Troost autos suhteliselt pettunud.

Kõik mis on seotud SAAB' i hooldusega - alates remondikohast lõpetades autopesuga
Madispoiss
Postitusi: 134
Liitunud: R Aug 04, 2006 7:06
Asukoht:
Auto:

#1

R Juul 13, 2007 10:09

Asi siis selline, et sai lepitud kokku aeg antud asutusse. Autol vaja kiiresti ja korralikku professionaalset abi. Veermik suht läbi ja paar asja veel vaja teha. Sai siis kokkulepitud ajal viidud auto Troost'i ja kae imet, öeldakse mulle, et: "Meil ainult 1 töömees täna ja arvatavasti ei saa midagi tehtud." Ja siis edasi: "Me teatasime kõigile kellel ajad olid ja ütlesime neile ära." OK....aga mina? Mulle siis polnud vaja teada anda või? Tarin auto lambist sinna, lootuses, et saan abi ja ei midagi:wall: Auto päev läbi kinni, sebi transporti tagant kadakast kesklinna jne jne.
Mõne arust ehk ei ole siin ilus tatti pritsida aga no sorry mehed, minu arust nii ei tehta. Või on Teil kliente siis tõesti jalaga nii segada, et üks suhteliselt pettunud klient kes mujalt hakkab abi otsima ei huvita kedagi. Jah, tõesti mina ei taha enam eriti sellise suhtumisega kohta tagasi minna. Võib-olla on asi minus ja äkki ma olen mingi eriti norija vend, aga vastukarva asju on selle ettevõttega ennegi olnud.
Ja nüüd hakake seletama siin, et keegi ei käsi mul sinna minna, kobigu ma Viking'isse või krt teab kuhu. Noh, kui nii siis kobingi või vahetan automarki.
Ja laske nüüd tulla- Mõrvake mind maha!!
PS. Üks positiivne asi- Vabandada Te oskate.
Edit: VIIMANE LAUSE KUSTUTATUD!!!!!!!
eeroz
Postitusi: 265
Liitunud: N Juun 14, 2007 23:09
Asukoht:
Auto:

#2

R Juul 13, 2007 10:11

http://www.saabnet.ee/foorum/viewthread.php?tid=4939

järgminekord äkki vaatad siia ;)
Madispoiss
Postitusi: 134
Liitunud: R Aug 04, 2006 7:06
Asukoht:
Auto:

#3

R Juul 13, 2007 10:13

Tarkur oled v? Ma tean Neid kõiki kohti.......Sorry kustuan viimase lause maha!!!
Andrus99
Saabiklubi liige
Postitusi: 1920
Liitunud: K Aug 16, 2006 14:18
Asukoht:
Auto: 99/C900/9-3

#4

R Juul 13, 2007 10:18

Ma ütleks siinkohal, et "juhtub ka paremates peredes"
Ma olen mitu korda naise autoga Info-Autos u samasse situatsiooni sattunud, panime aja, lähed kohale ja öeldakse, et sorry, kuid pole meil teid kirjas. Algul ajab s..ta keema küll aga seepärast pole ma veel teenindust ja automarki vahetanud. Rohkem tolerantsi härrased.
A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster / J.Clarkson
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#5

R Juul 13, 2007 10:22

Ei no härra. Reedel hakate nüüd nõnda paugutama. Kui ma õigesti aru sain siis Sulle öeldi ära kohe sinna autot viies, et midagi välja ei tule. See ju ometi inimlikum variant kui see, et sa tuled õhtul tagasi ning öeldakse, et ohh ei jõudnud.

Sa seletust küsisid, et miks nõnda läks enne kui lajatama hakkasid? Ega inimene ei ole masin et töötab 24/7 (ega masinadki lähevad katki), pealegi on inimestel veel muid põhjuseid. :nono:

Olen täiesti kindel, et sulle leitakse kiiremas korras asendus aeg kui küsid. :facts:
Iga ratas veab and then some!
Factor
Postitusi: 704
Liitunud: N Okt 14, 2004 11:59
Asukoht:
Auto:

#6

R Juul 13, 2007 10:31

Njah Madispoiss..... mõnesmõttes on sul vast pisut õigust vähe kriisata ka, kuid.....
Sa ei ole ainus, kellel sedamoodi juhtus, mina läksin kohale lausa Pärnust ja selgus, et tööjõudu hetkel neil vajaka.

