Tartu meestel ka nüüd lootust !

Kõik mis on seotud SAAB' i hooldusega - alates remondikohast lõpetades autopesuga
mt
Postitusi: 27
Liitunud: R Aug 04, 2006 14:49
Asukoht:
Auto:

#1

N Sept 14, 2006 9:53

Omik,

Kuna mul siin mõndaaega kestis "vahva" tants ja trall mootoririhma vahetusega siis ma nüüd olen seda remondi osa Tartus ka uurinud.
Carring (Opeli esindus Tartus) ütles, et nad peaks nyyd lähiajal kõik kokkulepped alla kirjutama, et Tartus Saabidega tegelema saaks hakata. Lähiajal - peaks nyyd paari nädala jooksul olema, nagu ma jutust aru sain. Samas mootori diagnostika seadmed on neil olemas, kuid ei ole veel veakoodide nimekirju ja selliseid asju. Nii et loodame parimat.
PS! endal oli esimene kokkupuude nendega väga positiivne - ehk rihma ja veepumba vahetasid ilusti-kenasti ära.
Tan
Postitusi: 423
Liitunud: T Okt 11, 2005 17:53
Asukoht:
Auto:

#2

N Sept 14, 2006 11:16

Algselt postitas: mt
....
PS! endal oli esimene kokkupuude nendega väga positiivne - ehk rihma ja veepumba vahetasid ilusti-kenasti ära.


Ehk ongi parimad shansid esialgu 3.0t ja 2.2 TiD mootoriga, need ju Opeli päritolu tehnika...
Roadrunner
Postitusi: 230
Liitunud: P Mär 27, 2005 23:40
Asukoht:
Auto:

#3

N Sept 14, 2006 15:30

3.0 td on izuzu tehnika
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#4

N Sept 14, 2006 15:40

Algselt postitas: Roadrunner
3.0 td on izuzu tehnika

3,0t (bensukas) siiski ka oopelil kasutatav modra.
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#5

K Sept 20, 2006 8:51

Algselt postitas: mt
Omik,

Kuna mul siin mõndaaega kestis "vahva" tants ja trall mootoririhma vahetusega siis ma nüüd olen seda remondi osa Tartus ka uurinud.
Carring (Opeli esindus Tartus) ütles, et nad peaks nyyd lähiajal kõik kokkulepped alla kirjutama, et Tartus Saabidega tegelema saaks hakata. Lähiajal - peaks nyyd paari nädala jooksul olema, nagu ma jutust aru sain. Samas mootori diagnostika seadmed on neil olemas, kuid ei ole veel veakoodide nimekirju ja selliseid asju. Nii et loodame parimat.
PS! endal oli esimene kokkupuude nendega väga positiivne - ehk rihma ja veepumba vahetasid ilusti-kenasti ära.


Paraku kahjuks allkirjade,lepete ja seadmete olemasolu ei tekita oskusi ja kogemusi,ega korva ka tehasekoolitusi ,mida mõni mees on saanud üle 10 aasta vältel.Aga edu neile,tegelikult pole ju muud tarvis,kui üht helget pead,kel ka otsene huvi saabiremondi vastu ja huvi tundva isikuga saab alati kenasti infot vahetada.
mt
Postitusi: 27
Liitunud: R Aug 04, 2006 14:49
Asukoht:
Auto:

#6

K Sept 20, 2006 10:00

Algselt postitas: Trionic

Paraku kahjuks allkirjade,lepete ja seadmete olemasolu ei tekita oskusi ja kogemusi,ega korva ka tehasekoolitusi ,mida mõni mees on saanud üle 10 aasta vältel.Aga edu neile,tegelikult pole ju muud tarvis,kui üht helget pead,kel ka otsene huvi saabiremondi vastu ja huvi tundva isikuga saab alati kenasti infot vahetada.


Sellepärast ma ütlesingi - et on lootust ;)
kaarel
Postitusi: 619
Liitunud: P Juul 16, 2006 14:39
Asukoht:
Auto:

#7

K Sept 27, 2006 15:03

Täna käisin töötraktoriga Tartus Carringis trakatsile ja Saabile aega kinni panemas. Ära tulles jäin jõllitama tõstukeid maja küljel - ja mida mu silmad polnd varem Lõuna-Eestis kohanud - üks jurakas SAABi silt koos logoga juba üles riputatud!
Kohalik tootmisdirektor näitas ka salongis olevat uhiuut Saabi - ka see on täiesti enneolematu uudis lõunaosariikides.:wise:
Pärast Motoshow'd pidid tulema ka proovisõidumasinad, eks näis...

Huvitav, kas ametliku esindusena nad ka kliendi poolt hangitud juppe hakkavad külge panema - kuidas VM käitub sellisel juhul?:freak:

PS varsti ootan Carringilt siiani tasuta tehtud promo eest soodustusi:P
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#8

K Sept 27, 2006 16:17

Algselt postitas: roomlane
Mul kruviti paar nädalat tagasi Saabi anti käest saadud stabikaotsad ja semmerling külge igatahes :)


sul pole ju garantiiaeg autol:poke::poke:
mt
Postitusi: 27
Liitunud: R Aug 04, 2006 14:49
Asukoht:
Auto:

#9

N Sept 28, 2006 16:04

Täna esimene diagnost Carring'is tehnika on neil juba olemas. Juppe kohapeal veel ei ole, kuid kui hoolduse aja paned tellitakse ette ära.

