Saab 9-3 Raadio ja infodisplay pime

Teemad elektroonikast...
Vasta
killer666
Postitusi: 19
Liitunud: P Juul 16, 2017 16:38
Asukoht:
Auto:

#1

K Jaan 10, 2018 17:46

Auto mõned kuud seisnud ja enam ei tööta raadio , ega kompuuter. Autoks 2004 9-3 . Raadio on sel siis see kõige suurema ekraaniga variant. Ei süti taustavalgused, ega ükski nupp.

Abiks oleks :
Kaitsmeplokkide diagrammid, maki ja selle ekraani rahvusvahelised nimetused et saaks googeldada ja muidugi oleks abiks ka Teie kogemused sääraste probleemide lahendamisel.
skyline
Postitusi: 1046
Liitunud: T Mai 19, 2009 12:12
Asukoht: Tartu
Auto: Kia ProCeed GT/ oli Saab 9-3 Aero

#2

K Jaan 10, 2018 20:15

Tavaliselt teeb seda nalja multimeedia peakaitse. Ei mäleta, kas see oli kaitse nr. 14 või miskit selles kaitsmeblokis, mis asub juhiukse juures armatuurlaua serva küljes. Mul on ka paar korda seda juhtunud, et SID pime, makk tumm ja ka suunatule heli kadunud. Võtad peakaitsme paariks minutiks välja, paned tagasi ja kõik toimib taas. Proovi ehk saad nii lihtsalt "remonditud". Googelda nt Saab centrali foorumis fraasiga 9-3 sid not working vmt fraasiga, et leida mis kaitse sew täpselt oli. Mälu järgi leidsin selle lahenduse Saab centralist toona kui ise hädas olin.
Vajadusel aitan Tartus igat marki autode veakoodide lugemisel (OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, ELM327 seadmed)
killer666
Postitusi: 19
Liitunud: P Juul 16, 2017 16:38
Asukoht:
Auto:

#3

K Jaan 10, 2018 21:11

Olen aru saanud et maki mittetoimimist võib põhjustada vigane tagakõlarite võimendi. Youtubes on õpetusi, et ajutiselt võimendi rikke korral saab valguskaabli otsad vastakuti panna ja makk peaks tööle hakkama. Proovisin seda teha kuid kasu null. Samuti pole valguskaabli otsast valgust näha(Teiste masinatel justkui on need helendanud ) ja samas kas see võimendi ja raadio rike sab olla seotud Sid plokiga?
Muidu autol oli aku maas.
koltsuk
Postitusi: 18
Liitunud: E Veebr 10, 2014 18:31
Asukoht:
Auto:

#4

E Mai 21, 2018 22:56

kas juhi istme all olevast plokkist vaadasid valgus kaableid kui need ei pöle siis vaada pagassist navi mängia tagant seal ka need olemas endal oligi navi nahkas ühendasin sealt valgus kaabli ära ja köik toimib idekalt
Vasta