Käigukasti remondikohad Tartus?

Kõik mis on seotud SAAB' i hooldusega - alates remondikohast lõpetades autopesuga
Vasta
rere1
Postitusi: 36
Liitunud: P Mai 04, 2014 22:17
Asukoht:
Auto:

#1

T Mai 13, 2014 11:37

Teab keegi asutusi Tartus ja lähiümbruses, mis tegeleksid automaatkäigukastide remondiga ja oleksid kursis ka saabi käigukastidega?
richard
Postitusi: 947
Liitunud: P Apr 07, 2013 11:26
Asukoht:
Auto:

#2

T Mai 13, 2014 11:40

lihtsalt korra küsin...

et plats ei võtnud sult autot tagasi?
rere1
Postitusi: 36
Liitunud: P Mai 04, 2014 22:17
Asukoht:
Auto:

#3

T Mai 13, 2014 11:43

Plats on nõus võtma aga ma loodan et vast on nõus hoopis remondi kinni maksma ja jääb auto mulle alles. Muidu hakka uut otsima ja võin ju samamoodi jama otsa sattuda, kui selle korda teen siis muresid vähem vast. Kuigi mõistus ütleb et vii tagasi :D
skyline
Postitusi: 1046
Liitunud: T Mai 19, 2009 12:12
Asukoht: Tartu
Auto: Kia ProCeed GT/ oli Saab 9-3 Aero

#4

T Mai 13, 2014 11:44

Valikuid napib terves Eestis:
Recro.eu Cesises
Transrem Tehase tn. Sinu auto solenoidide vahetusega peaksid hakkama saama.
Elvas pidi ka mingi firma olema, kas enam seda teevad, ei tea
Vajadusel aitan Tartus igat marki autode veakoodide lugemisel (OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, ELM327 seadmed)
D116
Postitusi: 2069
Liitunud: E Veebr 14, 2005 11:24
Asukoht: Lahti
Auto: SAAB 9-5 2007 2.0T Biopower Vector ST4 218kW, CITROEN C3 Shine 2019 1.2 60kW

#5

T Mai 13, 2014 11:59

Raadile, Patka juurde ära vvii mingil juhul!
Vaksali - Näituse tn. raudtee juures garaazid, küsi sealt. Manuaal kasti tegid küll hästi ja kiiresti.
__In Boost We Trust__
richard
Postitusi: 947
Liitunud: P Apr 07, 2013 11:26
Asukoht:
Auto:

#6

T Mai 13, 2014 16:50

Plats on nõus võtma aga ma loodan et vast on nõus hoopis remondi kinni maksma ja jääb auto mulle alles. Muidu hakka uut otsima ja võin ju samamoodi jama otsa sattuda, kui selle korda teen siis muresid vähem vast. Kuigi mõistus ütleb et vii tagasi :D


ütlen ausalt - mina viiks tagasi. ma ei usu kokkusattumustesse. Ehk siis jah võid jama otsa sattuda aga oled nüüd lihtsalt targem ja viid auto enne ostu sooritust kontrolli saabidega tegelevasse töökotta (tallinnas troost, saabianti, audacer).


Ma ise astusin sama orgi otsa peaaegu kuna olin ise loll ja ei osanud turbot kontrollida - kulukas laks. Ostsin eraisikult seega midagi teha ei olnud.

EDIT: Kui sul just auto vägavägavägavägaväga meeldib ja millegi poolest eriline on et raske sama varustusega leida vms, siis muidugi, saan sust aru :)
skyline
Postitusi: 1046
Liitunud: T Mai 19, 2009 12:12
Asukoht: Tartu
Auto: Kia ProCeed GT/ oli Saab 9-3 Aero

#7

T Mai 13, 2014 20:21



ütlen ausalt - mina viiks tagasi. ma ei usu kokkusattumustesse. Ehk siis jah võid jama otsa sattuda aga oled nüüd lihtsalt targem ja viid auto enne ostu sooritust kontrolli saabidega tegelevasse töökotta (tallinnas troost, saabianti, audacer).

....

EDIT: Kui sul just auto vägavägavägavägaväga meeldib ja millegi poolest eriline on et raske sama varustusega leida vms, siis muidugi, saan sust aru :)


Ma soovitaks ka enne kindlalt veenduda, et kas on ikka vaid solenoidide viga ja pole midagi tõsisemat. Neid solenoidide komplekte liigub eBays alla 200 euriga komplekt, aga tööraha läheb kindlasti oma 300 juurde ära. Kui on vaid solenoidide vahetamise vaev ja auto väga meeldib, siis tasub endale jätta, vastasel juhul ma annaks tagasi.
Kuulda on, et 9-5 puhul tuuakse pigem teine kasutatud käigukast Rootsist kui loodetakse Eesti remondimeeste peale, aga arvesta ka, et kasutatud kast on ca 500 eur+ vahetusraha.
Vajadusel aitan Tartus igat marki autode veakoodide lugemisel (OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, ELM327 seadmed)
rere1
Postitusi: 36
Liitunud: P Mai 04, 2014 22:17
Asukoht:
Auto:

#8

K Mai 14, 2014 9:13

Autoaiaga sain kokkuleppele, et auto jääb minule ja kompenseeritakse ka remont. Sellekohapealt kiidaksin Nemm autoaeda. Kuna tegemist on autoga mis neile sinna teise auto sissemaksuna toodi ja ma kohe selle ära ostsin ei olnud neil aega seda kontrollida ja läks nii õnnetult. Samas solenoidide probleem tundub asi mida ei saaks nii müügi jaoks varjata. Aga no kes teab. Igaljuhul Kasti vahetuse kohta niipalju, et lammutused küsivad inglismaalt toodud auto pealt maha võetud korras käigukasti eest 450 euri plus 200 vahetus. Siit foorumist leidsin kasti natuke soodsamalt. Aga esialgu ei hakka kohe kasti ostma, loodan täna leida töökoja mis on nõus auto tegemisse võtma.
Autot ära anda ei tahtnud sest tõesti on sellel lisasid mida samas hinnaklassis teistel väga ei ole. Gaasiseade näiteks. Ventileeritavad istmed on Saabide puhul ilmselt tavalised, aga minujaoks tundus midagi uut :D
richard
Postitusi: 947
Liitunud: P Apr 07, 2013 11:26
Asukoht:
Auto:

#9

K Mai 14, 2014 10:01

No ei ole ka need ventileeritavad istmed just väga tavalised...

Kui autokoda maksab siis otsi võimalikult korralik koht kus tehakse või võimalikult korralik uus kast, poh hind ju (tutikaid kaste vist ei müüda?)
rere1
Postitusi: 36
Liitunud: P Mai 04, 2014 22:17
Asukoht:
Auto:

#10

K Mai 14, 2014 11:46

Auto on tegemises Autodiagnostika OÜ-s
Kast on küll 5 käiguline automaat.
Vasta