küljevaate peeglite ümbert värv krobeneb

Kõik mis on seotud SAAB' i hooldusega - alates remondikohast lõpetades autopesuga
Vasta
rain082
Postitusi: 6
Liitunud: P Apr 15, 2012 2:19
Asukoht:
Auto:

#1

K Juun 12, 2013 4:10

Teada on et saab 9-3 ss tüüpvigadest on küljevaate peeglite ümbert krobenev värv. Küsimus kas saaksin ise ja oleks ültse mõistlik ise vana värv maha lihvida ja aerosooliga uus värvikiht panna, et jälle säästa üüratuid summasid värvitöökodases?
Palun nõu kellel kogemusi.
Ette tänades
Rain
rantto
Saabiklubi liige
Postitusi: 3183
Liitunud: K Aug 09, 2006 7:23
Asukoht: Tartu
Auto: Mälestused

#2

K Juun 12, 2013 7:53

Võid ka ise oksüdatsiooni maha lihvida ja ära värvida. Parima tulemuse saad ehk siis kui lammutad peegli laiali. Alu detailid liivapritida ja pulbervärv. Viimane lahendus ehk 30 euri tuuris.

E: Kui autole sobibad siis võiks need alu detailid näiteks ära poleerida, aega kulub aga täiesti teostatav kodustes tingimustes.
welts
Postitusi: 117
Liitunud: T Juul 12, 2011 23:54
Asukoht:
Auto:

#3

K Juun 12, 2013 9:19

On tehtav, parima tulemuse saamiseks vaja kõik maha lihvida ja kui oksüdatsioon sügavale läinud vaja ka pahteldada.
Mina värvisin matt musta spreiga ning tulemus jäi väga hea enda meeli.
Sil
Postitusi: 208
Liitunud: R Apr 13, 2007 12:41
Asukoht:
Auto:

#4

L Juul 13, 2013 11:23

proovisin ka järgi, lihvisin korrodeerunud kohad puhtak ning kerevärvi spreiga ja lakiga üle. tulemusega jäin rahule, kuid eks kindlasti oleks kenam jäänud, kui kogu värv ka maha lihvida või siis pahteldada. ma nii suurelt ette ei võtnud, peeglidetaile maha ei võtnud, teipisin korralikult ära ja värvisin.
proovin ka pilte panna kui aega tekib - saab aimu kuidas jääb.
mellow
Postitusi: 158
Liitunud: P Mai 11, 2008 19:42
Asukoht:
Auto:

#5

L Juul 13, 2013 13:46

endal sama töö lähipäevil ees. võid pilte panna küll. üks asi on see värvi koorumine sealt, teine on pleekimine. mul must masin ja need peegli kinnitused on täitsa halliks pleekinud, kontrast on suur. vihmase ilmaga ei saa eriti aru, aga päiksepaistes on näha kui hall kogu see ümbrus on.
Vasta