Garmin navi-huvipunktide lisamine jne abi vaja

Teemad elektroonikast...
will
Postitusi: 550
Liitunud: P Aug 07, 2005 15:19
Asukoht:
Auto:

#1

K Juul 08, 2009 14:16

Ühesõnaga kogu see asjandus ajab maru vihaseks. igasugu POL jm sellised imeasjad millest midagi jaga ja sinna otse veel täiesti kasutajavaenulik menüü. Aga kuna tuleb sellega leppida siis kas keegi oskab lihtsalt ja ilma erialaste /loe: arvutifriikide/ keeleta seletada lahti kuidas ise lisada Garmin 765 punkte ehk antud juhul kiiruskaameraid?
anthillse
Postitusi: 993
Liitunud: R Mai 02, 2008 14:30
Asukoht:
Auto:

#2

K Juul 08, 2009 16:23

Ehk on abi. Gpsis peab olema Tour Guide

Lähenevate punktide
määrangute muutmine
Selleks, et punktimääranguid oleks võimalik
muuta, peavad erinevad punktis (nt.
huvipunktid, turvakaamera andmebaas või
TourGuide® (reisijuht) olema sisestatud.
Vt. lk. 47.
Puuduta ikoone Tools (tööriistad) >
Settings (määrangud) > Proximity Points
Proximity Alert (lähenemishoiatus) –
puuduta ikooni Change (muuda) hoiatuse
funktiooni sisselülitamiseks (annab märku
sisestatud huvipunktide või turvakaamerate
lähenemisest).
TourGuide (reisijuht) – seadistab Tour-
Guide heliprogrammi. Vali kogu kavandatava
reisi kokkuvõtte kuulamiseks Auto
Play (automaatne esitus), Prompt (valikul),
kui soovid näha kõlari ikooni kaardil
või Off (väljas).
Restore (taasta) – taastab lähenevate punktide
esialgsed määrangud.

Omaniku käsiraamat teeb imesid!

http://www.garmin.ee/link/failid/nuvi700.pdf
www.tmuuga.eu
will
Postitusi: 550
Liitunud: P Aug 07, 2005 15:19
Asukoht:
Auto:

#3

K Juul 08, 2009 23:04

Omaniku käsiraamat ei tee mingeid imesid-need on kõige idiootsemad asjad maailmas. See nagu krt hiina keel :wall:

". Peale installi, otsi üles allalaetud või ise koostatud POI`d oma arvutist ning lae POI Loaderit kasutades huvipunktid .GPX või .CSV failina ühilduvale Garmin GPS seadmele või SD mälukaardile".
Kus k....ma kohas ja millega ma NEID KOOSTAN?? See on nagu ütlemata jäetud. Minu jaoks on see hiina keel.
Kohe nagu ei osata koostda selget juhendit-lae see sisse, siis avaneb arvutis selline porogramm, seal saad koostada jne.
ma pole arvuti teadlane. Mis mõne jaoks loogiline on minu jaoks hiina keel. Pealegi on garmini müügiga tegeleva ettevõtte teenindus alla igasuguse taseme. Kohalik sell seal seletas, et see ju lihtne ja kui ei oska siis OSTA KAART. Pole midagi öelda-tahtsin talle GPS sinna kohta toppida
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#4

N Juul 09, 2009 8:26

Sama juhend: Mine koduleheküljele www.garmin.com/extras ja klõpsa POI Loader rakenduse installeerimiseks nimetusel POI Loader. Täiendavat infot leiad POI Loader rakenduse Help (abi) failist; nimetatud faili avamiseks vajuta F1.

Viimane versioon.