Samas ma ei kriiska siin, sest eelnevalt on Troosti koostöö sujunud väga hästi meil kõigil tuleb ette ootamatusi, meil kõigil on halbu ja häid päevi kindlasti ka sinul. Tuleb lihtsalt vahel mõista või vähemalt püüda mõista ka teisi.

Pahandamiseks oleks alust alles siis, kui see muutuks reegliks. Kuid asi siiski ikka vastupidi, kus mehed teevad tööd ka 24h, ja samapalju peale ka, kui vaja!

Mõistkem üksteist! :wise:
(tuleb meelde laulusõnad "kõigil juhtub äpardusi, piim keeb üle piidil....... jne")
:P
Vabandage neiu, mis kell on.... mul seisab
kasparius
Overboost addict
Postitusi: 1786
Liitunud: K Sept 06, 2006 12:59
Asukoht:
Auto: 9-3 Monte B236R stage ?

#7

R Juul 13, 2007 10:31

Igal pool juhtub selliseid asju muide. Viimati hullud kogemused Silberautoga.
Ma poleks nii pahane, ses suhtes, et tõesti, kui auto oleks terve päeva se4al ja õhtul ei midagi, siis on õigust küll pahane olla.
Inimesed on muidugi väga erinevad....
Ma ütleks, et tegijal ikka juhtub (troost), kahjuks pidid see sina olema seekord, kes kannatas. Sul on tõesti vaba valik Troosti enam mitte kasutada.
Kahju on kindlasti sellest, et pidid mitu nädalat tööjärjekorras olema.
Sent from my Monte Carlo using B236
eeroz
Postitusi: 265
Liitunud: N Juun 14, 2007 23:09
Asukoht:
Auto:

#8

R Juul 13, 2007 10:32

Algselt postitas: Madispoiss
Tarkur oled v? Ma tean Neid kõiki kohti.......Sorry kustuan viimase lause maha!!!


Ära nüüd hakka paukuma, küsisid kohti peale troosti ja viikingi, minu lingil olemas ka saabianti link. Sellise suhtumisega ei võetagi sind kuskil jutule :fight:
Madispoiss
Postitusi: 134
Liitunud: R Aug 04, 2006 7:06
Asukoht:
Auto:

#9

R Juul 13, 2007 10:33

Ja jah, väga head vastused teilt. Mis selle reedese päevaga siis on? Et poeme kivi alla ja oleme tasa? Ja kõik põhjused ja kõik on teada. Ja ma saan ka aru, et inimesed pole masinad ja kui oleksidki siismasinad lähevad ka katki. Aga see suhteliselt suur osavõtmatus ajas kopsu lõplikult üle maksa. Ja nagu juba hakkab välja pasitma siis ma ise olin loll, et ma auto üldse sinna jätsin. Ma olin nagunii 100% kindel, et midagi ei tehta. Aga näed, julgesin ikkagi jätta sinna.
kolhoos
Postitusi: 94
Liitunud: R Sept 29, 2006 14:58
Asukoht:
Auto:

#10

R Juul 13, 2007 10:34

Algselt postitas: Madispoiss
Asi siis selline, et sai lepitud kokku aeg antud asutusse. Autol vaja kiiresti ja korralikku professionaalset abi. Veermik suht läbi ja paar asja veel vaja teha. Sai siis kokkulepitud ajal viidud auto Troost'i ja kae imet, öeldakse mulle, et: "Meil ainult 1 töömees täna ja arvatavasti ei saa midagi tehtud." Ja siis edasi: "Me teatasime kõigile kellel ajad olid ja ütlesime neile ära." OK....aga mina? Mulle siis polnud vaja teada anda või? Tarin auto lambist sinna, lootuses, et saan abi ja ei midagi:wall: Auto päev läbi kinni, sebi transporti tagant kadakast kesklinna jne jne.
Mõne arust ehk ei ole siin ilus tatti pritsida aga no sorry mehed, minu arust nii ei tehta. Või on Teil kliente siis tõesti jalaga nii segada, et üks suhteliselt pettunud klient kes mujalt hakkab abi otsima ei huvita kedagi. Jah, tõesti mina ei taha enam eriti sellise suhtumisega kohta tagasi minna. Võib-olla on asi minus ja äkki ma olen mingi eriti norija vend, aga vastukarva asju on selle ettevõttega ennegi olnud.
Ja nüüd hakake seletama siin, et keegi ei käsi mul sinna minna, kobigu ma Viking'isse või krt teab kuhu. Noh, kui nii siis kobingi või vahetan automarki.
Ja laske nüüd tulla- Mõrvake mind maha!!
PS. Üks positiivne asi- Vabandada Te oskate.
Edit: VIIMANE LAUSE KUSTUTATUD!!!!!!!