PS! Müügisalongi peaks jääma 9-5 9-3 ja isegi dziip vist + siis proovisõidu auto.

Vaatab näeb.
fofa
Postitusi: 504
Liitunud: N Veebr 26, 2004 15:39
Asukoht:
Auto:

#10

E Okt 16, 2006 22:34

Väga hea uudis tõesti - kahjuks tuli minu jaoks väikese hilinemisega. Hoolduse puudumise tõttu Tartus sai perre teiseks masinaks bemar ostetud.

Mis Carringut puudutab, siis juttude järgi on mehed väga head ja oskajad - mitmete muude autode omanikest tuttavad on sealt väga asjatundlikku abi saanud.

Kuna Saabe on Tartus nagu seeni peale vihma, siis küllap ka mingisune juppide laoseis mingi hetk ikkagi tekib?

Muide, Saabide hooldamist kaalus Tartus ka United Motors, kahjuks või õnneks jäi vist veidi kauaks mõtlema
Garu
Postitusi: 420
Liitunud: T Mär 08, 2005 11:29
Asukoht:
Auto:

#11

T Okt 17, 2006 11:43

Ma kuulsin et ka Subaru esindajaga olevat läbirääkimisi peetud.
andres
Saabiklubi liige
Postitusi: 978
Liitunud: T Mai 25, 2004 15:26
Asukoht:
Auto: Saabitu

#12

T Okt 17, 2006 17:22

Algselt postitas: Garu
Ma kuulsin et ka Subaru esindajaga olevat läbirääkimisi peetud.

...... ja miks peaksime imestama kui Tartu saab endale esindused ?
:drive:
kaarel
Postitusi: 619
Liitunud: P Juul 16, 2006 14:39
Asukoht:
Auto:

#13

T Okt 17, 2006 19:29

Algselt postitas: andres
...... ja miks peaksime imestama kui Tartu saab endale esindused ?

Ikka seepärast, et siin (Tartus) neid varem pole old. A nüüd ehk SAAB. ;)
mad1
Postitusi: 601
Liitunud: K Dets 15, 2004 0:46
Asukoht: Tallinn
Auto:
Kontakt:

#14

K Okt 18, 2006 1:28

oleme samuti kaalunud võimalust kolida tartule lähemale..seni pole kahjuks vajaliku kvalifikatsiooniga mehi vabalt saadaval....samuti on mitmel rindel tegevus ikka liigagi kulukas ettevõtmine...

eks näis..millalgi võib ju juhtuda,et vaja kolida lähemale ka Viljandile ja siis edasi Vilsandile:P

parimat igal juhul ettevõtlikele tegijatele
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#15

T Okt 31, 2006 22:46

Leidsin Saab.ee lehelt sellise uudise:


SAABi esindus Tartus
16.10.2006

Nüüd on SAAB tulnud Lõuna-Eesti elanikele lähemale!
Ootame kõiki vanu ja uusi kliente Tartus AS Carring autokeskuses Ringtee 56, kus asub nii SAAB'i müük kui ka teenindus.

Carrring, Ringtee 56, 51014 Tartu
Avatud E-R 8-18.00, L 9-14.00
Müük: tel 7 425 764,
Teenindus: tel 7 425 777
E-mail: carring@carring.ee


terv, teager
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#16

T Okt 31, 2006 23:22

No viljandis pole päris Saabi esinduslikku kohta vaja, sest saabikuid veel vähe võitu siin. Seal firmas kus mina töötan saame "heal" juhul kõigega hakkama. Naljaga pooleks kutsutakse mind töö juures saabi spetsiks:D. Viljandi Saabikutel soovitan kindlasti Siller Autosse tulla. Väga kvalifitseeritud töötajad. Vada seda TECH-i värki pean meie elektriku käest küsima. Võib olla on võimalus see hankida.
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#17

K Nov 01, 2006 6:53

Algselt postitas: SAABNINETHOUSAND
No viljandis pole päris Saabi esinduslikku kohta vaja, sest saabikuid veel vähe võitu siin. Seal firmas kus mina töötan saame "heal" juhul kõigega hakkama. Naljaga pooleks kutsutakse mind töö juures saabi spetsiks:D. Viljandi Saabikutel soovitan kindlasti Siller Autosse tulla. Väga kvalifitseeritud töötajad. Vada seda TECH-i värki pean meie elektriku käest küsima. Võib olla on võimalus see hankida.