CSV fail on järgmise struktuur. E-koordinaat, N-koordinaat, nimetus, aadress (selle ma nõidusin välja vaadates seal saidis olemas olevaid faile)

koordinaadid on kümnendkujul (xx.xxxxxx), mitte kraadides ja minutites.
Selle kohaliku ainukese kaamera jaoks peaks sa siis tegema mingi csv laiendiga faili ja sinna kirjutama (ilma jutumärkideta) "25.527892,59.034505,1 kaamera, Tln-Trt mnt 70 km"
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
will
Postitusi: 550
Liitunud: P Aug 07, 2005 15:19
Asukoht:
Auto:

#5

N Juul 09, 2009 9:11

Algselt postitas: Cyber
Sama juhend: Mine koduleheküljele www.garmin.com/extras ja klõpsa POI Loader rakenduse installeerimiseks nimetusel POI Loader. Täiendavat infot leiad POI Loader rakenduse Help (abi) failist; nimetatud faili avamiseks vajuta F1.

Viimane versioon.

CSV fail on järgmise struktuur. E-koordinaat, N-koordinaat, nimetus, aadress (selle ma nõidusin välja vaadates seal saidis olemas olevaid faile)

koordinaadid on kümnendkujul (xx.xxxxxx), mitte kraadides ja minutites.
Selle kohaliku ainukese kaamera jaoks peaks sa siis tegema mingi csv laiendiga faili ja sinna kirjutama (ilma jutumärkideta) "25.527892,59.034505,1 kaamera, Tln-Trt mnt 70 km"



Mis CSV, kus ma selle koostan, millega koostan, kus kordinaadid saan-see ongi see mida tahan ja mitte inglise keeles IT väljendustega
VEELKORD: POI LOADREIGA SAAB NEID SISSE LAADIDA AGA MITTE ISE KOOSTADA!!!"
Ingliskeelsest IT jutust ei jaga ammugi midagi. Ja eestikeelses juhendis selgelt öeldud, et POI loaderiga saab ainult laadida. Kuidas aga koostada jääb ulmeks-sellest pole mitte sõnagi. Samuti pole sõnagi mainitud kuidas ja kust ma neid teiste koostatud POI-sid leian. Milleks siis kirjutada kogulehel "lihtne on POI koostamine ja teiste koostatud POI-de leidmine" kui sellest,e t kuidas, kust jne pole sõnagi?
Ning Sry-kui keegi müüb toodet EV siis ei hakka ei praegu ega ka tulevikus ingliskeelseid juhendeid lugema-sest ei saa neist aru ning ootan selget ja loogilist juhendit a´la:
alla saate POI laadida sealt ja sealt, selleks on teil vajalik järgmised asjad
POI-d saate koostada selle ja selle programmi abil-selleks on teil vaja seda ja seda mis töötab nii.
Poleks ju raske. Millegipärast mõned rakenduste tootjad seda suudavad
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#6

N Juul 09, 2009 9:20

Ma just kirjeldasin sulle, kuidas seda laaditavat faili koostada..:)

CSV fail on järgmise struktuur. E-koordinaat, N-koordinaat, nimetus, aadress
koordinaadid on kümnendkujul (xx.xxxxxx), mitte kraadides ja minutites.
Selle kohaliku ainukese kaamera jaoks peaks sa siis tegema mingi csv laiendiga faili ja sinna kirjutama (ilma jutumärkideta) "25.527892,59.034505,1 kaamera,"Tln-Trt mnt 70 km""

Võta Notepad kasvõi ja pasteeri see jutumärkides olev asi sinna, salvesta, pane nimeks "kaamera.csv". Siis võta see POI loader ja lae GPS-i see fail. loader transleerib selle csv faili ise GPS-ile söödavaks. Kui sul on mitu POI-d, siis igaüks oma reale. Punkti koordinaate pead teadma... mina hankisin need ülalolevad Google maps-i abiga. Selle aadressi võid ka jutumärkidesse panna, siis ta ilmselt oskab seal sees olevaid komasid ja muid kirjavahemärke korralikult käsitelda
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
will
Postitusi: 550
Liitunud: P Aug 07, 2005 15:19
Asukoht:
Auto:

#7

N Juul 09, 2009 9:34

CSV fail. Kus ma seda koostan,. millega seda koostan (kirjutan word lihtsalt selle jura?). Oled nagu see müügimees seal!! kas exeliga, wordis ehk mis programmi abi kasutan. Sry aga vajan selgust aga mitte arvutiinimeste iseenestmõistetavust.
Võta notepad ja pasteeri-sry aga krt ei tea mis see notepad ongi. ja just sellest ma kirjutangi: tahan saada selgust. Kui keegi müüb mingit toodet siis PEAB olema ka seletatud kuidas mingi selle seadme funktsiooni kasutada. Mitte, et googelda ja siis asu tõlkima ning istu 7 tundi arvuti taga.
will
Postitusi: 550
Liitunud: P Aug 07, 2005 15:19
Asukoht:
Auto:

#8

N Juul 09, 2009 9:39

Ühesõnaga-olen sama kaugel nagu enne, sest
1. kus seda koostada ja mille abil-selgusetu
2. mida selleks vaja on ja kuidas kasutada-selgusetu
3. kust leiab teiste koostatud POI-d-ei ühtegi viidet
4. mida ja kust leiab kordinaadid-selgusetu

Asi on juba põhimõttes. Sa ei osta DVD mängijat endale kus seisab, et kui tahad seda funktsiooni kasutada siis on sul vaja DVD plaati aga....... ja kõik
Krt ma maksan 7900 ja kiidetakse taevani enne ostmist ja et jube lihtne ning siis selgub, et pean hakkama tõlkima, otsima, minema arvuti kursustele, juhendid poolikud jne.:gun:
Pealegi ei suuda vähemalt mina leida google maps pealt üles seda 73-ndat kilomeetirt. Lööge nüüd mind risti.
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#9

N Juul 09, 2009 9:54

Notepad on muuseas väga elementaarne programm, mis vist on igas windowsi omavas arvutis olemas (start->programs->accessories->notepad). Praegu on asi lihtsalt selles, et üks mees lihtsalt ei taha osata ning hädaldab mistõttu on ka siinne teema, millle Sa ABI PALUMISEKS tegid, pointless. Cyber on sulle suhteliselt puust ja punaseks asa teinud (sisuliselt on faili sinu jaoks valmis teinud). Teema lukku (kes tahab osata ja aru saada, selle jaoks on siin piisavalt inffi.)
will
Postitusi: 550
Liitunud: P Aug 07, 2005 15:19
Asukoht:
Auto:

#10

N Juul 09, 2009 10:01

Kulla Suur:
Sina sellest teemast osa ei võtnud. Ning palusin abi. Pointless oled sina kui sa selle kinni panid. Mina ei mõista seda-sina ei mõista seda, et mina ei mõista
Sina võid selles vallas olla osav mina mitte. Ning pole vaja olla irooniline ja mängida tarka. Sa pole maailma targem inimene. On kindlasti valdkondi kus ka sina oled loll kui lammas nagu mina selles teemas.
1. Pole siiani keegi mulle ölenud kus koostada seda CSV faili
2. Mis asju selleks kasutada
3. Kust leiab viiteid jne
4. Kust saab neid kordinaate-ärge öelge ainult google maps-seda oskan kasutada aga ei leia neid kordinaate seal ehk ei saa kuidagi sellele kilomeetrile pihta.

