TransRem Tartus... isiklik arvamus

Kõik mis on seotud SAAB' i hooldusega - alates remondikohast lõpetades autopesuga
Vasta
copypaste
Postitusi: 54
Liitunud: L Juul 02, 2005 11:52
Asukoht:
Auto:

#1

N Dets 01, 2005 16:28

Tean, et selline remondi töökoda nagu TransRem on siin foorumis juba kõlanud, kuid sooviksin teada kõigi arvamust, kellel on selle remonditöökohaga mingisugust tegemist on. Mida parandati/töökvaliteet/teenindus jne.

Nimelt olen ise kuulnud rohkem negatiivset ja mõtlen, kas neilt edaspidi tasub üldse teenust tellida.

Suvel oli ka endal nendega kokkupuutumist. Sai nimelt automaatkast ära vahetatud seal. Aega läks neil selleks üle 2 kuu ja kui tagasi tuli oli autol probleemid esimeste piduritega (pidi esimesed pidurikettad koos klotsidega ära vahetama - klotsid olid omadega suht õhtal ka) ja kui nüüd ülevaatusel sai käidud siis oli veel avastamisrõõmu, nimelt puudus üks puks, mis kinnitub esimese õõtshoova külge - puks kinnitub ühe otsaga varda külge, mis on paralleelselt stabika vardaga. Arvan, et mehed tegid seal "ülekäe" tööd kuna kuu möödudes hakkasin neile pidevalt helistama ja järelpärimisi tegema auto seisundi kohta. Täna kuulsin sõbra käest, et nad olid seal kunagi ühe ameeriklase maha põletanud ja seejärel käigukasti vahetuse eest veel raha nõudnud :S
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14292
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#2

N Dets 01, 2005 16:41

http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=14304
Ka meie foorumis liimeks olev Olds:
Ma ei viiks sinna firmasse käigukasti ka siis kui peale makstaks. Esiteks hind, mida seal küsitakse; teiseks suhtumine töösse jne.
No more comments

Loe seda tqhq teemat ...
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
fofa
Postitusi: 504
Liitunud: N Veebr 26, 2004 15:39
Asukoht:
Auto:

#3

N Dets 01, 2005 17:10

Sõbral hiljutine kogemus A6 multitronic kasti remondiga. Töösse võeti asi kevadel ja terve suve alustas sõber oma päeva sellega, et läks hommikul kohale või mangus meestelt telefoni teel vähemalt mingisugust infot asjade seisu kohta. Küll oli keegi kadunud, küll oodati nädalaid saksamaalt mingit müstilist juppi, valmis pidi saama vähemalt kahekümneks järjestikuseks reedeks. Töö enda kohta ei oska kommenteerida (kaua tehtud, kaunikene?), aga kliendisuhtlus olevat pehmelt öeldes frustreeriv.
D116
Postitusi: 2069
Liitunud: E Veebr 14, 2005 11:24
Asukoht: Lahti
Auto: SAAB 9-5 2007 2.0T Biopower Vector ST4 218kW, CITROEN C3 Shine 2019 1.2 60kW

#4

R Dets 02, 2005 10:56

Selliseid töökodasid on vaja :fight: :gun: ja DIA ka :fight: :gun:!!!! Ja veel raha võtavad ka, nagu oleks millest võtta.

Võib olla keegi pakub töökohta Tartus kus teevad kvaliteetset tööd?
__In Boost We Trust__
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#5

R Dets 02, 2005 23:36

roomlane,ära vägivaldseks muutu seal:thumb:
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7617
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#6

L Dets 03, 2005 10:53

nägin eile jubinaid, mis seal remonditud kastist olid järele jäänud....
:wall:
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14292
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#7

L Dets 03, 2005 12:58

Pidavat sealsamas kandis olema kui DIA. Mitte, et ma Tallinna inimesena teaks, kus seegi on..:)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
copypaste
Postitusi: 54
Liitunud: L Juul 02, 2005 11:52
Asukoht:
Auto:

#8

L Dets 03, 2005 17:52

Algselt postitas: Cyber
Pidavat sealsamas kandis olema kui DIA. Mitte, et ma Tallinna inimesena teaks, kus seegi on..:)


