Pärnu saabiomanikud

Kõik mis on seotud SAAB' i hooldusega - alates remondikohast lõpetades autopesuga
kurimees
Postitusi: 184
Liitunud: P Aug 12, 2007 17:57
Asukoht:
Auto:

#1

T Sept 04, 2007 13:07

Kuskohas teie oma autot hooldada lasete,kas ka pärnus kusagil see tech 2 olemas on?
csn
Postitusi: 364
Liitunud: T Nov 07, 2006 17:10
Asukoht:
Auto:

#2

T Sept 04, 2007 13:47

Algselt postitas: kurimees
Kuskohas teie oma autot hooldada lasete,kas ka pärnus kusagil see tech 2 olemas on?


tech pole pärnus (on aga opeli esinduse oma ei oska saabiga midagi pealehakata) Hooldan.... ise. ehk kahte vasakut kätt pole. Kui mingeid vidinaid vaja autol vahetada siis saab alati saabianti käest tellida, tuleb cargoga kohale. Kui tead varuosa koodi siis igast autokauplusest saad asja kah kätte. Egas see saab mingi imeloom pole et keegi temaga midagi pealehakata oska.
Haikala
Postitusi: 81
Liitunud: T Mai 09, 2006 12:46
Asukoht:
Auto:

#3

T Sept 04, 2007 18:00

Üldiselt kui häda käes siis Amserv saab ka hakkama. Juppe peab muidugi pikemalt ootama ja hinnad on ka kallimad kui ise põlve otsas teha aga tööde kvaliteedi ja klienditeeninduse üle vähemalt mina nuriseda ei saanud. Kui kannatab, siis võiks ikka Tallinnasse sõita....
pluggerxxx
Postitusi: 129
Liitunud: R Mai 18, 2007 20:09
Asukoht:
Auto:

#4

E Okt 01, 2007 10:43

No üldiselt selliseid robustsemaid asju nagu sillajupid, amordid jne saab näiteks bussipargis Sharpmanis teha. Elektroonikaga nad vaevalt muidugi midagi peale oskavad hakata, aga seal kõrval 10 m kaugusel on üke autode elektroonikaga tegelev mees ka. Olen vaadanud, et vahest on tal seal ikka väga kallid ja elektroonikat täis masinad olnud lahti lõhutud- küllap vast saab siis Saabiga ka abi.
Ingvar
Postitusi: 25
Liitunud: T Apr 24, 2007 14:52
Asukoht:
Auto:

#5

E Okt 01, 2007 12:32

Aivar Saabe ette ei võta. Ukse peal silt, mis marke ta üldse on nõus ette võtma. Mõtetu mees on nagunii. Siiani ise olen käinud ikkagi Vikingis ja Troostis. Sillaosadega saab Pärnus ka hakkama. Omal pole veel veermikus midagi vahetama pidanud.
jussi
Postitusi: 2
Liitunud: E Okt 01, 2007 21:55
Asukoht:
Auto:

#6

E Okt 01, 2007 22:15

eelmisele
vaata ingvar poiss sinusugused tuleks saabi klubist hoobilt välja visata. öelda inimese kohta, et ta on mõtetu mees on väga näetu. see mees teeb iga päev oma tööd ja kindlasti eesmärgiga teisi aidata ja ka loomulikult raha teenida -mis marke ta remondib on puhtalt ta enda otsustada.
üldse on äärmiselt vastik nendes foorumites lugeda kuidas räigelt sõimatakse remondimehi, kes on tavalised lihtsad mehed, teenivad siga raske tööga raha oma perele. selle komentaariga meenus mulle räige sõim ühe remondi töökoja pihta kellegi teise suure saabi mehe poolt, kes on samuti pärnaks.
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7617
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#7

E Okt 01, 2007 22:22

kas sa mõtled mind? ja , et ma autobaasi remondimehi
kirusin.

väga, väga ebakompetentsed olid kyll ja ikka täiega!
vähemalt see osa, kes minu 900 ng plokikaant pidi vahetama ja lihvima.
tööd nagu polnud olla ja hakkama ei saadud. kobakäpad! ja ise iga päev käed õlised. oleks, et esimene kord vaatavad mis kapoti all. siis annaks andeks.

