sooviks hinnapakkumist

Kõik mis on seotud SAAB' i hooldusega - alates remondikohast lõpetades autopesuga
turuplats
Postitusi: 385
Liitunud: R Sept 17, 2010 21:43
Asukoht: Tartu
Auto: 2 x Saab 9-5 1.9
Kontakt:

#1

R Nov 05, 2010 16:18

Kirjutasin küll otse saabiantile ja troostile kuid pole 3 päeva jooksul hp-d saanud.
Kirjutan siis siiasamasse, äkki veab. Aga kõik saabi asjapulgad võivad ka hinnapakkumisi teha, võiks olla siis tallinnas või rakveres.

Soovin esialgu hinnapakkumist ja ajakulu.

Autoks Saab 9-5 Estate, 2.2 88kw automaat diisel 2004 universaal. vin kood YS3EB59D743509728

Ostsin auto ja lasin tartus Carringus üle vaadata. Mida oleks vaja siis vahetada ja remontida.

1. Vahetada käigukasti ja piduriõli. Juurde lisada roolivõimuõli.
2. Vahetada vasak välimine rooliots ja stabika puksid. Vist vahetada mõlemad juba, nii vasak kui parem.
3. Vahetada tagumine vasak silla suur puks, parem siis mõlemad äkki.

Veel ei tööta eelsjoojendus, hakkab suitsu ajama, vaja siis vahetada seal filter, leegiandur jne. Võimalik et aitab äkki mingi puhastus.
Tagaklaasi soojendus ei tööta, tahavaatepeeglite omad töötab. Arvata on et juhe kuskil ei anna ühendust.
Veel öeldi et aku vaja lisalaadimist? Kas sõiduga ei piisa, ei teagi. Samas suht uus aku peal, garantii veel isegi.

Paluks nüüd nii juppidele kui remondile hinnapakkumist. Saata võite kohe imre@imedemaa.ee või u2u
iphonede ja ipadide remont
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#2

R Nov 05, 2010 16:49

Loomulikult ei saa Teile hinnapakkumist saata, kui te ei saada auto andmeid. Küsisime neid kuid rohkem Te ei vastanud.
Millilsele masinale ma oleks "ehku" peale selle küll pidanud tegema, Sierrale?
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
Marx
Postitusi: 112
Liitunud: L Aug 28, 2010 1:14
Asukoht:
Auto:

#3

R Nov 05, 2010 17:13

Algselt postitas: turuplats


Veel ei tööta eelsjoojendus, hakkab suitsu ajama, vaja siis vahetada seal filter, leegiandur jne. Võimalik et aitab äkki mingi puhastus.
Tagaklaasi soojendus ei tööta, tahavaatepeeglite omad töötab. Arvata on et juhe kuskil ei anna ühendust.
Veel öeldi et aku vaja lisalaadimist? Kas sõiduga ei piisa, ei teagi. Samas suht uus aku peal, garantii veel isegi.


Kõik need asjad oleks vaja ju kõigepealt üle vaadata. Ega siis nii ei saa pakkumist teha, et vahetame leegianduri jne.
Arvan, et ei oleks rahul pakkumisega, kus kirjas maksumus 3000.- ........
turuplats
Postitusi: 385
Liitunud: R Sept 17, 2010 21:43
Asukoht: Tartu
Auto: 2 x Saab 9-5 1.9
Kontakt:

#4

R Nov 05, 2010 17:35

kahjuks pole minumi yhtegi kirja saanubud. selle kirja peale suutis viking teha korraliku pakkumise. mis siis teistel puudu jääb. Jupid konkreetsed mida vaja vahetada. Ok, eelsoojendus on nagu teine teema.
iphonede ja ipadide remont
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#5

R Nov 05, 2010 17:39

----- Original Message -----
From: karel
To: paring@troostauto.ee
Sent: Friday, November 05, 2010 9:56 AM
Subject: Küsimus


Tere,

sooviks teada järgmiste remonttööde hindasid:
1) pidurivedeliku vahetus:
2) automaatkäigukasti õli vahetus;
3) mootoririhma vahetus.