Kuigi see läheb juba rohkem maaletooja kapsaaeda aga sina hakkad siin targutama. Vihale ajavad sellised inimesed kes peavad asju enesestmõistavaks. See ei ole nii.
Ning asi pole ühes failis-tahtsin lihtsal selgust kas keegi on teinud ja kus on teinud jne,.
Kuid sa kukud targutama
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#11

N Juul 09, 2009 10:17

Tegin siiski lahti, vahel on lihtsalt täiesti "computer illiterate" inimesi..;)
Algselt postitas: will
CSV fail. Kus ma seda koostan,. millega seda koostan (kirjutan word lihtsalt selle jura?). Oled nagu see müügimees seal!! kas exeliga, wordis ehk mis programmi abi kasutan. Sry aga vajan selgust aga mitte arvutiinimeste iseenestmõistetavust.
Võta notepad ja pasteeri-sry aga krt ei tea mis see notepad ongi. ja just sellest ma kirjutangi: tahan saada selgust. Kui keegi müüb mingit toodet siis PEAB olema ka seletatud kuidas mingi selle seadme funktsiooni kasutada. Mitte, et googelda ja siis asu tõlkima ning istu 7 tundi arvuti taga.
oijah .. vabandust, ma tõesti ei arvanud, et on iniesi, kes ei ole kunagi Notepad-i otsa komistanud.
Notepad on su arvutis Start->All Programs->Accessories->Notepad. Võid ka Excelit kasutada. Sel juhul iga väli eraldi tulpa ja salvestamisel vali faili tüübiks CSV fail (save as ja siis on seal faili nime kirjutamise võimalus ja all on drop-down menüü kuskohast saab failitüüpi valida).. Võibolla ongi kõige kergem Excelit sul kasutada..:)

Koordinaadid... Selle koha peal on mitmeid võimalusi. Google maps, Google Earth, käia ise koha peal ja salvestada koordinaadid... Võibolla on Google Earth isegi kergem kasutada, kui Maps... G.Earthis sätid "Tools->Options" menüüst "Show Lat/Long" koha pealt "Decimal Degrees". Siis otsid kaardilt õige koha üles ja näed all vasakus servas koordinaate. Lat ja lon. Lat ehk Latitude on see N koordinaat ja Lon ehk longitude on E koordinaat.

Google Mapsi puhul on vaja märkida punkt kaardile, kas "Directions to here" või "directions from here" ja siis klikata "Link" nimelisele kohale ja võtta avanevast aknast ülemisest reast URL ja seda interpreteerida, aga ma millegipärast arvan, et sa ei taha seda väga teha..:P Selleks peaks hakkama G.Mapsi URL-i ülesehitust siin lahkama ja see jookseb jälle üle võlli... No ma natuke seedin, võibolla kirjutan valmis natukese ajaga...
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#12

N Juul 09, 2009 10:59

Minu mäletamist mööda on EV-s maanteede nö nullpunkt Tallinnas Viru ringil. Sealt hakatakse siis neid teepikkusi arvutama.

Võtame siis näite selle ainsa kiirusekaamera leidmiseks.

See on nüüd jutt selle kohta, kuidas enam-vähem kaugusi leida. Google maps lahti ja Tallinna keskele Viru ringile punkt kirja - "Directions from here". Seejärel tuleks otsida see teine ots enam-vähem üles ja teine punkt panna - "Directions to here". Vasakule ilmub miskine juhend, kuidas sõita ja seal on ka kilometraaž. Nüüd tuleb see teine punkt õige koha peale lohistada. Kas siis jälgida seda kilomteraaži muutust või kui ise tead täpset kohta, siis liigutad sinna ja korras.

Nüüd tuleks alguspunkt minema visata ("Remove destination"). Alles jääb lõpp-punkt. Klikid "Link" nimelisel nupul, paremal ülal. Kargab lahti aken, kus ülemises reas on miski pikk aadress. http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=&daddr=Route+2&hl=en&geocode=FRjJhAMdZGuFAQ&mra=mr&sll=59.429058,24.759493&sspn=0.030383,0.076475&ie=UTF8&ll=59.034108,25.521047&spn=0.007684,0.019119&z=16

See koht, kus seal URL-is on "&ll=59.034108,25.521047" on see vajalik koht, jällegi enam-vähem, sest seal kasutatakse miskiseid korrektsioone, mida ma ei oska siit päris hästi välja lugeda. Aga antud juhul tuleb minu märgitud kohal ja neil koordinaatidel ca 300m vahet (varasemaks), niiet ühe kiirusekaamera jaoks täiesti piisavalt. 59.034108 on N koordinaat, 25.521047 E koordinaat.