DIA ja seal kõrval olev automaatkastide parandusega tegelev TransRem asuvad Tehase tn.
maafin
Postitusi: 6
Liitunud: P Jaan 21, 2007 17:43
Asukoht:
Auto:

#9

P Jaan 21, 2007 19:14

huvitav lugu jah selle transremi-ga minul isiklikult oli nendega kokku puude 2006 aasta septembri kuus kui minu ameerika autol lagunes käigukast nimelt auto mark on chevi van 94 aasta noh tehti korrda aega läks selleks 2 kuud hinnaks oli 12 000 eek väideti et kõik oli segamini no see selleks ühesõnaga sain korras kasti kätte ja muidugi oli hea meel aga ei saanutki mu rõõm kaua kesta kuni 24 detsembrini siis lagunes asi uuesti ära ja veel kuskohas sveitsis,sellega seoses tuli kohe palju jamasid esiteks tuli leida asendus buss teiseks tuli tellida treila mis mind eestisse tõi ja see oli päris kallis lõbu nüüd siis helistasin transremi ja uurisin asja et mis nüüd saab vastus oli lühike ja konkreetne et teie enda viga...huvitav milles küll mind süüdistati.huvitav selle asja juures on see et nad tegelikult tunnistasid enda viga aga sõim oli kohe esimene ja siis hakkasin ka mina vastu et ma olen sunnitud pöörtuma tarbija kaitsesse ja et saadame siis kasti ekspertiisi aga siis jutt muutus üeldi et helista ja lepime ajas kokku et tuleb remonti tuua ma loodan et garantii remonti mul lausa mingi paber selle kohta ka olemas aga kui loen siin foorumis et millised nad on siis ma ei imesta enam millegi üle aga noh kui midagi sellist tuleb et ma pean midagi maksma eks siis pöördun vastavasse asutusse ja ma arvan et see firma lõpetab väga varsti oma tegevuse sest kui on mingigi paber mis tõestab et oled maksnud sellise summa peab asjal ka garantii olema vähemalt mulle lausa väideti et 6 kuud.aga ma arvan et ega töö kvaliteet jätab neil ikka kohe väga soovida???aga noh eks ma kirjutan kuidas mul see jama lõppes ja et mis siis seekorrd mulle kaela määritakse et mis purunemis põhjus olla võis.ega ma siis bussi endale osta selleks et klaasi taha panna vaid et ikka tööd teha.:gun::facts:
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#10

P Jaan 21, 2007 19:22

Eelnev jutt meenutas ühe hingetõmbega maha vuristatud luuletust:freak:
Mina igatahes pidin 3x lugema enne,kui sisu kohale hakkas jõudma...
Mitte,et ma noriks,aga mõni kirjavahemärk ja suur algustäht võiks ka olla.:facts:
Muidu mõni ei viitsi lugedagi mis sest,et suht huvitav lugu...
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
maafin
Postitusi: 6
Liitunud: P Jaan 21, 2007 17:43
Asukoht:
Auto:

#11

R Jaan 26, 2007 11:31

no tere siis!nüüd kirjutan ma uuesti selle transrem kohta,nimelt alles täna sain ma konkreetse vastuse ,et tooge siis oma auto garantii remonti.ei tea küll millega se asi küll lõppeda võib aga kui transremi helistasin siis vastu võttis üks neiu kes selles firmas vist on sekretäär või midagi sellist ja kui ma ütlesin ,et helistan viljandist seoses käigukasti remondiga (garantii) siis oli vastus kohe nagu varnast võtta ,et see garantii ei kehti,huvitav pani kohe nagu mõttlema kuidas siis nii.aga kui ma nagu mainisin,et olen seda asja uurind tarbija kaitsest siis jutt oli selle neiu poolt mis te ähvartate,aga ega saa ju asju ajada kellegi 2või 3 isikuga eks siis ka mina käratasin talle....?ja ei möödunutki kaua kui helistas transremi poss tagasi(aimar)ja kohe väriseval häälel kohe küsima et mis nüüd lahti ,et ärge tarbija kaitsesse küll minge ,et me parandame kohe esimesel võimalusel selle käigukasti niiet nüüd siis 30 jaanuar ma viingi terve bussi TRANSREMI garantiisse.aga teiegi kallid kaasmaalased olge väga konkreetsed selle firma TRANSREM-ga nõutke assja kui on sitta tehtud .eks ma annan ka teada ,et kuidas siis garantii remont ka kullges ja kaua ma ootasin.
Black
Postitusi: 254
Liitunud: N Okt 19, 2006 17:36
Asukoht:
Auto:

#12

R Jaan 26, 2007 11:35

Jätan meelde sinna oma jalga ei tõsta!
maafin
Postitusi: 6
Liitunud: P Jaan 21, 2007 17:43
Asukoht:
Auto:

#13

T Jaan 30, 2007 19:24

:evil:no nii tervist! ma nüüd siis kirjutan teile kallid eestimaalased.täna siis viisin oma ameeriklase tartusse garantii remonti ja ohh äda hakkaski see putuka nuss pealejuba kohe siis kui kohale jõutsin,nimelt esiteks ei olnud firma bossi kohal teisks oli keegi ase aine mingi kutsikas kes klähvis nagu heaks arvaks ja mida tema arvas.mina ei oska küll arvata ega mõelda,et kuidas küll selline firma naguTRANSREM ültse eksisteerib ja kuidas ta end ära majandab sest kui on boss ära siis on mingid kutsikad kes klähvivad kliendiga nii nagu tahavad.noh see selleks eks hakkan nüüd päevi lugema et kaua siis minu buss seal garantii remondis on??????:wall:
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14292
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#14

T Jaan 30, 2007 19:46

Oeh... võtke siit, kui vaja on .... , , , , , , . . . . <Shift> <Caps Lock>....
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
maafin
Postitusi: 6
Liitunud: P Jaan 21, 2007 17:43
Asukoht:
Auto:

#15

R Veebr 09, 2007 16:54

no tervist taas eestimaalased!kirjutan teile siis uuesti seiklustest TRANSREMI-st,nüüd on siis asi juba nii kaugele jõudnud,et minu ameeriklane on seisnud tartus 1,5 nädalat ja täpselt seisnud samas kohas kuhu ma ta ise treileri pealt panin korrd oli põhju selles miks ei võeta kohe remonti,et pole ruumi ja ,et kohe esimesel võimalusel võetakse sisse nüüd on siis teine põhjus ,et väljas on külm ja et buss on nii pikk,et ei mahu sisse et tuleb garaazi uksed remondi ajaks lahti jätta maru värk.minu isiklik arvamus sellise firma kohta on küll selline ,et lihtsalt viivitatakse aega mil masin garantii remonti võta ja kas enam siis ültse võetakse buss garantii remonti?aga no mis siin kurta eks tuleb oodata kunas siis suvi kätte jõuab,et kliendi auto lõpuks ära remonditakse.no eks ma kirjutan varsti jälle ,et mis siis järgmiseks põhjuseks on ,et miks ei ole veel buss remondis.
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#16

R Veebr 09, 2007 18:02

Maafin,kas sa teed seda meelega või sa tõesti ei oska eesti keele grammatikat:fight:
Töökoja kohta arvan aga,et nad ootavad,kuni sul kannatus katkeb ja bussi minema lohistad.Venitamistaktika...
Loodan,et selle õnge sa ei lähe ja võitled lõpuni:thumb:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
maafin
Postitusi: 6
Liitunud: P Jaan 21, 2007 17:43
Asukoht:
Auto:

#17

E Veebr 19, 2007 18:56

tere!mul selline mure,et kas keegi oskab üelda TRANSREMI meili aadressi või kodu leheküllge:?
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#18

E Veebr 19, 2007 19:01

Algselt postitas: maafin
tere!mul selline mure,et kas keegi oskab üelda TRANSREMI meili aadressi või kodu leheküllge:?