Lugupidamisega

Karel

Kui teine ettevõtte sai sellega hakkama, siis pean kahjuks vabandama, ei ole hiromant
Ja tore kui suudetakse ketiga mootoril ära vahetada mootoririhm. Troost Auto seda ei suuda.

EDIT: kahjuks ma enam ei tahagi hinnapakkumist teha, kuna kahtlase kodanikuga tegu, kuidas sa meie kirja ei saanud kui õhtuks oled ju vastanud:
Tere,

minu viga, kõige olulisem info jäi lisamata. Auto on Saab 9-5 (2003, 2.2
TiD).

Lugupidamisega

Karel
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
Mere
Postitusi: 236
Liitunud: K Mär 25, 2009 12:18
Asukoht:
Auto:

#6

R Nov 05, 2010 17:51

Siinkohal paneks õla alla troost auto inimestele ja Elerile.. Alati kui mingeid päringuid või küsimusi on olnu, on vastus ülikiirelt tulnud ning kui minu poolt on midagi vajaka jäänud, saanud ka palve lisada puuduvad andmed.. Viiking aga selle poolest eriti ei hiilga..
mina
Postitusi: 234
Liitunud: N Juul 16, 2009 23:09
Asukoht:
Auto:

#7

R Nov 05, 2010 18:05

Rahu-ainult rahu ja ärme hakka siin üldistama ja piigitama!
turuplats
Postitusi: 385
Liitunud: R Sept 17, 2010 21:43
Asukoht: Tartu
Auto: 2 x Saab 9-5 1.9
Kontakt:

#8

R Nov 05, 2010 18:47

Vabandust, kelle kohta see käib? Mina pole esiteks Karel. Teiseks minu auto on 2004 aastast.

Ja sama kirja mis siin foorumis lisasin saatsin paring@troostauto.ee-le 3.nov. Ootaks nende hinnapakkumist samuti, välja võib jätta eelsoojenduse.

Tänud.

Algselt postitas: Eleri
----- Original Message -----
From: karel
To: paring@troostauto.ee
Sent: Friday, November 05, 2010 9:56 AM
Subject: Küsimus


Tere,

sooviks teada järgmiste remonttööde hindasid:
1) pidurivedeliku vahetus:
2) automaatkäigukasti õli vahetus;
3) mootoririhma vahetus.

Lugupidamisega

Karel

Kui teine ettevõtte sai sellega hakkama, siis pean kahjuks vabandama, ei ole hiromant
Ja tore kui suudetakse ketiga mootoril ära vahetada mootoririhm. Troost Auto seda ei suuda.

EDIT: kahjuks ma enam ei tahagi hinnapakkumist teha, kuna kahtlase kodanikuga tegu, kuidas sa meie kirja ei saanud kui õhtuks oled ju vastanud:
Tere,

minu viga, kõige olulisem info jäi lisamata. Auto on Saab 9-5 (2003, 2.2
TiD).

Lugupidamisega

Karel
iphonede ja ipadide remont
OnAlles
Postitusi: 35
Liitunud: N Veebr 11, 2010 22:13
Asukoht:
Auto:

#9

R Nov 05, 2010 18:59

No aga tehke siis pakkumised ära. Nüüd on ju teada mis autoga tegemist on.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14286
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#10

R Nov 05, 2010 21:32

Eleri, vaata spämmikast ka üle..:) äkki on sinna kukkunud. Hetkel tõesti vist vale inimese suunas arutelu käib.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#11

L Nov 06, 2010 10:32

Saatsin u2u et ta saadaks uuesti oma esimese kirja, ja et kui tõesti erinev inimene siis pole tema kiri minuni jõudnudki ja et sel juhul vabandan.
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
mad1
Postitusi: 601
Liitunud: K Dets 15, 2004 0:46
Asukoht: Tallinn
Auto:
Kontakt:

#12

L Nov 06, 2010 13:35

tegijal juhtub nii mõndagi:wall:
eleri- ilmselt päringute laviinis jäi seekord eelpooltoodud kadunuks:wall:
tänase seisuga anname lootsut, et kaevamistööde tulemusena jõuame lõpuks kadunukeseni..serv juba vilksatas:P

ette rutates tuleb tõdeda: kuna auto meil defekteerimata, siis selget ja konkreetset pakkumist ei ole enamus operatsioonidele võimalik anda..palju selliseid anomaaliaid nagu: vist , võibolla, ehk, võimalik jne
vaid punkt 1 on siis konkreetne
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#13

