Kiire! Otsin head spetsialisti

Kõik mis on seotud SAAB' i hooldusega - alates remondikohast lõpetades autopesuga
Vasta
Eleri91
Postitusi: 1
Liitunud: L Veebr 25, 2017 10:21
Asukoht:
Auto:

#1

P Mär 26, 2017 10:35

Tere!

Pöördun oma murega asjatundjate poole. Alustuseks siis, et kaks kuud tagasi soetasin ka enda arvates täitsa korraliku välimusega Saab 9-3e. Isegi meesterahva silm ei tuvastanud midagi väga kriitilist va üks väike roostetäpike auto tagumisel rattakoopal. Nüüd aga paar päeva tagasi käisin autoga pesulas ja pärast korralikku survepesu koorusid välja päris nõmedad üllatused, mida tõesti ei olnud enne näha. Ehk siis, mõlemad tagumised rattakoopad roostetavad ja mõned iluvead (lisatud ka pildid). :freak:

Minu küsimus oleks, et kas keegi oskaks soovitada Tallinnas mõnda head spetsialisti, kes suudaks need vead korralikult likvideerida? Tean, et neid töökodasid on palju, aga päris igasuguse juurde ei riski minna. Ja kas keegi oskab ka äkki öelda, mis selle töö hinnaks ligikaudu võib kujuneda?

Aitähh igasuguse info eest!
Eleri







Lisatud failid
Viktoria
Postitusi: 384
Liitunud: R Sept 25, 2015 10:18
Asukoht: Ciudad de Estonia
Auto: BMW 428i F36 M-Sport 2014

#2

P Mär 26, 2017 13:29

Tallinnas peaks detail olema 150-170€. Kindlasti kuskil saab odavamalt.
Kobrutamist oleks saanud, ma arvan, käega katsudes kohe tuvastatud. Silmaga ei näe. Autoks grupp meeldis mulle. Lasin seal nōks yle aasta tagasi kindlustuskahju asjaoludel autot parandada ning yhtlasi lasin eemaldada ka rooste yhelt poritiivalt. Siiani nuriseda ei saa.
Tallinnas CarPainterit kindlasti ei soovita.
.::A SAAB is an animal with a thousand adjustments::.
13piisab
Postitusi: 446
Liitunud: E Aug 13, 2012 20:33
Asukoht: Laagri / Saku / TLN
Auto: 1,5tk 9-5, 1+0,5+0,5tk Vectra2000, 0,8tk VW Typ1, 1tk KadettE GSI, 1tk M2140
Kontakt:

#3

E Mär 27, 2017 9:54

kas värviteema just kiire teema on - üldjuhul mitte :)

Su kirjelduse põhjal tekib vähemalt mul kahtlus, et masina puhul on toimunud "müügiks ettevalmistamine" ja vead on ilma algpõhjust likvideerimata pmst lihtsalt värvikihi alla peidetud. Aga seda kinnitab või lükkab vajadusel ümber juba maaler reaalset masinat vaadates.

erinevaid kere- ja maalritöödega seonduvaid jutte on foorumis palju - küllap leiad ringi vaadates sobiva(d):
http://www.saabiklubi.ee/foorum/search.php?token=&srchtxt=v%E4rvimine&srchfield=body&srchuname=&f%5B%5D=33&srchfrom=0&filter_distinct=yes&searchsubmit=Otsing

tasub ka vanu teemasid sirvida - tegevuse järjepidevus on tervitatav ja annab lootust kvaliteedile (või vähemasti ok-le kvaliteedi ja hinna suhtele).
aShine
Postitusi: 50
Liitunud: K Veebr 17, 2016 18:08
Asukoht:
Auto:

#4

R Apr 07, 2017 13:06

Mul on palju tõsisem probleem. Ei teagi nüüd, kas seda saab parandada, või on vaja lihtsalt uue tiiba osta.

Pilt
KristjanKae
Postitusi: 25
Liitunud: T Jaan 10, 2017 19:49
Asukoht:
Auto:

#5

R Apr 07, 2017 13:40

Viljandi Kutseõppekeskuses küsisin oma tagumiste tiibade kohta sealt öeldi, et umbes 80€ tiib. Samas on minu tiib palju palju hullemas seisus ;)



Lisatud failid
aShine
Postitusi: 50
Liitunud: K Veebr 17, 2016 18:08
Asukoht:
Auto:

#6

R Apr 07, 2017 14:15

Noh tegelikult mul on seal selle tiibaga rohkem probleeme.
Vasta