Noh, mis toimub? Google.ee andis väga konkreetse vastuse :
http://www.diagnostika.ee/TransRem.htm
kaarel
Postitusi: 619
Liitunud: P Juul 16, 2006 14:39
Asukoht:
Auto:

#19

E Veebr 19, 2007 19:22

Algselt postitas: suur
Noh, mis toimub? Google.ee andis väga konkreetse vastuse :
http://www.diagnostika.ee/TransRem.htm

OT: Päris hea - nii google.ee kui neti.ee abil TransRem'i otsides on esimeseks vastuseks saabnet.ee leht. Tublid robotid! :thumb:
Mayhem
Postitusi: 37
Liitunud: R Dets 09, 2005 9:14
Asukoht:
Auto:

#20

E Veebr 19, 2007 20:07

Mina ise kahjuks VEEL ei tea TransRemi kvaliteedi kohta. Minu kasti parandati seal üle kuu ajamuidugi. Kuid boss, kellel nimeks Aimar oli käitus vähemalt minuga viisakalt. Kalliks läks jah parandamine, küsis 10k paranduse eest, kahjuks ma ei ole veel saanud oma parandatud kasti katsetada, kuna peale seda läks bensupump ja süüteblokk parandusse ja sõita veel ei ole saanud.
Mis aga puutub DIA-sse siis seal on küll ennasttäis tüübid. Peale kastiremonti masin käivituda ei tahtnud ja helistasin DIA-sse, et lasta siis diagnoosida masinat, et mis viga ja saaks viga parandada. Vastuseks sain mingilt põrsalt, et teil on saab jah? Ärge seda masinat küll siia tooge, teil on tallinnas omad mehed kes oskavad, tüütage neid.
MIs seal ikka, mul ei jäänud muud üle kui see DIA mees sinna saata, kus kohast ta aastaid tagasi väljapuges.
rantto
Saabiklubi liige
Postitusi: 3182
Liitunud: K Aug 09, 2006 7:23
Asukoht: Tartu
Auto: Mälestused

#21

E Veebr 19, 2007 20:34

Mis puudutab DIAt siis neil puudub võimalus Saabe diagnoosida. Kui mina oma Saabi sinna viisin siis oli jutt säärane, et neid Saabe me parandame põlvepeal.
Mayhem
Postitusi: 37
Liitunud: R Dets 09, 2005 9:14
Asukoht:
Auto:

#22

E Veebr 19, 2007 23:08

Ma siiski rõhutaksin DIA-s olevate isikute ülbusesse. Ükski avalik teeninduspunkt ei tohiks öelda nii kliendile, et teil on mujal spetsialistid TÜÜTAGE neid.
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#23

T Veebr 20, 2007 7:10

Algselt postitas: rantto
Mis puudutab DIAt siis neil puudub võimalus Saabe diagnoosida. Kui mina oma Saabi sinna viisin siis oli jutt säärane, et neid Saabe me parandame põlvepeal.


Võimalused loob diagnostik ise,asi on tahtmises-oskustes. Igasuguse diagnostika-aparaadiga saab ka Saabide mootori ja kastivigu tuvastada ning ka mõningaid setinguid muuta.
maafin
Postitusi: 6
Liitunud: P Jaan 21, 2007 17:43
Asukoht:
Auto:

#24

E Mär 19, 2007 11:40

:drive:tere siis taas maafin kirjutab taas:
no nii sain siis oma chevi tartust remondist kätte 9märts,aga asi võtis kõige lahedama pöörde siis kui olin juba bussi juure ,nimelt hakkas se ümargune jutt rahast???.minult küsiti nimelt7,5 tonni ma ei tea mille eest aga väideti et nendel läks see remont nii kalliks ja ,et nemad tahaks nagu selle summa pooleks jagada minuga kellel on garantii muidugi mina sellega nõus ei olnud aga buss mulle kätte igaljuhul anti ilma igasuguste probleemideta.kui ma pakusin transrem-i ülemusele varijanti,et te saate selle summa tingimusel kui hakkab mul koheselt uus garantii millega tema ei nõustund AIMAR nimelt väitis,et neil on vaja nn.musta raha aga ma arvasin,et sellega mina nõus ei ole kui mingit tokumenti ei saa.niiet kallid eestimaalased juhul kui ikkagi teil tuleb tegemist firmaga TRANSREM siis veenduge ,et te ikka saate tokumendi mis tõestab,et olete sinna firmasse raha maksnud ja ,et olete saanud garantii ja soovitan ka autot kontrollida sest minu ameeriklasega oli ikka seal kino tehtad ka nimelt olid tagumised pidurid laiali aetud mille ma hiljem avastasin,aga noh ma ise kõrvaldasin selle vea ei viitsind enam jageleda nende tegelastega.edu siis teile kelle auto TRANSREM-is remondis:beer:
Vasta