L Nov 06, 2010 17:06

Me vist istume sinuga,Madis/Eleri ühe,või sarnase orgi otsas.Mulle on mitu sarnast hinnapakkumise meili postkasti sattunud.Nagu mingi netiroboti saadetised.Osadele pole enam viitsinudki vastata,kuigi ilus oleks.
Täna oli selline mail ,et "mis maksaks?".... Hunnik ebamääraseid veakirjeldusi ning -varuosade nimetusi,siis satiiri kõigi Saabiremontijate kohta.Lõpuks natukene sõimu.

Seni ei tea,mille eest,kellega tegu,mis marki auto(milline mudel,jne.). Lausa häbi on vist....
Soovitaja
Postitusi: 79
Liitunud: L Aug 14, 2010 17:28
Asukoht:
Auto:

#14

L Nov 06, 2010 19:14

to mere:
räägi välja .mis öelda! ...ära soiu,Viking plä-plä jne
Teen omad järeldused .kui vaja !!!
vallikas
Postitusi: 1591
Liitunud: R Nov 02, 2007 16:32
Asukoht:
Auto:

#15

L Nov 06, 2010 22:16

Algselt postitas: Soovitaja
to mere:
räägi välja .mis öelda! ...ära soiu,Viking plä-plä jne
Teen omad järeldused .kui vaja !!!


:beer:

Cheers.
PS. mina olen viikingust saanud arvatavasti 12 tunni jooksul (vahel on öö vahele jäänud) vastuse.
mad1
Postitusi: 601
Liitunud: K Dets 15, 2004 0:46
Asukoht: Tallinn
Auto:
Kontakt:

#16

P Nov 07, 2010 0:24

Algselt postitas: Trionic
Me vist istume sinuga,Madis/Eleri ühe,või sarnase orgi otsas.Mulle on mitu sarnast hinnapakkumise meili postkasti sattunud.Nagu mingi netiroboti saadetised.Osadele pole enam viitsinudki vastata,kuigi ilus oleks.
Täna oli selline mail ,et "mis maksaks?".... Hunnik ebamääraseid veakirjeldusi ning -varuosade nimetusi,siis satiiri kõigi Saabiremontijate kohta.Lõpuks natukene sõimu.

Seni ei tea,mille eest,kellega tegu,mis marki auto(milline mudel,jne.). Lausa häbi on vist....


ei.seekord me teame ja lihtsalt jäi kahe silma vahele.
turuplats
Postitusi: 385
Liitunud: R Sept 17, 2010 21:43
Asukoht: Tartu
Auto: 2 x Saab 9-5 1.9
Kontakt:

#17

P Nov 07, 2010 0:30

loodan siis saada hinnapakkumise ka :) siis tean kelle kätte auto anda!
iphonede ja ipadide remont
mlcads
Postitusi: 197
Liitunud: N Jaan 15, 2009 14:35
Asukoht:
Auto:

#19

E Nov 08, 2010 8:21

Siin aga tuleb vaadata mitte ainult kirjadele, vaid ka tööle ja tulemustele, mis troostis on küll madalamal tasemel, küll näites VM

Algselt postitas: Mere
Siinkohal paneks õla alla troost auto inimestele ja Elerile.. Alati kui mingeid päringuid või küsimusi on olnu, on vastus ülikiirelt tulnud ning kui minu poolt on midagi vajaka jäänud, saanud ka palve lisada puuduvad andmed.. Viiking aga selle poolest eriti ei hiilga..
Mere
Postitusi: 236
Liitunud: K Mär 25, 2009 12:18
Asukoht:
Auto:

#20

E Nov 08, 2010 10:08

Ei noh, olen ise käinud nii viikingus kui ka saabianti juures kui ka troostis ning eelistan troosti, seda põhjusel kuna seal on minu arust meeldiv seltskond ning Viktori käest olen oma lollidele küsimustele alati vastused saanud. See, et minul on VMiga kehvad kogemused ei tähenda seda et ka kõigil teistel seda on, kohati lihtaslt tundub, et klient on nende jaoks lihtsalt paks rahakott mitte inimene murega, muud midagi.. Tööd kindlasti teevad hästi..
Mere
Postitusi: 236
Liitunud: K Mär 25, 2009 12:18
Asukoht:
Auto:

#21

E Nov 08, 2010 10:11

Algselt postitas: mlcads
Siin aga tuleb vaadata mitte ainult kirjadele, vaid ka tööle ja tulemustele, mis troostis on küll madalamal tasemel, küll näites VM

Algselt postitas: Mere
Siinkohal paneks õla alla troost auto inimestele ja Elerile.. Alati kui mingeid päringuid või küsimusi on olnu, on vastus ülikiirelt tulnud ning kui minu poolt on midagi vajaka jäänud, saanud ka palve lisada puuduvad andmed.. Viiking aga selle poolest eriti ei hiilga..


Mille järgi sa siis järeldad, et troostis kehva tööd teevad ja VM peajagu üle on?

PS! Tegelikult on ju äärmiselt tore, et on konkurents ja valik Tallinnas mitmete spetsialistide vahel.. Igaüks saab valida oma lemmiku :)
suvekas
Postitusi: 652
Liitunud: T Aug 21, 2007 15:15
Asukoht:
Auto:

#22

E Nov 08, 2010 17:13

Vähe OT aga ei saa ka mina hetkel kiitmata jätta Troostautot, olen sealt alati abi saanud ja kuna mul autosid rohkem kui üks, siis olen pidanud seal viimasel ajal päris tihti viibima ja kuna ei ela mitte Tallinnas, siis broneerin tavaliselt autole aja vähemalt 4-8h, et oleks kindel, et saaks kõik korda selle ajaga. Samas jube tüütu oleks istuda lihtsalt remonditöökojas ja oodata, kui linnas oleks palju asju võimalik samal ajal korda saata ja kui vähegi võimalik on olnud, olen saanud sealt auto, millega siis omi asju samal ajal ajada, ma küll ei tea, äkki on ka VM tasuta autorendi võimalus, pole käinud uurimas, sest olen suht-koht oma harjumuste ori st. et kui ma hakkan ühes kohas käima, siis ma ka seal käin, sama on ka näiteks tel. operaatoriga, olen EMT klient olnud üle 13a ja kindlasti ma saaksin tele2 soodsamalt aga ma lihtsalt ei viitsi vahetada operaatorit, sest pole ju päris kindel, et kas saad ka sama teeninduse osaliseks.
Aga nagu vanasõna ütleb- kellele ema, kellele tütar. Saabi remontijate kohta, siis võib vist öelda, et kellele VM, kellele Troost ja kellele Anti ja kellele Audacer, rohkem ju neid eriti polegi, klientide puudust ei tohiks kellelgi olla:)
Speedlink oü - 53047979
Lunotel oü
saabSS
Postitusi: 901
Liitunud: T Dets 04, 2007 21:26
Asukoht: Tallinn
Auto:

#23

E Nov 08, 2010 17:18

Algselt postitas: suvekas
Saabi remontijate kohta, siis võib vist öelda, et kellele VM, kellele Troost ja kellele Anti ja kellele Audacer, rohkem ju neid eriti polegi, klientide puudust ei tohiks kellelgi olla:)
On olemas ka Amserv
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#24

E Nov 08, 2010 17:21

Läheb juba natuke OT-ks, aga kas Troost pakub ametlikult autorenti/asendusautot või annab mõni töötaja eriti usaldusväärsele kliendile oma auto? Mulle pole küll ei Troostis ega teiste Saabiremontijate juures seda teenust pakutud, kuigi tõsi, ega ma pole küsinud ka;)
morris
Postitusi: 154
Liitunud: N Mai 15, 2008 22:03
Asukoht:
Auto:

#25

E Nov 08, 2010 17:31

Algselt postitas: napoleon
Läheb juba natuke OT-ks, aga kas Troost pakub ametlikult autorenti/asendusautot või annab mõni töötaja eriti usaldusväärsele kliendile oma auto? Mulle pole küll ei Troostis ega teiste Saabiremontijate juures seda teenust pakutud, kuigi tõsi, ega ma pole küsinud ka;)

Mulle pakuti.......:red:
Vasta