SID läks mustaks (9-3og)

Teemad elektroonikast...
Vasta
Gals
Postitusi: 432
Liitunud: E Aug 23, 2010 14:04
Asukoht:
Auto:

#1

E Okt 21, 2013 12:15

SID oli täna hommikuks lihtsalt must. Mitte erkaan ei läinud läbi, vaid kogu seade ei tööta. Sellesttulenevalt ka sireen mitte ega ka salongi-helid.
Tundub nagu mingi kaitse oleks läbi läinud, aga ei leia küll SIDile eraldi kaitset kuskilt.

Kunagi juhtus veel nii. Siis otsisin tükk aega ja ostsin kuskilt uue SIDi ja tellisin sinna veel uue ekraani välismaalt ja ühesõnaga ehitasin suure vaevaga 100% töötava ilusa ekraaniga SIDi kokku ja ma ei taha uskuda et need asjad lihtsalt iga aasta tagant plaksti läbi põlevad :wall:

Juhul KUI ongi viga SIDis endas, siis palun kas mõni elektroonikat jagav inimene oskab mulle öelda, mis asi konkreetselt seal läbi põleb. Müüakse ju eraldi ka igasugu kontensaatoreid ja transistoreid ja takisteid ja mida kõike iganes. Selleasemel et jälle lihtsalt uus osta, oleks lihtsam mingi tükk välja vahetada, mis "läbi põles".
Just siis kui olin oma autoga aina rahulolevam, juhtub mingi asi lambist, mis suudab tuju ära ajada.
daags
Postitusi: 774
Liitunud: N Mai 17, 2007 22:37
Asukoht:
Auto: Saab 9-5 1,9Tid

#2

E Okt 21, 2013 13:26

Juhipool armatuuris peaks olema nr.34 10A kaitse.
Võimsust pole kunagi piisavalt
Gals
Postitusi: 432
Liitunud: E Aug 23, 2010 14:04
Asukoht:
Auto:

#3

E Okt 21, 2013 19:13

Kellel on sarnane asi juhtunud, et SID on ühelhetkel must/tumm? Mis lahenduse olete leidnud?

Uskumatu, aga Google'is ei ole sõnagi sellekohta. Välja arvatud üks 9-5 omanik, kes vahetas kaitsme ja asi korras. Minul kaitsmed aga läbi ei ole.
Virgo
Postitusi: 116
Liitunud: R Mai 29, 2009 14:23
Asukoht:
Auto:

#4

T Okt 22, 2013 12:40

Pole mina ka kuulnud, et SID täitsa pimedaks läheb lambist. PIstik ikka kinni taga? Ehk siis peaks SID-i lahti kiskuma ja lootma, et midagi põles maha ja see on silmaga tuvastatav... SID-i saad ju autost maha ja lahti viie minutiga.
SID1 SID2 remont, kliima display remont
www.harteron.ee
Vasta