Saabi teenindustest...

Kõik mis on seotud SAAB' i hooldusega - alates remondikohast lõpetades autopesuga
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#126

R Nov 24, 2006 21:05

Algselt postitas: andreas

Troost on mu meelest täiesti ok koht, aga ma ei saa aru mõnikord siin foorumis levivast suhtumisest, et "mis sa ise susserdad, mine Troosti ja tehakse kõik paremini ära". Või, et kui piisavalt tunnitasu kässhi maksta hetkel pole, siis milleks sa üldse autot omad.


Mina ütlen Troosti kohta vaid häid sõnu, olen saanud teeninduseks aja, viisaka ja abivalmi teeninduse ja elu esimese auto, millega sõites ma ei vingu. Kui mul on ka olnud küsimusi, ka väga rumalaid, on mu kõned vastu võetud ja mind aidatud. See on mul esimene SAAB, tuttavatele automeestele pole mul enam mõtet helistada, sest " ma ei remondi lennukeid" on tuntud lause.
Ei ole mina kuulnud enda kohta lauset, miks ma SEDA autot oman, kuigi antud lausel oleks minu puhul tõepõhi all. Kuid oskajaid mehi ja meie SAABijumalaid tuleb hoida.
Olen tänulik, et mul on SAAB ja olen tänulik, et on Troost Auto härrased :headbang: Erilised tänud minu autojumalale:notworthy:

Lugupidamisega
Eleri
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#127

L Nov 25, 2006 14:39

Nii,lõpp hea,kõik hea.Tagant järele on alati kahju,kui kõik hoogu lähevad ja lahmima hakkavad.Pean silmas teema algatajat,kes üleüldse millegis süüdi pole ja Iisakut,kes samuti millegis süüdi pole , tegi ainult seda,mida kästi teha, aga
suur suuvärk tegi asja natuke inetuks(foorumis).Aga eks töö tegija tunneb alati ju end puudutatuna, kui teab,et tegi kõik "perfecto",nii nagu kästi.
Seepärast endale mulle meeldib asju ajada alati kundega otse ja kui ma midagi totaalselt "ära remondin",siis söön oma s...a ise ära ja kõik on lõpuks hea.
eston21
Postitusi: 423
Liitunud: N Jaan 26, 2006 15:28
Asukoht:
Auto: 9-3ss aero

#128

N Dets 14, 2006 12:06

tahaks avaldada tunnustust viking motorsile. esmaspäeval, kui auto enam omal jõul käima ei läinud kartsin hullemat. kui eile auto vikingusse ülevaatusele viidud sai, selgus et põhjuseks oli nende poolt müüdud praak aku. arvasin, et nüüd ainult uue aku raha vaja neile anda, sest aku garantii sai 2 kuud tagasi läbi, kuid kui autole järgi läksin ja nad mulle võtme andsid, jäin hetkeks opaka näoga vahtima, et miks te raha ei taha. teispool letti saadi kohe aru ja öeldi, et vahetasime garantiikorras ära. :)
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#129

N Dets 14, 2006 18:53

VM on veel üks väheseid,kellega garantiikeisse on võimalik inimlikult lahendada.Enamikes kohtades pead pidevalt tõestama ,et ikkagi oled eesel.
toomas
Postitusi: 29
Liitunud: R Okt 06, 2006 11:32
Asukoht:
Auto:

#130

N Jaan 11, 2007 12:33

kuna pikemat aega põles rmatuuril kiri check engine .läksin tartus opeli juurde avatud saabi keskusesse(see et see sinna oli tekkinud lugesin siit foorumist.jube hea)ja tegid diagnoosi ruttu ja viisakalt.oldi abivalmid ja seletati kõikide mu lollide küsimuste peale.võin öelda teistelegi et minge,selle kogemuse põhjal
kaarel
Postitusi: 619
Liitunud: P Juul 16, 2006 14:39
Asukoht:
Auto:

#131

N Jaan 11, 2007 15:22

Algselt postitas: toomas
kuna pikemat aega põles rmatuuril kiri check engine .läksin tartus opeli juurde avatud saabi keskusesse(see et see sinna oli tekkinud lugesin siit foorumist.jube hea)ja tegid diagnoosi ruttu ja viisakalt.oldi abivalmid ja seletati kõikide mu lollide küsimuste peale.võin öelda teistelegi et minge,selle kogemuse põhjal

Sellest Tartu teeninduse teemast ja sellega seotud lootustest, ootustest ja kogemustest on pikemalt juttu siin. Ei salga isegi, et vähemalt siiamaani on Carringist saadud emotsioonid positiivsete killast. :)
Jupats
T7 sekspert
Postitusi: 2714
Liitunud: K Sept 29, 2004 16:43
Asukoht: Tallinn
Auto: 9-5 Aero-R

#132

N Jaan 18, 2007 0:28

Mina olen troosti saabi jumalatega väga rahul. Trionic ehmatas esimene kord mind küll vabse ära(oli kurja näoga:D) Olen sealt alati oma probleemidele lahendused leidnud, seda ei saa nüüd küll VM kohta öelda. Kui ma vahest satun sinna tahmaste riietega, siis küsitakse mõttes, et mida sa raibe siit tahad:D aga noh sama on ka mul tööjuures:D lähed korraks töölt läbi kodudressid seljas ja turvamees viskab välja:D
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#133

N Jaan 18, 2007 8:18

"Tahmaste riiete" jutt meenutab mulle aastatetagust kogemust:
Tuli üks vana päss,viltutallatud pedaalid jalas,jope katki,kottis püksitagumik.
Tahtis mu paarilise Volvot tütrele osta. Hiljem tuli tagasi diili tegema,riided samad,aga TUTIKA 600 seeria mersuga,saksa transiitnumbritega.Oli teise just tehasest ostnud.Et miks mitte meie esindusest? Sealt oli müügijumal ta pmst välja visanud oma lolli jutu pärast- et mingi "geoloog" tuleb siin sokkima ja härrat segama mingi mölaga.Taat solvus ja tõi tehasest mitu milj. maksva masina.
Papi on ühe suure,väga eduka ja mõjuka eesti firma kaasomanik(nimesid ei nimeta)
Ja sarnane juhus oli meie kastijumala kunagises töökohas,fordiesinduses,mida enam pole. Sealt tahtis ka üks sarnane tont 5 Mondeot osta.Lubati kiirabiga zeewaldisse toimetada,kui kähku jalga ei lase. Tegu oli samuti ühe suure firma omanikuga,kes üritas ametiauto parki luua. Võttis siis konkurendi juurest teist marki masinad.
Need 2 juhust pole linnalegendid.
renemaajarv
Postitusi: 19
Liitunud: T Sept 26, 2006 13:00
Asukoht:
Auto:

#134

P Mär 18, 2007 0:55

Olen alates 2006 augustist saabi omanik(suht värske siis) ja alates sellest ajast olen käinud Tallinna kolmes Saab'e remontivas töökojas. Teinekord on selline tunne, et inimene kes viib oma isendi kusagile remonti, peab olema tõeline spetsialist ja töömeestele täpsed töökasud ise ette andma(tehke seda, seda ja seda ka veel). Kui sa aga masinatest eriti matsu ei jaga(nagu mina näiteks) siis ongi nii, et midagi nagu tehakse korda ja midagi laguneb sajaga edasi. Selline asi sakib:evil: ja loodan, et sellise suhtumisega teenindused saavad aru, kui vale on nende suhtumine:nono:

Troost ruulib :thumb:
Vasta