Keretööd

Kõik mis on seotud SAAB' i hooldusega - alates remondikohast lõpetades autopesuga
Vasta
tanel111
Postitusi: 21
Liitunud: K Mai 02, 2007 11:18
Asukoht:
Auto:

#1

T Aug 21, 2007 18:43

Ega keegi ei oskaks öelda mis summaga peaks remondis arvestama kui on mingi naljamees tômmanud auto tagumikust kuni ninani ilusa kriimustuse arvatavasti vôtme vôi millegi muu teravaga? + nägin poes veel värvainega poleerimis/vahatamis pudeleid mille eestikeelne silt lubas selliste probleemide puhul üsna hästi aidata???? On äkki kellegil selle vedelikuga kokkupuudet olnud?
Skybound
Postitusi: 515
Liitunud: T Aug 01, 2006 23:17
Asukoht:
Auto: Oli kunagi SAAB 9-5 Aero

#2

T Aug 21, 2007 18:58

No kui ikka võtmega kriimustatud, siis ei aita enam ussi- ega püssirohi, vaid ainult uus värvimine ja terve külg värvimist võrdub tuhandetega. Mul kunagi Hondaga oli kerge külgkokkupuude liikluses (tulemuseks pikisuunalised kriimukesed) ja ukse värvimise hinnapakkumised olid 3500-4500 krooni vahel (pluss värvi hajutamine esitiivale ja tagauksele). Kõik need vahad teevad nähtamatuks ainult väga kergeid kriime (nagu puuokste poolt tehtud). Üks värvitöökoja mees lasi mul külje üle mingi taolise profivahaga, kasutades relaka otsas spetsiaalset pehmet shvammi - juuspeenikesed kriimud kadusid ära, aga suuri kraapse see nähtamatuks ei muutnud. Veidike paremaks muidugi läks. See lõbu oli muidu mingi 100 eeku (1 uks).
"Why do those people who drive SAAB have THAT smile on their face?!" / J.Clarkson
fofa
Postitusi: 504
Liitunud: N Veebr 26, 2004 15:39
Asukoht:
Auto:

#3

T Aug 21, 2007 19:01

Kirvemeetodil keretööde hind on alates 2K detail vist umbes? Ehk üks külg siis võiks olla 4x2K=8KEEK kanti?
aednik
Postitusi: 459
Liitunud: R Aug 11, 2006 15:13
Asukoht:
Auto: Diisel Saab

#4

T Aug 21, 2007 22:44

8 kilo on muidugi mõttetult palju. Kas nii ei saaks teha, et ostad touch-up pen'i või spray ja teipide abiga teed kriimu koha üle ning siis lased kuskil värvitöökojas selle üle lihvida? 100% endist tulemust ei saa, aga äkki saab 90%? Läike/laki probleem võib tekkida küll.
Kasutaja avatar
melka
Postitusi: 229
Liitunud: E Apr 17, 2006 20:08
Asukoht:
Auto: Saab 9-5 NG Aero, Saab 9-5 Aero, Saab 9000 Aero, Saab 9000

#5

T Aug 21, 2007 23:04

Algselt postitas: ml
8 kilo on muidugi mõttetult palju. Kas nii ei saaks teha, et ostad touch-up pen'i või spray ja teipide abiga teed kriimu koha üle ning siis lased kuskil värvitöökojas selle üle lihvida? 100% endist tulemust ei saa, aga äkki saab 90%? Läike/laki probleem võib tekkida küll.


Kui sa usud et sedasi on võimalik ilusat tulemust saada siis anna minna :headbang:
Mis puutub aga töö maksumusse, siis 8 tuhandet vast ei lähe aga 5 kindlasti:wise:
Automaaler. OÜ Timberston (Sikkens, Düna, Lesonal)
eeroz
Postitusi: 265
Liitunud: N Juun 14, 2007 23:09
Asukoht:
Auto:

#6

T Aug 21, 2007 23:28

Kui kriips suhtkoht pindmine siis aitab ehk värvitöökojas vaid poleerimisest? Aga eks kõige targem on ikka minna kuhugi asjatundja juurde ja arvamust küsida.

Suht värske auto sul, kaskot pole?
fofa
Postitusi: 504
Liitunud: N Veebr 26, 2004 15:39
Asukoht:
Auto:

#7

T Aug 21, 2007 23:36

Algselt postitas: eeroz
Suht värske auto sul, kaskot pole?