Ehk sai pisut selgemaks. Rohkem täpsemalt ma ei oska..:)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
will
Postitusi: 550
Liitunud: P Aug 07, 2005 15:19
Asukoht:
Auto:

#13

N Juul 09, 2009 11:08

Eriti suur AITÄH
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#14

N Juul 09, 2009 11:16

Ahjaa, alati saab kontrollida, kas koordinaadid ikka õiged on, kui võtad selle "&ll=" järelt need "59.034108,25.521047" ja kopeerid sinna google mapsi otsingusse. Kui peale "search" vajutamist näidatakse enam-vähem sama kohta on asi õige.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
will
Postitusi: 550
Liitunud: P Aug 07, 2005 15:19
Asukoht:
Auto:

#15

N Juul 09, 2009 11:46

Üks tobe küsimus veel.
59.23178,25.16833 kas sellisel kujul salvestan kasutades notepad abi? Ja mille ma sinna lõppu valin? arvuti paku bmidagi sellist nagu sgv vms see oli. Ainult txt pakub. Ja kas kogu teksti nagu sa eelnevas postituses tõid pean saveima või piisab kordinaatidest ja kas jutumärkides?
Ning ennem mainis midagi teisendamisest, kas seda siis vaja pole?
Sry sai kaks küsimus:):D
mul annab sellise lingi

http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=&daddr=Route+2&hl=en&geocode=FQXShAMd9eOFAQ&mra=mr&sll=59.23178,25.16833&sspn=0.512854,1.231842&ie=UTF8&z=10


eh, panin paika aga need kordinaadid pärast kontrollides absoluutselt valed-näitab kuhugi küla teele
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#16

N Juul 09, 2009 12:01

Tundub täitsa õige koha peale näitama. Aga siin on millegipärast "&sll=", see s seal... a põmst õige koht.

Et see POI loader ootab koordinaate vastupidi, enne E ja siis N, siis peaks salvestama "25.16833,59.23178,kaamera,"tln-trt mnt"" Proovida võib ka ilmselt ainult koordinaatidega. Välimisi jutumärke pole vaja. Selle ringitõstmise ma unustasin mainida vist enne...

Kui Notepad arvab, et txt on ainuke variant, siis võib ka txt laiendiga salvestada, lihtsalt pärast pead ringi nimetama..:)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
will
Postitusi: 550
Liitunud: P Aug 07, 2005 15:19
Asukoht:
Auto:

#17

N Juul 09, 2009 12:02

Ehk notepad seal mingid kolm välja
file name
save as type
encording
et kuhu ma midagi kirjutan ( p.s) lasi ka selle svg sinna kirjutada)
Ning ilma välimisteta aga sisemistega sealt, kus trt mnt nimi algab?
Jeerum ja siis pead teatama kuhu saan sulle kingituse toimetada

Et siis salvestan nii

25.16833,59.23178,kaamera,"tln-trt mnt"
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#18

N Juul 09, 2009 12:05

encoding jäta rahule, see las olla nii nagu on. pane mingi vajalik nimi, lase ära salvestada (vaikimis vist pannakse "My Documents" kausta). pärast teed selle koha lahti uuesti ja parem klikk failil ja "rename". Vt. eespool ma veel parandasin oma postitust selle koordinaatide ringitõstmise kohta... ehk N ja E tuleb omavahel ringi tõsta, E enne ja N pärast.

jah see viimane rida on õige...
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
will
Postitusi: 550
Liitunud: P Aug 07, 2005 15:19
Asukoht:
Auto:

#19

N Juul 09, 2009 12:07

Et siis salvestuse kuju on selline:



25.16833,59.23178,kaamera,"tln-trt mnt"
will
Postitusi: 550
Liitunud: P Aug 07, 2005 15:19
Asukoht:
Auto:

#20

N Juul 09, 2009 12:08

Eriti suured tänud :)
will
Postitusi: 550
Liitunud: P Aug 07, 2005 15:19
Asukoht:
Auto:

#21

N Juul 09, 2009 12:49

Kuna tundud asjaga absoluutselt kursis olevat siis ehk tead, kust saab teiste koostatud POI-sid laadida?
mingi sait vms?
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#22

N Juul 09, 2009 13:03

Sealsamas selle POI loaderi downloadi lehel on mõned lingid http://www8.garmin.com/products/poiloader/POISource/. Aga ega ma rohkem ei tea. Ma pole elus ühtegi Garmini navi näppinud, ühtegi POI-d neisse sisestanud .:) Mul pole omal kah mitte mingit navi seadet... Kogu mu eelnev jutt põhineb sellel samal garmin.com lehel ja mõningasest varasemast google mapsi koordinaatidega mässamisest "Öös on asju" ürituste raames.

Näh, sealt leidsin ka lingi http://www.poiedit.com/ sealt peaks saama miskit spetsiaalse POI failide tegemise softi... põmst freeware, aga "donations are welcome"... Seal on ka mõningane hulk POI saite. http://www.poiedit.com/sites.htm
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#23

R Okt 16, 2009 16:19

[img=800x756]http://www.mnt.ee/atp/failid/kaamerad.jpg[/img]

Kuna maanteameti lehel on kiirusekaamerate (tulevased) asupaigad avalikud (koos Regio kaardi koordinaatidega), siis toksisin koordinaadid CSV faili ning laadisin nad Garmini Nüviss POI Loaderi abiga.

Siis kui POI Loaderiga faili Nüvisse laete, siis soovitan seaded määrata käsitsi - see on ka ainuke koht, kus mingeid seadeid saate üldse määrata läheduspunktidele. Valikud on - hoiatab ainult siis, kui kiirus ületab teie poolt sisestatud XX kiirust VÕI hoiatab alati, siis kui olete jõudnud läheduspunktile XX meetri kaugusele.


Peale läheduspunktide laadimist soovitan korraks Nüvi menüüs käia: Tööriistad->Seaded->Läheduspunktid->Lähedushäire->Muuda

Veendu, et Kasutaja POI'd valikul oleks linnuke ees

Ja omal vabal valikul - Audio - soovitan pidevtooni, kuna ühtainsat piiksu ei pruugi autos kuulda.


Reaalses elus pole veel järgi proovinud, aga sõitu simuleerides ilmusid punktid ja häire kenasti.

NB! Punktid on salvestatud asukohanime ja sõidusuunaga Tln->Trt või Trt-Tln - kui sõidad Tallinnast Tartu, siis Trt-Tln punkte pole mõtet karta (ja vastupidi) - kaamera enda seljataha ei pildista .

Aga kui siiski näed kaamerast punast sähvatust, siis tea, et seekord sa ei pääsenud :)

terv, teager

Lisatud failid Kaamerad.csv (831 B) 
kirschberg
Postitusi: 35
Liitunud: E Juul 17, 2006 22:00
Asukoht:
Auto:

#24

L Okt 17, 2009 22:38

Tänud, teager, hea idee ja teostus. EOMAP ja REGIO pole teadaolevalt Eesti kiiruskaameraid sisaldavate versioonidega veel välja tulnud.
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#25

P Nov 01, 2009 9:15

Sai nüüd kõik läheduspunktid ka reaalses elus ära proovitud ning lähedushäire töötab korralikult.

Kas on võimalik neid punkte salvestada ka kuidagi, et ta ainult 1 suunal häiret annab?

terv, teager
Vasta