Remondikoht vajaka Tallinnas

Kõik mis on seotud SAAB' i hooldusega - alates remondikohast lõpetades autopesuga
Vasta
Lembit
Postitusi: 112
Liitunud: T Jaan 25, 2005 10:39
Asukoht:
Auto:

#1

E Veebr 21, 2005 10:55

Oleks väga abi vaja sel nädalal. Väljas on jube külm ja vastik nokitseda. Ega ma muidugi erilist lootust ei pane, aga proovida võib.

Nimelt oleks vaja sellist kohta, kus saaks katuse all (ei pea ilmtingimata soe olema, piisab, kui tuul ja lumi liigategema ei pääse) Saab 9000 turbol radiaatori maha võtta, ja peale tagasi paigutada. Kuna kahe tegevuse vahele jääb ka mingi aeg (päev kuni kaks) kas uue radiaatori leidmiseks või vana remontimiseks, siis oleks vajalik, et auto saaks senikaua seal kohas olla. Probleem on ka see, et nii mahavõtmine, kui ka pealepanemine jääb kellaaegade vahemikku 18.00 - 08.00. Ehk siis alustaks tegemist kella kuuest õhtul ja teeks senikaua, kui valmis saab või ruumidest välja pekstakse.

Kõik tööriistad on endal olemas, kaasaarvatud pikendusjuhe ja valgustus. Kui kellelgi on pakkuda ka mingit sellist kohta, mille kasutamise eest raha peab maksma, siis võtaks ka need vaatluse alla. Maksta võin ka natuuras - remondin ka koha väljapakkujal midagi ära.
aare
Postitusi: 92
Liitunud: T Okt 26, 2004 14:19
Asukoht:
Auto:

#2

E Veebr 21, 2005 19:32

radika soetamise kohtadest võid küsida Laki Autost või Balti Laagrist(kadaka teel Hitehiga ühe õue peal
remondi kohta ei oska küll välja pakkuda
jõudu jaksu
Lembit
Postitusi: 112
Liitunud: T Jaan 25, 2005 10:39
Asukoht:
Auto:

#3

T Veebr 22, 2005 8:41

Radikas maas.
Polnud õues hullu midagi. Natukene lõpuks varbad külmetasid.
Uut esimese laksuga osta ei plaani - vaatab, kas saab ehk vana korda. Kui seda ei saa, siis kiikaks kasutatud radikat. Ja noh, kui seda ka ei saa, siis alles uuriks, kes kõige parema hinnaga pakub.
www.radiaator.ee pakub 2083.-
www.autoosad.ee pakub 2619.- aga see ei ole päris õige
Laki auto hinnakirjas paistab 2149.-
Koivunen'i kataloog pakub hinnaks 2993.-

Eks näis, mis survestamine teeb.

Edit: paneks siis posu radika koode, äkki kellelegi tulevikus abiks. Siis Saab 9000, 2.0 turbo '85 ilma konditsioneerita, manuaal. Radika kood erinevatelt tootjatelt mis suutsin leida:
Nissens 64049
Valeo 810967 (pakub justkui ainult konditsioneeriga variandile)
Geri 24094
Quinton Hazell QER1781
Van Wezel 47002005
Auradia KSB 005
AVA SB2005
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14286
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#4

T Veebr 22, 2005 9:03

Vedas siis, täna oleks märksa külmem olnud tegutseda..:) Mõned mehed võivad sulle tahtmise korral ka sellest lugusid vesta, kuidas -30 pakasega lumehanges tagasilda vahetati..:).
Küsi Troostist ka hinda.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#5

T Veebr 22, 2005 10:20

Sa oled ikka kiire mees - hommikul kirjutad kuulutuse ja õhtuks on radikas maas.
Ma pean minema vaatama, kas eelmised rentnikud on välja kolinud - mul peaks üks suur soe garaaz olema küll. Aga hilja pakun vist.
Lembit
Postitusi: 112
Liitunud: T Jaan 25, 2005 10:39
Asukoht:
Auto:

#6

T Veebr 22, 2005 11:08

Algselt postitas: vaade
Sa oled ikka kiire mees - hommikul kirjutad kuulutuse ja õhtuks on radikas maas.
Ma pean minema vaatama, kas eelmised rentnikud on välja kolinud - mul peaks üks suur soe garaaz olema küll. Aga hilja pakun vist.
Ega siin ei ole mökutada jah mõtet.
Aga garaazipakkumise kohapealt - ei ole hilja midagi. Täna katsun radika ära remontida ja homme peaks siis peale panema. Vaadates ilmaprognoose, oleks garaaz ikkagi teretulnud.
Või siis laenan üheks õhtuks karvase sisuga saapaid nr 46 :D
aare
Postitusi: 92
Liitunud: T Okt 26, 2004 14:19
Asukoht:
Auto:

#7

T Veebr 22, 2005 21:43

[Või siis laenan üheks õhtuks karvase sisuga saapaid nr 46 :D

kiiresti liigutad siis ei hakka külm
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#8

T Veebr 22, 2005 22:29

kuidas ma -30 kraadiga mootorit remontisin.

aastaid tagasi sai kunagi saab 96 l sumbutajat vahetatud. et selle sumpa esimest osa kätte saada tuleb mootorit natuke tõsta. selleks sai kasutada õli tunki ja loomulikult tunkisin karteri põhjast.
peale sumpa vahetust õlirõhk kadunud! sai asju kontrollitud ja viga ei leidnud
mis siis ikka kui mootor maha. väljas 30 kraadi kylma.
mootori maha saades ja karteri põhja eemaldades selgus, et olin tunkinud just õlipumpa minevast sõela keskkohast, et olin karteripõhja sõela sisse pressinud ja õli lihtsalt ei pääsenud pumpa!
aga ega kinnastega seda tööd suurt teha ei saanud. aga kuna vana saabi mootor maha peale käib tunniga siis sai see töö paari soojendamisega ja paari tunniga tehtud.

kokkuvõte: kui ikka vaja, siis saab tehtud kõik asjad ilmast hoolimata!
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Vasta