OT: Kui suur peab olema kahjustus, et kasko asja töösse võtaks? Oletame, et mul on auto, mille külgedele on nt. väiksed mõlgid parklas hooletute kaasjuhtide süül tekkinud ja omavastutus 2KEEK. Juhul kui mind erinevalt Kärsast asi häirib, kas ma siis saaks toereetiliselt lasta endal 2K eest masina üle värvida või? Sellise kriipsu puhul oleks case ilmselt sarnane?
will
Postitusi: 550
Liitunud: P Aug 07, 2005 15:19
Asukoht:
Auto:

#8

T Aug 21, 2007 23:37

Tahad korralikult (mitu kihti värvi ja lakki) siis arvesta kuni 4500 detail.
Minul läheb tänu samale asjale terve sõiduk värvimisel. Maksab kindlustus:D
will
Postitusi: 550
Liitunud: P Aug 07, 2005 15:19
Asukoht:
Auto:

#9

T Aug 21, 2007 23:41

Algselt postitas: fofa
Algselt postitas: eeroz
Suht värske auto sul, kaskot pole?


OT: Kui suur peab olema kahjustus, et kasko asja töösse võtaks? Oletame, et mul on auto, mille külgedele on nt. väiksed mõlgid parklas hooletute kaasjuhtide süül tekkinud ja omavastutus 2KEEK. Juhul kui mind erinevalt Kärsast asi häirib, kas ma siis saaks toereetiliselt lasta endal 2K eest masina üle värvida või? Sellise kriipsu puhul oleks case ilmselt sarnane?

Registreerid ära, võtad pakkumise ja 2000 maksad ise. See lahutatakse värvi töökoja hinna pakkumisest.
Kuid mõlkidega: kui kirjutad(avalduses kindlustusele), et iga mõlk tuli erineval ajal siis KÄSITELB KINDLUSTUS NEID KUI ERINEVAID JUHTUMEID ja seega iga mõlgi parendamise eest maksad omavastutuse ehk 2000 eeki.
Seega tee järeldused ise mida, kuidas ja mis pead avalduses kirjutama.
fofa
Postitusi: 504
Liitunud: N Veebr 26, 2004 15:39
Asukoht:
Auto:

#10

T Aug 21, 2007 23:47

Algselt postitas: will
Registreerid ära, võtad pakkumise ja 2000 maksad ise. See lahutatakse värvi töökoja hinna pakkumisest.


Küsimus oligi selle "registreerimise" juures. Arvestades et tänapäeval ei saa 2 kilo eest isegi korraliku poleerimist, võiks ma peale iga aastat autole võtmega ringi peale vedada, 2K lasta ja kena värsket värvi nautida? Kas kasko maksab ilma kobinata kinni iga pisimagi remondi, mille kulu võib olla kindlustusele reaalselt kümneid tonne, lase ainult omavastutust?
will
Postitusi: 550
Liitunud: P Aug 07, 2005 15:19
Asukoht:
Auto:

#11

T Aug 21, 2007 23:51

Algselt postitas: fofa
Algselt postitas: will
Registreerid ära, võtad pakkumise ja 2000 maksad ise. See lahutatakse värvi töökoja hinna pakkumisest.


Küsimus oligi selle "registreerimise" juures. Arvestades et tänapäeval ei saa 2 kilo eest isegi korraliku poleerimist, võiks ma peale iga aastat autole võtmega ringi peale vedada, 2K lasta ja kena värsket värvi nautida? Kas kasko maksab ilma kobinata kinni iga pisimagi remondi, mille kulu võib olla kindlustusele reaalselt kümneid tonne, lase ainult omavastutust?


Jep. Aga ise tõmbamine on pettus ja see on kriminaalne tegu.
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2277
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#12

K Aug 22, 2007 10:03

Ole hea ja käi HEAS VÄRVITÖÖKOJAS ära! Küsi.
Mul oli selline kogemus paar aastat tagasi, et poiss võttis lasteaia juurest maast kivi ja proovis minu vanemate auto mootorikatte peal kivi ja värvi omavahelise hõõrdumise tulemusel tekkivat nähtust...tulemuseks oli see, et krunt oli väljas ja must värv kriibitud. Läksin oma hea tuttava juurde, kes on Viljandis üks kõvemaid värvijaid ning see asi poleeriti välja. Just nimelt!!! Värvida on ju hea, kerge, raha teenida endale tasku. Kui on tuttav, siis on jutt teine!
Vasta