edit:
bussipargis olev mees on mind kunagi 2 korda aidata proovinud kyll. aga kui infot tal saabi kohta ei ole, siis aidata väga raske. aga uksepeal alati öelnud kyll, et lennukeid ta näha ei taha!
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#8

E Okt 01, 2007 22:24

Ma isegi imestasin,et kaua aega pole siin foorumis keegi tavottidele vastu kukalt andnud.
Ei läinudki kaua...:bs:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
cilpkonn
Postitusi: 1091
Liitunud: K Apr 06, 2005 12:32
Asukoht:
Auto:

#9

E Okt 01, 2007 22:29

To Jussi: Nagu sa võid avatari juures märgata, pole kodanik Ingvar mitte Saabiklubi liige, vaid SaabNeti kasutaja ja SaabiHuviline ja see ei anna sulle alust arvustada ja otsustada väljaviskamise kohalt mitte üks gramm...
Oled lahmija, lase käia, aga mitte siin! :wall:
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7617
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#10

E Okt 01, 2007 22:38

Algselt postitas: jussi
remondimehi, kes on tavalised lihtsad mehed,


eeldan, ikka ja alati, et remondimees on oma eriala õppinud ja vastava koolituse saand, end pidevalt täiendanud ja omab mingit kvalifikatsiooni ja taset.

ja ka firma, kus lukksepp töötab, ja remonditeenust pakub, võiks, ja peaks, kvaliteetse töö garanteerima.
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Ingvar
Postitusi: 25
Liitunud: T Apr 24, 2007 14:52
Asukoht:
Auto:

#11

T Okt 02, 2007 8:39

Algselt postitas: jussi
eelmisele
vaata ingvar poiss sinusugused tuleks saabi klubist hoobilt välja visata. öelda inimese kohta, et ta on mõtetu mees on väga näetu. see mees teeb iga päev oma tööd ja kindlasti eesmärgiga teisi aidata ja ka loomulikult raha teenida -mis marke ta remondib on puhtalt ta enda otsustada.
üldse on äärmiselt vastik nendes foorumites lugeda kuidas räigelt sõimatakse remondimehi, kes on tavalised lihtsad mehed, teenivad siga raske tööga raha oma perele. selle komentaariga meenus mulle räige sõim ühe remondi töökoja pihta kellegi teise suure saabi mehe poolt, kes on samuti pärnaks.

Heheh, mõnus fleim on sõnakõlksust lahti läinud. Ju siis tabasin jussi hella kohta, kes ise kahjuks õigekirja ei tunne:facts:. Ise esimest päeva foorumis ja juba korraldab:head:
Aga enese õigustuseks nii palju, et olen seda remonditöökoda külastanud korduvalt ja alati on kõigil autodel üks diagnoos - kehv kütus ja vaheta küünlad ära. Mis siis, et kütust võtan Statoilist ja ka küünlad on eelnevalt vahetatud olnud(tema teadmata). Ja ma ei ole ainuke, kes sellist diagnoosi korduvalt saanud on ja selle ette teada diagnoosi eest päris mitu raha maksnud. Aga see selleks, enam sinna ei lähe.
duesenberg
Postitusi: 169
Liitunud: R Veebr 27, 2004 9:34
Asukoht:
Auto:

#12

T Okt 02, 2007 9:53

Need Tallinna kulid peaksid pööraselt õnnelikud olema, et neil on säänsed firmad nagu Troost Auto ja Autotarvete OÜ. Viimatinimetatuga mul eriti värskeid kogemusi pole, kuid Troost on küll hea :thumb:

Pärnus lasta Saabi remontida mina ei julge, siin on nii kaks butiiki, mida ma natukenegi usaldan ja kumbki neist ei ole suuteline Saabiga midagi tarka ette võtma. (kui just omal pulk olemas siis ehk mingi sillajupi suudaks ehk ära vahetada. võib-olla).
Võtan ennemalt vaba päeva ja sõidan Tallinna.
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#13

T Okt 02, 2007 9:58

Algselt postitas: duesenberg
Need Tallinna kulid peaksid pööraselt õnnelikud olema, et neil on säänsed firmad nagu Troost Auto ja Autotarvete OÜ. Viimatinimetatuga mul eriti värskeid kogemusi pole, kuid Troost on küll hea :thumb:


Räägin küll enda eest, aga olen küll jah ning mitte vähe. :notworthy:
Iga ratas veab and then some!
Factor
Postitusi: 704
Liitunud: N Okt 14, 2004 11:59
Asukoht:
Auto:

#14

T Okt 02, 2007 10:11

Hehh....
Pealkirja järgi tundus nagu väheke teine teema, kuid siin puha tümitamine!

