navigatsioonihooaeg - mured ja rõõmud!

Teemad elektroonikast...
Vasta
raull
Postitusi: 69
Liitunud: K Nov 01, 2006 19:13
Asukoht:
Auto:

#26

Njah just oleks vaja detaildmappi pigem maa alale, mida niihästi ei tunne. Tallinna, Tartu ja Pärnu leiab isegi üles aga Kapa-Kohilat niikergelt enam mitte.
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7623
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#27

nyyd siis ida-euroopa plaat käes.
kuidas see käivitamise värk käiks??
plaadi sisse pannes ei mingit kirja. ja sama lugu vana plaadiga kah.
või tuleb kaua oodata??
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
smr
Postitusi: 124
Liitunud: P Jaan 29, 2006 16:14
Asukoht:
Auto:

#28

Kaidol ei õnnestunud asi :(
Läksid lahti otsingut uute versioonidepeale.
KaidoV
Postitusi: 254
Liitunud: E Nov 28, 2005 13:49
Asukoht:
Auto:

#29

mul ei tulnud välja neh
boonusena keeldub naviaparaat nüüd ka varem sees olnud DVD-plaati laadima (st. füüsiliselt ei võta enam plaati sisse)

ning jah, ma võtsin teise plaadi välja nii et selles pole probleem :wall:
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7623
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#30

suured tänud pyridiin-ile .:notworthy:
ja loomulikult ka Kaarelile, kes minule esmast infi jagas.:notworthy:

asi töötab täiesti täpselt, kuigi pärnu kohapeal vaid peal suuremad maanteed, ja kenasti nummerdatud. ja ristmikule jõudmise täpsus oli väga täpne, mõned sekundid ja mõnedkymned meetrid eksimust. :notworthy:
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
kaarel
Postitusi: 619
Liitunud: P Juul 16, 2006 14:39
Asukoht:
Auto:

#31

Algselt postitas: ivomets
suured tänud pyridiin-ile .:notworthy:
asi töötab täiesti täpselt, kuigi pärnu kohapeal vaid peal suuremad maanteed, ja kenasti nummerdatud. ja ristmikule jõudmise täpsus oli väga täpne, mõned sekundid ja mõnedkymned meetrid eksimust. :notworthy:
VAID mõnikümmend meetrit mööda? :P
Varsti saame lugeda ivometsa ja saabi kohta samasugust uudist. :D
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7623
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#32

tänan sind ikka kah, sina ju hakkasid mulle esmalt selle navi kohta infi jagama!
nii lihtsalt sai asja toimima! tänud ;)
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2336
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#33

St. et VDO omanikel on lootust. Aga uhkete originaalnavide omanikud peavad hetkel vesise suuga peal vaatama ja ootama millal ida-euroopa Saabil kasutatava kaardi tootjale aktuaalseks muutub!? Või mis?
KaidoV
Postitusi: 254
Liitunud: E Nov 28, 2005 13:49
Asukoht:
Auto:

#34

noh, kehv lugu jah, peab ikka enda peaga edasi mõtlema Tallinnast Tartusse sõites ;)
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7623
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#35

käisin pärnu linnapeal navigeerimas
tänavatest vaid suured läbivad maanteed.aga olid ka teatri ja kesklinna silla vahelised yhesuunalised teed, isegi koos tagasipöördega. ja kõik toimis ja vägagi täpselt.aga yksi igavest sant sõita- keegi peab teed ka jälgima:headbang:
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Saingi
Postitusi: 31
Liitunud: R Apr 21, 2006 17:26
Asukoht:
Auto:

#36

Esimeses postituses mainitud mudelid räägivad ka ju.Tee jälgimiseks seega aega küll.
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#37

Saksa oma praegust liikurit ostma minnes sai hertz`st tellitud naviga masin lennujaama vastu. X kolkas asuva müügiplatsi aadress sisse ja tuld.Selline tunne oli,nagu kulgeks siin mustamäe vahel ringi. Siis sain aru navi hüvedest ja võimalustest.Ilma oleksime päris abitud olnud seal.
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7623
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#38

sai siis ka täna pealinna teed yle kontrollitud. osa asuvad tõesti õigetel kohtadel aga osasid veel ehk ehitatakse kunagi. ja isegi hakkas rääkima kah see masin minuga.
ja kasutamine kah piisavalt lihtne- pärnu -tallinn teega sai enamjaolt menyy selgeks. yhesõnaga toksi aadress sisse
( ka maja nr) ja OK. pakub veel kiiremat teed, otsemat teed. valik missugune
yks asi mida suuta ei leidnud on ekraani tumedaks keeramine, ehk pimedas sõites särab nagu täiskuu ja pimestab silmi.
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
ptr21
Postitusi: 8
Liitunud: N Okt 21, 2004 14:08
Asukoht:
Auto:

#39

ed2k://|file|CARiN_VDODayton_Eastern_Europe_2006-04-24_HR-EE-LV-SI-LT-CZ-SK-PL_Lithuania_Latvia_Estonia.iso|279770400|302C3E1D284A1B258D64CDE3F25CF364|h=O7M4ASU32JZ7NU52KDOJWIO7YCVW4IOV|/

Et siis see, kes oskab sellega midagi peale hakata.
lauri666
Postitusi: 43
Liitunud: K Apr 20, 2005 17:26
Asukoht:
Auto:

#40

mul ka VDO navi, auto ise aastast 2003, usutavalt siis navi ka kuskilt sealt kandist.
seda teemat lugedes tekkis mul usk, et saan ehk kuidagi enda omagi tööle :)

kas see viimane postitus sobib eMule´sse panna ?
Jupats
T7 sekspert
Postitusi: 2714
Liitunud: K Sept 29, 2004 16:43
Asukoht: Tallinn
Auto: 9-5 Aero-R

#41

Kas keegi teab, et kas see TomTom`i eastern europe eestit ka ette võtab?
Mul on pihukas see sees ja emulest tõmban kaarti kah. Aga kui keegi oskab midagi selle kohta öelda siis oleksin tänulik. See kaart sinna pihukasse saada on paras jamamine.
miku
Saabiklubi liige
Postitusi: 569
Liitunud: T Apr 13, 2004 13:02
Asukoht: Tallinn
Auto:
Kontakt:

#42

Kopeerid kaardi storage peale ja sealt võtabki. Kui sul on piraTomTom, siis sellega tuleb kaasa Beneluxi kaart, mis tuleb ära installida enne.

Aga üldiselt on TomTomil suhteliselt OK eesti kaart olemas, natuke vananenud (ülemistel on veel ristmike asemel 2 ringi :P ), aga täpsus on hea (+- 10m kõikumist olen märgand kaardil). Ehk siis kui soovitusliku iseloomuga neid instruktsijaid võtta ja siiski oma pead ka kasutada sõitmisel, saab kenasti hakkama.
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#43

Algselt postitas: miku
... natuke vananenud (ülemistel on veel ristmike asemel 2 ringi :P )...

Aa, nii nagu Microsofti internetikaardil :)
http://tinyurl.com/yqfkzx
Jupats
T7 sekspert
Postitusi: 2714
Liitunud: K Sept 29, 2004 16:43
Asukoht: Tallinn
Auto: 9-5 Aero-R

#44

natuke aiataha paneb jah see Gatesi kaart:D
Minu maja asemel on mingi ristmik ja mu aia asemel mingi auli tänav, mida pole seal juba 35 aastat:D
miku
Saabiklubi liige
Postitusi: 569
Liitunud: T Apr 13, 2004 13:02
Asukoht: Tallinn
Auto:
Kontakt:

#45

a ma proovin tomtom 6 ära täna. Äkki kärab paremini kui 5. Kuigi jah, kaardipõhi on seesama :(
Jupats
T7 sekspert
Postitusi: 2714
Liitunud: K Sept 29, 2004 16:43
Asukoht: Tallinn
Auto: 9-5 Aero-R

#46

Mul läheb ka see eastern_europe kaart käiku. Püüan just siin seda tööle saada. Sõidan õhtul pärnu, vaatab kas ka "kohale jõuan".
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7623
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#47

linnapiiri juures ytleb sulle you arrived
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
miku
Saabiklubi liige
Postitusi: 569
Liitunud: T Apr 13, 2004 13:02
Asukoht: Tallinn
Auto:
Kontakt:

#48

TomTom 6 ei kära 5-e kaartidega. EE kaartide 6-le otsimine käib täie hooga. annan teada tulemustest, kui tulemusi tuleb.
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2336
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#49

Uudishimu pidavat ruttu vanaks tegema...
Vai tast asja...
Seega ikkagi küsin.
Microsofti mingi kaart teab suisa tallinna liiklusskeemi, tomtom teab, vdo teab, becker ei tea koduka põhjal ja saabi puutetundliku ekraaniga originaalsüsteem samuti mitte. Või mis?

Ei ole päris kindel veel aga minu meelest on 9-5-l naviks Kenwood DV2200. Kas sellel eesti kaardi kuvamine on helesinine unistus hetkel??? Kenwoodi kodukani murdmine on minu jaoks täiesti lootusetu üritus, saab teada et eestis on kenwoodi esindajaks sandman. Thats it. Produkte ei suutnud mina leida. Rääkimata softi uuendamisest...
raull
Postitusi: 69
Liitunud: K Nov 01, 2006 19:13
Asukoht:
Auto:

#50

Uusin soft, mis Kenwoodi DV2200 jaoks müügil on ei tea Eestist midagi.
Vasta