õnneks pole Tech enam nii kallis,kui mõni aasta tagasi;aga komplektse,koos "key", candy,pistikute,softikaartide ja muuga tuleb ikka4-5000 dollarit.
hetkel otsime ise ka teist komplekti lisaks.
kaarel
Postitusi: 619
Liitunud: P Juul 16, 2006 14:39
Asukoht:
Auto:

#18

N Nov 23, 2006 16:56

Käisin täna Opeliga Carringis. Kuna mind on korduvalt nähtud samas majas NG900ga, siis peeti vajalikuks ära mainida, et neil on esimest nädalat TECH2 soft ka vanematele SAABidele olemas - varem oli juttu ainult 98+ masinatest.

Soovitasin tollel tegelasel kindlasti ka ise siia foorumisse infot anda, muidu jäämegi kuulujuttude tasemel Tartu esinduse võimalusi heietama. Tehku ise ka endale reklaami!:poke:
Tan
Postitusi: 423
Liitunud: T Okt 11, 2005 17:53
Asukoht:
Auto:

#19

N Nov 23, 2006 22:32

Algselt postitas: kaarel
Käisin täna Opeliga Carringis. Kuna mind on korduvalt nähtud samas majas NG900ga, siis peeti vajalikuks ära mainida, et neil on esimest nädalat TECH2 soft ka vanematele SAABidele olemas - varem oli juttu ainult 98+ masinatest.

Soovitasin tollel tegelasel kindlasti ka ise siia foorumisse infot anda, muidu jäämegi kuulujuttude tasemel Tartu esinduse võimalusi heietama. Tehku ise ka endale reklaami!:poke:


Oleks neil siis peale riista ja softi ka mingit kaadrit ja tahtmist ..
Minu vahepeal koomas olnud TiD suunati ilma pikemata Karla Autosse,
kuhu Carring ka Opeli dislasid pidi remonti viima, et nemad diislitest midagi ei jaga,
ega tahagi jagada :wall:

Kahjuks selgus, et ka diislispetsid Karlast ei jaga :gun:
mt
Postitusi: 27
Liitunud: R Aug 04, 2006 14:49
Asukoht:
Auto:

#20

E Nov 27, 2006 10:04

Enda kogemustest võin öelda, et bensiini tarbivate SAAB-idega peaks seal, küll kõik ok olema. Kui välja arvata asjaolu, et neil teatud juppe laos sees pole nagu 150K pealt surma hakkavaid bensiinipumpasid ja süütekasette, ehk siis ooteaeg võib suht koledaks muutuda, kui auto valel ajal ära kõngeb. Aga muidu olen väga rahul, siiani on nad suht kiiresti vastu tulnud ja olen asjad korda saanud.

PS! Nagu ma aru saan siis nüüdseks on ka lõpuks proovisõiduauto seal majas olemas - peaks proovima minema.
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#21

E Dets 04, 2006 9:07

[URL]http://www.saab.ee/index.php?lang=est&main_id=22&id=22[/url]

Ehk siis nüüd peaks päris võimalus olema.
Iga ratas veab and then some!
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#22

E Dets 04, 2006 9:39

Iff, kui sa nüüd varahommikusel ajal süvened, siis see ongi sama pleiss, millest siin juttu on ..;)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#23

E Dets 04, 2006 9:42

Algselt postitas: Cyber
Iff, kui sa nüüd varahommikusel ajal süvened, siis see ongi sama pleiss, millest siin juttu on ..;)


Ohsa nugis. Ja ma mõtlesin, et räägin midagi uut. :red:

Peaks vähem kirjutama, teeks vähem häbi endale. :wall:
Iga ratas veab and then some!
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#24

T Dets 05, 2006 8:30

Aga vanemate Saabide omanikud,keda on ilmselgelt enamus jäävad endiselt vaeslapse rolli.Neid ei taheta eriti kusagil töökodades näha,kuigi on olulisemalt loogilisema ehitusega,kui näiteks prantslaste toodang.
kaarel
Postitusi: 619
Liitunud: P Juul 16, 2006 14:39
Asukoht:
Auto:

#25

T Dets 05, 2006 9:19

Algselt postitas: Trionic
Aga vanemate Saabide omanikud,keda on ilmselgelt enamus jäävad endiselt vaeslapse rolli.Neid ei taheta eriti kusagil töökodades näha,kuigi on olulisemalt loogilisema ehitusega,kui näiteks prantslaste toodang.


Ma ei tea, mida siin "vanemate" Saabide all täpsemalt silmas peetakse, kuid ma pole oma ligi 11a vana NG900-ga veel Carringis tõrjuvat suhtumist näinud. Kindlasti ei saa neid kogemuse poolest päälinna omadega võrrelda, küll aga suhtumine ehk kleinditeenindus on täitsa ok. Minu senise rahulolu põhjus võib olla ka selles, et ühtegi päris "suurt jama" pole siiani Saabiga olnud ka. ;)
Opeliga seal käies küsivad ikka 900 tervise järele ja nii. Eks nad on aru saanud, et saabirahvas on selline isemoodi rahvas.:P

EDIT: küll tahaks, et saaks oma saabimuredele Tartus võtta ka teisese arvamuse, aga meie väikses külas neid tegijaid rohkem pole - seega parim töökoda võib olla ka halvim ja vastupidi :o
Vasta