Värvi parandus tööd ... kus ?

Kõik mis on seotud SAAB' i hooldusega - alates remondikohast lõpetades autopesuga
orkomies
Postitusi: 1
Liitunud: L Okt 05, 2013 20:14
Asukoht:
Auto:

#26

L Okt 05, 2013 20:52

Jätsin oma Saab 9-3 Novamotorsisse värviparandusse nädal tagasi ja läksin ise reisile. Kutid ütlesid, et nad on autoga valmis kui ma olen tagasi, aga jäid oma graafikust pool päeva hiljaks. Järgmisel päeval oli ees tööreis Soome, kus autot vaja ei läinud ehk no problem. Viktor (firma omanik) pakkus tulla vastu sadamasse, minu naastes tagasi Tallinna reede õhtul kell pool kümme :).

Sadamast töökota sõites räägisime ja sain teada, et Viktor oli enne oma firma asutamist, viis aastat tagasi, värvinud autosid 12 aastat Vehol ja et Novamotorsi tööst 95% tuleb kindlustusfirmadelt.

Tulemus esispoileri, juhipoolse peegli (Saabi peegli tavapärane oksideerumine) ja tagumise pamper värvimisest oli lihtsalt super ja nii head suhtumist klienti olen väga harva Eestis kogenud (Soomest ka ei kohe mäleta sama head teenindust)! Viktori põhimõtte oli, et nendel on väike firma ja väikse firma peab oma kliente hoidma. Lihtsalt: "Wau!" :love:
napoleon
Postitusi: 1493
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht: Tallinn
Auto:

#27

L Okt 05, 2013 23:23

Lihtsalt huvitav tähelepanek, et tegid foorumis kasutaja vaid selleks, et kirjutada kiidujutt ühele väikefirmale. Kui postituses oleks otsimootorite jaoks ka link kodulehele, siis oleks 99% kindel, et oled ise see Viktor, aga ka praegu on tõenäosus 70%
Kasutaja avatar
LPT
Saabiklubi liige
Postitusi: 870
Liitunud: N Mai 26, 2005 9:39
Asukoht: Tallinn
Auto: OG9-5, NG9-3

#28

P Okt 06, 2013 8:10

Lasin oma Soome tonnist selles kohas korrastada: http://www.autodevarvimine.ee/. Parim hinna ja kvaliteedi suhe.
Vasta