Autopesulad

Kõik mis on seotud SAAB' i hooldusega - alates remondikohast lõpetades autopesuga
Vasta
richard
Postitusi: 947
Liitunud: P Apr 07, 2013 11:26
Asukoht:
Auto:

#1

N Aug 07, 2014 10:32

Hei, konkreetset teemat erinevate pesulasoovitustega ei leidnud seega:

Kus soovitaksite teostada auto välipesu kui on kohe vaja ja kus ei pea aega kinni panema (ehk elav järjekord). Satun pesulasse just täiesti lambihetkedel - siis kui endal aega.

Siiani olen käinud Merimetsa Jazz pesulas (kunagi 6a tagasi töötasin seal ise ja siis olid kutid kes ka asja kvaliteetselt tegid). Nüüd ei ole nende tööga enam rahul. Koguaeg käi ja näita näpuga, et uksevahed on s*tased. Oleks siis mingi väike koht tegemata aga no reaalselt ikka häirib silma.

Olen ka kiiruga käinud läbi sealt pesutänavast kuna seal lastakse käsitsi aine, shampooni ja survega enne harjasid üle - tavaliselt on see end õigustanud aga samuti viimane kord peale kuivatust lahkusid numbrimärgi tagant suured sopanired (need saab edukalt survekaga korralikult lastes eemaldada).

Statoili automaatjaamasid palun mulle mitte soovitada. Eelistaksin käsipesu mis käiks suhteliselt kiirelt ja kvaliteetselt. Hinna osas ei vingu aga kulda kotiga kaasas ei vea.

Jätaks selle teema ka üldiselt autopesulate soovituste/nimekirja teemaks
KorK
Postitusi: 792
Liitunud: L Dets 05, 2009 12:02
Asukoht:
Auto:

#2

N Aug 07, 2014 11:16

Mingi hetk oli Lennujaama teel üks täitsa asjalik ja odav käsipesula, kus noored poisid korralikult pesid. Pole kindel, kas see enam tegutseb kuna pole ammu sealt läbi käinud aga kui aega ja huvi on, siis võid läbi keerutada. Jääb see paremale poole, kui Ülemiste keskuse kõrvalt Lennujaama teele keerad. Paremat kätt teest veidi eemal on üks heleda tellisega telliskivimaja, kus all on kaks garaaši.
See maja, mis kaardi pealt paistab:
https://www.google.com/maps/@59.419768,24.796522,3a,75y,181.35h,79.25t/data=!3m4!1e1!3m2!1s02R8xiq4ZjVwNRAbwgi5zg!2e0
Regular Saab Guy
richard
Postitusi: 947
Liitunud: P Apr 07, 2013 11:26
Asukoht:
Auto:

#3

N Aug 07, 2014 11:32

Tänan, soodne asukoht mulle, lähen tsekkan üle. Oskad öelda mis ajani nad kunagi avatud olid?
KorK
Postitusi: 792
Liitunud: L Dets 05, 2009 12:02
Asukoht:
Auto:

#4

N Aug 07, 2014 13:51

Ei, seda ma ei oska öelda.
Lisaks oli mingi aeg ka Töökoja tänaval täitsa ok käsipesula, kuid jällegi ei oska öelda, kas on veel avatud.
Selles samas majas, mis siin paistab ees: https://www.google.com/maps/@59.417912,24.754366,3a,75y,125.74h,80.64t/data=!3m4!1e1!3m2!1sZGZJnIrdDGtcckwk9KSoZg!2e0
Regular Saab Guy
reakas
Postitusi: 19
Liitunud: R Nov 11, 2011 11:44
Asukoht:
Auto:

#5

N Aug 07, 2014 15:49

väga hea teema, enda autolegi kuluks üks hea käsipesu ära :D

ega keegi ei ole iseteeninduskäsipesulaid proovinud? üks neist sõpruse puiesteel lukoili tankla juures (smartwash.ee) ja teine haabersti rimi nurga taga? kui hästi ja mis raha eest seal reaalselt auto puhtaks saab?
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#6

