NG 9-5 unustab uste puldi ära

Teemad elektroonikast...
Vasta
praktikant
Postitusi: 387
Liitunud: R Aug 07, 2009 10:55
Asukoht: Ida-Tallinn
Auto: 9-3 ----- 2008
9-3 Arc 2006
9-5 NG säästukas

#1

E Nov 16, 2020 14:54

mingil ajal - umbes kuu tagasi - pult ei avanud uksi.
Tuli võtmest lahti keerata ja mõnada aega toimis. Ajapikku jama progresseerus ja nüüd on enamasti nii, et pärast 10 min seismist pult ei tööta. Samas vahel töötab ka.
Nüüd on sihuke poolasi - võtmega lahti ja puldist kinni
Teine pult on ka, aga seda ei õnnestu kuidagi autole tutvustada.
Immo värk toimib.
Kere arvutil skleroos? On ehk kellelgi kogemust või ideid?
"tahan kõike teada" ütleb plakat koolimaja seinal
Zazou
Saabiklubi liige
Postitusi: 1204
Liitunud: P Mär 28, 2004 23:28
Asukoht:
Auto: 9-4x

#2

E Nov 16, 2020 22:35

mul ka pult jamas. esimene kord aitas auto aku ja puldi pataka vahetus. Mõlemad olid poolpidused. Täna (pool aastat hiljem) vahetasin jälle puldi patarei, kuigi näitas 3V aga pannes tutika, mis näitas 3,2V kadus jama ära. Auto ise ei maininud, et puldi patakas tühi, aga pidi kordi klõpsutama, enne kui uksi avas ning võti pidi olema alati pesas, et käivituks.
M: SAAB 9000 ja 9-5 erinevad kasutatud varuosad
----------------------------------------------------
www.robolabor.ee
1473350
Postitusi: 8
Liitunud: E Juul 08, 2019 21:09
Asukoht: Tartu
Auto: 9-5ng 2.8 aero

#3

T Nov 17, 2020 18:59

Teine pult on ka, aga seda ei õnnestu kuidagi autole tutvustada
aga mine selle puldiga kuhugi, kus see tutvustamise oskus on olemas? Ise suutsin ka suvel ühe puldi ära kaotada, tellisin Tartu carringi kaudu uue puldi + puldi seadistamine - töötab ideaalselt.

Puldi patarei osas - endal karjus küll auto umbes 3 kuud, et puldi patarei hakkab lõppema enne kui jõudsin selle vahetamiseni, aga kordagi polnud avamisel/sulgemisel probleeme.
tarmiit
Saabiklubi liige
Postitusi: 392
Liitunud: K Juul 28, 2004 23:45
Asukoht:
Auto:

#4

T Nov 17, 2020 21:37

Mul selline kogemus(seda on palju) ja mälu järgi vist ka ainuke! Kuskil kuu tagasi sattusin ühte elamurajooni,parkisin auto,uksed lukku ei lähe,puldist luuki lahti ei saa! Mitmekordse vajutamise peale sain uksed lukku,aga kui tagasi auto juures,siis ei saanud luuki ja uksi lahti! Lõpuks sain ja süüdistasin patareid,kuid alati on kompu seda korduvalt ja pikka aega ette hoiatanud! Imelik...sõitsin minema ja rohkem seda pole juhtunud! Kuid mõtlema pani ja seda,et parkisin auto mingi posti ja selle küljes oleva kapi kõrvale,äkki elektri või kurat teab mis kapp see oli,aga olen kindel,et midagi ta segas!
Puidust toodete valmistamine eritellimisel: http://www.isoptera.ee/
praktikant
Postitusi: 387
Liitunud: R Aug 07, 2009 10:55
Asukoht: Ida-Tallinn
Auto: 9-3 ----- 2008
9-3 Arc 2006
9-5 NG säästukas

#5

R Nov 20, 2020 10:56

Zazou kirjutas:
E Nov 16, 2020 22:35
mul ka pult jamas. esimene kord aitas auto aku ja puldi pataka vahetus. Mõlemad olid poolpidused. Täna (pool aastat hiljem) vahetasin jälle puldi patarei, kuigi näitas 3V aga pannes tutika, mis näitas 3,2V kadus jama ära. Auto ise ei maininud, et puldi patakas tühi, aga pidi kordi klõpsutama, enne kui uksi avas ning võti pidi olema alati pesas, et käivituks.
Tundub jah, et mul sama asi. Puldi patarei vahetatud ja värk toimib. :beer: Tänud, Zazou
Võib-olla tuleb ka aku vahetada: vahel kirjutab käivitamisel "kaks võtit programmeeritud" ja vahetab näidiku pildi, vist vaikesättingu peale.
"tahan kõike teada" ütleb plakat koolimaja seinal
Vasta