Arvan saabnet.ee ei ole koht kus oma emotsioone välja elada, võta asja rahulikult.

Kõigil kes tegelevad autoremondiga on samu asju juhtunud - kõike ei näe ette. Võib ju töömehel midagi olulist juhtuda (peres või tervisega) ja teda sundida tööle oleks ebainimlik. Sinu ees vabandati - see näitab koha head taset - mida nad veel oleks saanud teha? Kui nad unustasid sulle helistada - ka seda juhtub ka paremates firmades, aga nagu aru saan ka selle eest vabandati.

Kui näiteks sulle keegi varbapeale astub ja see isik su ees vabandab - oleks ju väga imelik tema nägu täis sõimata - või mis?
Madispoiss
Postitusi: 134
Liitunud: R Aug 04, 2006 7:06
Asukoht:
Auto:

#11

R Juul 13, 2007 10:34

Algselt postitas: eeroz
Algselt postitas: Madispoiss
Tarkur oled v? Ma tean Neid kõiki kohti.......Sorry kustuan viimase lause maha!!!


Ära nüüd hakka paukuma, küsisid kohti peale troosti ja viikingi, minu lingil olemas ka saabianti link. Sellise suhtumisega ei võetagi sind kuskil jutule :fight:


Vabandust, ma muidu pole selline. Sorry veelkord!
kasparius
Overboost addict
Postitusi: 1786
Liitunud: K Sept 06, 2006 12:59
Asukoht:
Auto: 9-3 Monte B236R stage ?

#12

R Juul 13, 2007 10:37

Algselt postitas: Madispoiss
Ja jah, väga head vastused teilt. Mis selle reedese päevaga siis on? Et poeme kivi alla ja oleme tasa? Ja kõik põhjused ja kõik on teada. Ja ma saan ka aru, et inimesed pole masinad ja kui oleksidki siismasinad lähevad ka katki. Aga see suhteliselt suur osavõtmatus ajas kopsu lõplikult üle maksa. Ja nagu juba hakkab välja pasitma siis ma ise olin loll, et ma auto üldse sinna jätsin. Ma olin nagunii 100% kindel, et midagi ei tehta. Aga näed, julgesin ikkagi jätta sinna.

Kas sa jätsid siis auto sinna, või öeldi sulle autot sinna viies, et srt täna ei....?
Sent from my Monte Carlo using B236
avelito
Postitusi: 700
Liitunud: N Juul 21, 2005 20:32
Asukoht:
Auto:

#13

R Juul 13, 2007 10:42

Juhtub ka paremates peredes, ka minul on Troostis korra nii olnud, et läksin kohale, aga tuli hoopis välja, et aeg oli alles nädala pärast, aga mina olin 100% kindel, et mul aeg sel päeval. Olid lihtsalt väiksed möödarääkimised, arvatavasti sain mina Madisest valesti aru.

Tegelikult oli kuskil teemas nende Teeninduste sajatamiste kohta juttu ka, et seda ei pea tegema siin foorumis(tuleb meelde kasutaja kolhoos juhitava firma OÜ Oos teema).

http://saabnet.ee/foorum/viewthread.php?tid=4268
Jürgen

#14

R Juul 13, 2007 11:11

Ma sõitsin ka Tartust kokkulepitud ajaks troosti(kell 9:00), ei saanud ka lubatud asju tehtud, sellegipoolest ei tule ma foorumi halama.
miku
Saabiklubi liige
Postitusi: 567
Liitunud: T Apr 13, 2004 13:02
Asukoht: Tallinn
Auto:
Kontakt:

