Asjalikum teema otsin saab 9-5 Sid/dice processor pinout diagrami

Teemad elektroonikast...
Vasta
Kalista
Auto:

R Okt 05, 2018 21:51

Tere, Eesti keeles keeruline seletada aga ma otsin hetkel sid/dice comfort modul ploki electronic diagram/pinout/joonist.
Kuna acc toidet on mitu siis vaja teada mis kuhu jookseb samuti milline toide on protsessor/kontrollerile mõeldud milline moodulitele.

Autoks 2007a 9-5 tid. Lähitulede ja sid ploki kaitse lendab läbi. Algul eeldasin, et tegu eraldi seisva probleemiga aga leides netist mingi üldise joonise näitab, et sid plokk juhib lähitulesi. Muidugi oleks võinud kohe eeldada, et follow home süsteem nõuab moodulit niiet....
Mul praegu ainult telefon ja maru sitt on seda leida. Klient on autoga hädas ja tegu pimedal ajal tõsise probleemiga. Diagnost ütles temale et probleemi lahendus on poole auto laiali lõhkumine ja kuskil on äkki mingi roostes juhe... no tõesti minge pers..e

Võibolla eksin aga moodul peaks olema 5266267.

Kui kellegil vedeleb see piisaks mulle juba protsessori seerianumbrist.

Või siis aidake mõista. Lähituledel on 3 kaitset. Kõik lendavad läbi. Kui teha mingi joonis saadud info põhjal siis võiks arvata, et sid väljund on relee/de lülitus ja kaks kaitset relee sisend. Relee lülitus ja sisend on eraldi vooluahelad, kuidas saavad kõik kolm minna ? Tundub ebaloogiline ja seega ei usu, et mu teooria releedega paika peab. Halogen tuled

Iseenesest huvitav probleem

Jään vastust/abi ootama

Parimat, Magnus.
Vasta