veljepuhastus

Kõik mis on seotud SAAB' i hooldusega - alates remondikohast lõpetades autopesuga
Vasta
hoplaa
Postitusi: 165
Liitunud: L Nov 13, 2004 15:49
Asukoht:
Auto:

#1

K Apr 06, 2005 14:02

ei ole nüüd sattunud siia tükil ajal ja juhtusin lugema foorumit, kus taheti valuvelgi puhastada. mul on olemas liivaprits ja muu vajalik koli ka selle töö tegemiseks, ainult et kogemus alumiiniumi puhastamiseks on vajaka. ehk seega kui kellelgi on mingi vana kõver velg, millest niikuinii asja ei saa ja oleks nõus seda mulle proovimiseks andma, siis kui omanik on kvaliteediga rahul, siis komplekti velgi teen talle ilma rahata puhtaks ja pakun seda teenust ka siin välja.

aga muid asju saab ikka pritsida ja puhastada. see ei olnud tegelikult mõeldud reklaamina, vaid saabistidele infoks

siis ristokaiv@hot.ee ja 56476700. ise asun Tallinnas ja seadmed on sakus.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14290
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#2

K Apr 06, 2005 16:15

See olin vist mina siin teemas. Praegu jõudsid mul need veljed ilma puhastuseta juba alla. Suvi jõudis kuidagi äkki kohale. Samas kui ma hästi otsin siis mingi juust ford probe all olnud velg mul kuurinurgas vedeleb, võiks isegi proovida seda teemat seal peal...Vaatan asja lähemalt ja annan teada.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
andres
Saabiklubi liige
Postitusi: 978
Liitunud: T Mai 25, 2004 15:26
Asukoht:
Auto: Saabitu

#3

K Apr 06, 2005 20:55

Vot see on väärt info. On keegi kes tahab hääd teha.
Kui plekid alt ära võtan siis teeme puhtaks.
:drive:
Vasta