#15

R Juul 13, 2007 11:22

tavaline situatsioon. kui on kundesid, on ka probleeme. Ehk siis ega Troost ka kummist ei ole. Ja ega nemad süüdi ei ole, et nende kundede arv on plahvatuslikult kasvanud seoses nende poolt tehtavad OK tööga. Samuti ei tahaks nagu kundedele ja potentsiaalsetele kundedele ära ka öelda... võib tekkida teine ostuharjumus. :P Ja nad ju laienevad, jõudumööda. Ärge unustage, et kui plahvatuslikult laieneda, võtta tööle mehhaanikuteks venna-naise-lehma-lellepoeg, kes siiamaani on tegelenud ainult lehmalüpsmise ja ema kulul elamisega, ei jäta just head jälge töö kvaliteedile. Ehk siis noormehed ja noornaised :) kannatust, kui tahate kvaliteeti, kui tahate kiirust, siis kindlasti on nurgataguseid töökohti, kui teid kohe jutule võetakse ja ära tehakse.

See sai nüüd lõppkokkuvõttes natuke OT, a tulles tagasi teemasse: tegijal juhtub. Kes on patuta, visaku esimene kivi, ütleb üks tarkadest raamatutest.
aednik
Postitusi: 459
Liitunud: R Aug 11, 2006 15:13
Asukoht:
Auto: Diisel Saab

#16

R Juul 13, 2007 12:21

Kui inimene tuleb Pärnust kohale ja saab tünga, siis ei saa öelda, et tegijal juhtub. Tuleb võtta tööle kliendile ettehelistaja siis?

Aga mis ma siin kirun, endal ka millalgi teenust vaja.:eureka: 5 aasta pärast kui bents on 5 kordse hinnaga, ei kobise teist keegi millegi üle, panete auto hoovi peal tööle ja istute korraks sisse, või ei panegi tööle, puksid ka enam ei kulu jne.:P
Madispoiss
Postitusi: 134
Liitunud: R Aug 04, 2006 7:06
Asukoht:
Auto:

#17

R Juul 13, 2007 12:22


Kas sa jätsid siis auto sinna, või öeldi sulle autot sinna viies, et srt täna ei....?

Sinna viies.
Madispoiss
Postitusi: 134
Liitunud: R Aug 04, 2006 7:06
Asukoht:
Auto:

#18

R Juul 13, 2007 12:26

Algselt postitas: Jürgen
Ma sõitsin ka Tartust kokkulepitud ajaks troosti(kell 9:00), ei saanud ka lubatud asju tehtud, sellegipoolest ei tule ma foorumi halama.

Kas ma HALASIN või? Ei maksa nagu suud pruukida nii lambist. Ma ei hala, ma avaldasin oma ARVAMUST ja kui ei meeldi siis hoia mokk maas. Ma vähemalt julgen arvamust avaldada. Sorry jah, keesin võibolla vähe palju üle aga mulle jääb siiski minu arvamuse avaldamise õigus. Ja ma tõesti lootsin, et saan vähemasti kõige kriitilisemad asjad nagu tagumised klotsid vahetatud......suht ebatervislik juba sõita......ok OT see viimane.
Madispoiss
Postitusi: 134
Liitunud: R Aug 04, 2006 7:06
Asukoht:
Auto:

#19

R Juul 13, 2007 12:33

Aga mis ma siin kirun, endal ka millalgi teenust vaja.:eureka: 5 aasta pärast kui bents on 5 kordse hinnaga, ei kobise teist keegi millegi üle, panete auto hoovi peal tööle ja istute korraks sisse, või ei panegi tööle, puksid ka enam ei kulu jne.:P

Mis see 5 aasta pärast kallis bents siia puutub?:freak:Kes sõidab see sõidab nagunii ja autot ilupärast hoovis kõvatamiseks hoida.....nuu jah siis.
Igatahes ma ei saanud aru, mis see lause tähendama pidi.
sigaelmar
Postitusi: 1028
Liitunud: P Okt 31, 2004 23:42
Asukoht:
Auto:

#20

R Juul 13, 2007 13:31

Mõni võtab selliseid asju ikka eriti südamesse.... Vaene inimene, kes sulle Selveris peaks pikas järjekorras varba peale astuma....
optimus
Postitusi: 177
Liitunud: N Juul 27, 2006 23:14
Asukoht:
Auto:

#21

R Juul 13, 2007 13:37

ma arvan,et kui siin võib kiita võib ka laita.
Igasugune tagasisede on oluline ja sellejärgi saab ju oma asju paremaks muuta.

onja ;)
vmaster
Saabiklubi liige
Postitusi: 1970
Liitunud: L Dets 30, 2006 18:29
Asukoht: Tallinn, Lasnamäe
Auto: Saab 9-5NG Aero XWD
Kontakt:

#22

R Juul 13, 2007 13:38

Aga vaadakem asju ka positiivse külje pealt so. loodetavasti ei jää need tagumised piduriklotsid sul vahetama sest kui Troostis tööjõudu hetkel napib, siis VM-s või Anti juures õnnestub sul klotisd ikkagi lasta ära vahetada :)
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#23

R Juul 13, 2007 13:56

Ei viitsinud enne kirjutada aga nüüd hakkab juba tigedaks ajama selline "mulin":fight:
Sa tõid hommikul auto siia.Mina ja Trionic olime Rootsis-ettenägematud asjaolud.Eelnevalt olime mõlemad oma klientidele helistanud ja kokku leppinud uued ajad. KÕIGIGA kes suvatsesid KÕNEDELE VASTATA. Seega oli töökoja poolel tõesti ainult üks töömees.Sulle öeldi: "Võib juhtuda,et ei saa täna su autot teha. Kas jätad auto siia või paneme uue aja?" Sina ütlesid,et vahet pole-auto võib siin ka seista....
Õhtul järele tulles jäi jutt,et helistad üle ja saad uue aja. Siit minema tuiskasid sa aga killustikukivide lennates,millega ka paar autot pihta sai. Kurat Troosti õu ei ole küll koht,kus kus kummi põletada:gun::gun:
Mina näiteks ei saa aru,milles probleem on. Su ees vabandati ja põhjendati, miks võib su auto tegemata jääda. Selle asemel,et kohapeal mingi lahendus leida hakkad sa aga foorumis sappi lennutama:bs:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
Madispoiss
Postitusi: 134
Liitunud: R Aug 04, 2006 7:06
Asukoht:
Auto:

#24

R Juul 13, 2007 13:59

Algselt postitas: iisak
Ei viitsinud enne kirjutada aga nüüd hakkab juba tigedaks ajama selline "mulin":fight:
Sa tõid hommikul auto siia.Mina ja Trionic olime Rootsis-ettenägematud asjaolud.Eelnevalt olime mõlemad oma klientidele helistanud ja kokku leppinud uued ajad. KÕIGIGA kes suvatsesid KÕNEDELE VASTATA. Seega oli töökoja poolel tõesti ainult üks töömees.Sulle öeldi: "Võib juhtuda,et ei saa täna su autot teha. Kas jätad auto siia või paneme uue aja?" Sina ütlesid,et vahet pole-auto võib siin ka seista....
Õhtul järele tulles jäi jutt,et helistad üle ja saad uue aja. Siit minema tuiskasid sa aga killustikukivide lennates,millega ka paar autot pihta sai. Kurat Troosti õu ei ole küll koht,kus kus kummi põletada:gun::gun:
Mina näiteks ei saa aru,milles probleem on. Su ees vabandati ja põhjendati, miks võib su auto tegemata jääda. Selle asemel,et kohapeal mingi lahendus leida hakkad sa aga foorumis sappi lennutama:bs:

:notworthy::head:
Madispoiss
Postitusi: 134
Liitunud: R Aug 04, 2006 7:06
Asukoht:
Auto:

#25

R Juul 13, 2007 14:07

OK....näita mulle seda mitte suvatsetud vastamata kõnet!? jälle olen mina jobu v? Ma kannan telefoni peldikus ka kaasas.
Mulle öeldi jah, et äkki ei jõua ja öeldi, et AGA ÄKKI JÕUAB KA!! Mingist uue aja panekust HOMMIKUL polnud kõigevähematki juttu, seda võimalust mulle alles õhtul pakuti. Mis ma muidu jätsin sinna selle auto, hea tasuta parkida v? muhahhaa. Ja mille pärast ma pean HELISTAMA, et uut aega saada? Kohapealt seda ei saa v?