autoelektroonika ..see ju sama lihtne kui implantaadi paigaldus lõualuusse

Teemad elektroonikast...
Vasta
mad1
Postitusi: 601
Liitunud: K Dets 15, 2004 0:46
Asukoht: Tallinn
Auto:
Kontakt:

#1

T Apr 21, 2009 21:52

kallid olemasolevad ja ka võimalikud tulevased kliendid:D

palun mitte pöörduda meie poole SID, ABS jt moodulite ning elektroonika osade remondisooviga juhul, kui te olete ise teinud kõik selleks, et remont osutuks võimatuks.


Klientide entusiasmist ajendatuna kaalub Troost Auto edaspidi pakkuda ka ambulatoorse suukirurgia teenust:P

Kui hambad on täielikult lõikunud, saab nad ükshaaval eemaldada vastavate instrumentide abil. Pärast hamba eemaldamist võidakse ige paari piste abil kokku õmmelda, et kudesid koos hoida ja kiirendada paranemist. Niidid kas lagunevad aja jooksul või eemaldab need hiljem elektroonik.
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#2

T Apr 21, 2009 21:59

Lihtsalt täpsustaksin, et kahju on neist autoomanikest, kelle auto kallal on käidud omaniku teadmata, st kes on ostnud auto ja müüja on jätnud "mainimata" mõningad hobid, mille tõttu ei likvideeri enam seda jama muud moodi, kui uut ostes.
Või on mõnel lihtsalt "tore" sõber, kes ilusa lubaduse asemel, palju pahandust toob.
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
gsaab
Postitusi: 165
Liitunud: K Mär 22, 2006 19:32
Asukoht:
Auto:

#3

K Apr 22, 2009 8:04

Seda on siin foorumis mainitud(vähemalt olen maininud) küll, et kui lõpuni "kodus" elektroonika (ka elektri) parandamisega pole siis pole mõtet ise teha.
Ma ei viitstsiks hakata teatud asju ise üldse remontima sest arvestama peab sellega, et inimene kes migit konkreetset viga kõrvaldab iga päev teeb seda 10 korda kiiremini kui see, kes elektroonikaga väga kodus on. Lisaks on sageli remontijatel olemas tööriistad(korralik jootejaam kui hästi läheb korralik remondijaam, ESD töökoht jne) ning abivahendid mida ise tehes peaks hakkama leiutama.
Paljude elektroonikasedamete remondiga tuleb teada kuidas asi tuleb lahti võtta nii, et seda üldse remontida saaks.
Vasta