N Aug 07, 2014 15:58

Lukoili juures asuv peseb küll hästi.
Raha peab ainult kulutama:eureka:
Ma käin ise paar korda nädalas seal suurt sodi ja metsamuda maha pesemas.
Seni olen väga rahule jäänud:cool:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
ill
Saabiklubi liige
Postitusi: 1963
Liitunud: T Veebr 27, 2007 13:25
Asukoht:
Auto:

#7

N Aug 07, 2014 15:59

Kui auto väga must pole, siis saab auto enamvähem puhtaks. Kõige parema pesukvaliteedi annab minumeelest XL Säästumarketi all parklas olev Mündipesula, miinusteks on seal märg põrand ja rahavahetusautomaadi puudumine. Kiire pesu ca 3 eurot, pikemalt nühkides võib isegi 5 minna.
richard
Postitusi: 947
Liitunud: P Apr 07, 2013 11:26
Asukoht:
Auto:

#8

N Aug 07, 2014 16:19

Lukoili juures asuv peseb küll hästi.
Raha peab ainult kulutama:eureka:
Ma käin ise paar korda nädalas seal suurt sodi ja metsamuda maha pesemas.
Seni olen väga rahule jäänud:cool:


Lukoili oma kasutan suveti ning siis saab tolmu ilusasti maha, pole probleemi. Mul läheb seal max 3 euri eest aga noh, harjutanud ka üksjagu (kui auto väga kakine siis 4euri). Parim variant suvel kui kiire on. Kui osav oled lased uksevahed ka survega üle.

Sügisel/talvel proovisin ka - mõttetu tegevus või pead rapsima seal ikka täie auruga ja korraliku pleki ees - mõistlikum käsipesu võtta kuskil juba.
Airon
Postitusi: 71
Liitunud: E Veebr 03, 2014 19:58
Asukoht:
Auto:

#9

N Aug 07, 2014 18:47

Tartus käin ise enamasti Kivilinnas iseteenindus vms pesulas kui ulmelist järjekorda ei ole (loe: Esimest päikselist ilma) Kuna ise ~3-4a töötanud erinevates pesulates siis oskused lubavad 4€ eest rahulikult toimetada ja tulemus on ka tumesinise autoga kohati korralikum kui automaatpesulad ja mõne poisi kätetöö. Vahepeal käisin ka bussijaama pesulas, aga see kuidas nad harjaga mööda autot kolistavad on nüüdseks ära hirmutanud. Jäts on alla igasugust arvestust nüüd, olen ise ka seal töötanud ja omal ajal tegime maks 15min auto ja puhtaks, niiet suurimad autopeded nägid vaeva, et nokkida :D :D Viimane kord läks kokku aega 1.5h olin järjekorras esimene ja saabusin eelmiste poole pesu pealt. Kuigi kes tasuta burgeriaroomi kaasa tahab siis nende jaoks ideaalne koht. PS! Auto oli ka jummala s....ne pärast, aga kuna nad olid kõik minu aja ära raisanud siis ei olnud aega nokkimiseks.

Viimase aja positiivsvseks kogemuseks on Lõunaka juures uus poolautomaat pesula kus sai sõbraga kaasas käidud. Positiivse suhtumisega, võtsid peale sulgemise kellaega ette ja tehti ikka hoolega. Lausa lust oli vaadata. Keskmine pesu oli seal vist 9€.
richard
Postitusi: 947
Liitunud: P Apr 07, 2013 11:26
Asukoht:
Auto:

#10

N Aug 07, 2014 23:16

Rocca keskuses käies kisendas mingi reklaam et seal esimene roheline pesula ja 30min auto puhtaks seest ja väljast. Mingi telk oli jah aga hindu ei näinud. Uurin mingipäev.

Edit:
Fesaris olemas, seal hind ka et välipesu 12eur.
richard
Postitusi: 947
Liitunud: P Apr 07, 2013 11:26
Asukoht:
Auto:

#11

R Aug 08, 2014 22:59

Käisin Jazzis jälle kuna smartwashis oli kell pool 10 õhtal ka järts. Tundub et nad on mind meelde jätnud (ikka vingun seal), sest isegi uksevahed olid ideaalselt puhtad. :freak:
Vasta