Aga vastan siiski lähtudes teema algataja küsimusest, et egas siin Pärnus jah see olukord kiita just ei ole.
Kui nüüd oma tonnisest rääkida, siis tõsisemad probleemid lasin siiski Troostis lahendada, sillapulgad jms. , sellega saadakse ka Pärnus täitsa hästi hakkama.
Kuid Trolli (pole ka nagu midagi seal remontima pidanud) remondib/hooldab siiski Troostauto, see ju nende kätetöö!
Vabandage neiu, mis kell on.... mul seisab
csn
Postitusi: 364
Liitunud: T Nov 07, 2006 17:10
Asukoht:
Auto:

#15

T Okt 02, 2007 11:33

Oeh. Ainuke mees kes on Pärnus pisutgi kompetentne Saabi mootorit laiali võtma ja ja kokku panema. Asub "Pimedate majas" (Taunexi automüügiplatsi vastas) pärnakad teavad mida mõtlen, seal üks mootori õli, kes vahetab ka kette jne ja tunduvalt norm hinnaga kui seda Tallinnas tehakse.
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#16

T Okt 02, 2007 17:59

Algselt postitas: csn
seal üks mootori õli, kes vahetab ka kette jne ja tunduvalt norm hinnaga kui seda Tallinnas tehakse.

Mis on norm hind ja kuidas kvaliteet on?
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
Chipy
Postitusi: 667
Liitunud: N Mär 31, 2005 23:30
Asukoht:
Auto:

#17

T Okt 02, 2007 19:04

Algselt postitas: iisak
Algselt postitas: csn
seal üks mootori õli, kes vahetab ka kette jne ja tunduvalt norm hinnaga kui seda Tallinnas tehakse.

Mis on norm hind ja kuidas kvaliteet on?


sry nüüd offtopicust, aga kas SAABi keti vahetus on oluliselt keerulisem, kui mõnel muul autol hammasrihma või ketivahetus või on seal mingeid konkreetseid abinõusid vaja? Kui Õlil on täpsust ja ka korrektsust, siis minu meelest ei peaks ju midagi valesti minema. Ja nüüd pole vaja öelda, et hammasrihma vahetus on midagi hoopis muud - ma tean, aga asi on põhimõttes.
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#18

T Okt 02, 2007 22:02

Ei saa ka mina aru sellistest probleemidest,et kusagil X karaasis ,mis muidu kõike ja kõiki paneb(enesereklaami põhjal),ei julge(taha)Saabe näppida.
Mul pole pmst. mingit vahet,kas lapin Saabi,Lexust,või Daewood.Paraku on klientuur ja sõpruskond suures osas saabipeded,kellede murede lahendamine võtabki kogu aja.Vahel võtan vägisi mõne rõveda veaga AlfaRomeo,või BMW,vms. käru töösse.Tavaliselt sellise,mis enam kusagilt abi pole saanud ja lihtsalt selleks,et mitte liiga üheülbaliseks muutuda. Kui tekib tõrge,helistan,küsin,uurin.Seni on kõik firmad ja erategijad lahkelt infot jaganud ning enamus probleeme ka lahenduse saanud.

Aga paraku näiteks hr. Ingvari Saabile pole keegi rohtu leidnud.Esindus saatis kukele,meie oleme korduvalt üritanud,aga ei miskit. Varjatud viga,suht harva end ilmutav(aga siis väga tuntavalt).Ole mees ja sõida päevade kaupa,paarimees tech`ga kõrval ning oota, millal tema kõrgeausus Viga end ilmutab.Paraku vaja ju firmale(enesele) leiba teenida.Vea mitteavastamise eest ka ju midagi küsida ei tihka ning lõhkise küna ees kõik.
Läks käest ära jälle:bs:
Griffin98
Postitusi: 29
Liitunud: L Juul 18, 2009 10:48
Asukoht:
Auto:

#19

L Juul 18, 2009 11:16

Mina olen 2 korda jõudnud Pärnus oma Saabi asjus näiteks AmservGrupi hallatavasse Ascar'i ning olen sealse töö kvaliteedi ning klienditeenindusega super-rahul. Siiski tean, et alles hiljuti avati Pärnus uus esindus, mis tegeleb just skandinaavlaste aka Volvo ja Saabi hooldusega.See asub kuskil Savi tänaval. Kavatsen igal juhul külastada ja vaadata kuidas sealse teenindusega on:D
EiSaa
Postitusi: 85
Liitunud: E Juul 06, 2009 0:21
Asukoht:
Auto:

#20

L Juul 18, 2009 13:37

Selle nimi on IMPORTAUTO, lähen järgmine kuu sinna hooldusesse! Asub see küttekontori vastas! Seal on garaazide kompleks!
See ei ole küll just esindus, aga müüakse seal vähekasutatud rootslasi! Tunnihind minu teada on seal mingi 350 krooni! Muidugi võin ka eksida!
Lepp
Postitusi: 165
Liitunud: L Sept 06, 2008 15:53
Asukoht:
Auto:

#21

T Juul 21, 2009 13:36

Valgusta meidki, kui käidud saad, kuidas oli ja mis raha mille eest küsiti...
EiSaa
Postitusi: 85
Liitunud: E Juul 06, 2009 0:21
Asukoht:
Auto:

#22

R Juul 31, 2009 12:05

Kuna juulis olid rahalised probleemid, jäi käimata, vahetasin üleeile ise mootoriõli ja filtri õue peal ära, õliks siis Mobil 10w-40 poolsünt, lihtsalt 4 tellist ja kaks jämedat prussi esirataste alla ja saigi vahetatud! Väga lihtne oli, sest õlifilter oli kenasti käepärast lihtsa koha peal!
Augustis lähen ikkagi, on veel töid vaja teha, kuna mul endal garaazi pole ja seadmeid ka, ning ka aega napib, siis lasen Importautol need tööd ära teha! automaatkasti õlivahetus, jahutussüsteemi puhastamine ja loputus ning jahutusvedeliku ja termostaadi vahetus Aga ma annan teada edaspidi, kuidas seal läheb!
dete
Postitusi: 21
Liitunud: T Apr 28, 2009 13:05
Asukoht:
Auto:

#23

P Aug 02, 2009 18:59

Amserv võib kvalteetset tööd küll teha aga erilised ahveristid on nad igatahes küll, kui jutt oli parkimisanduri diagnostikas et teha kindlaks missugune neljast andusrist läbi on siis öeldi et kusagil 1,5 kuni 2 tundi läheb aega ja tunni hinne on 590 krooni. Sellise vastuse puhul saab neid ainult p...se saata. Importauto tegi 5min kindlaks mis läbi ja 5 minti ning uus oli asemel. ja tunni hinne on hoopis sõbralikum. Analoogne juhtum oli ka teise autoga Santa Fe-ga kus mul oli vaja diislil kõrgsurvepumpa kontrollida ja jutt hakkas jälle miskist 2 tunnist- ühesõnaga järjekordselt NÄGEMIST. Mõttetu punt
EiSaa
Postitusi: 85
Liitunud: E Juul 06, 2009 0:21
Asukoht:
Auto:

#24

P Aug 02, 2009 22:27

See Taunexi vastas asuv mootorimees on vist vinge vunts Kalev, kes jagab maja Melasi Auto OÜga Pärnus, too mees teeb s..st ka saia!! Ta ütles ka seda, et R4 turbomootorid on tundlikud ebaregulaarsetele õlivahetustele ja üldse hooldustele, kuid kui hooldada autot selleks ettenähtud aegadel ja kasutada kvaliteetseid õlisid, siis kestab kaua!

Eks Amserv ja Ascar püüavadki sedasi teenida, on ka selliseid kliente kel on raha ja kes arvavadki et see töö võtab 2 tundi ja maksavadki 590 eeku tunnist teadmata et tegelt neid on röövitud! Aga elu on näidanud, et eks nad seal rohkem haigutavad kui muud teevad selle raha eest!
andrehh
Postitusi: 315
Liitunud: L Juun 08, 2013 17:28
Asukoht: Pärnu
Auto:

#25

E Aug 05, 2013 2:14

Vana teema aga minu jaoks teema aktuaaalne.
Teab keegi, kas Pärnus pakub keegi peale Import auto Tech 2 tuge ?
Vasta