoogseid probleeme ei esine, siis võib arvata, et see teema suhteliselt vähe pakub ka saabile pinget. Teekond on pikk ja vaevaline.
Vasta