1. leht 1-st

ukselukud

Postitatud: K Juul 20, 2005 14:22
Postitas pets
Juba teist päeva toimub ukselukkudega mingi jama. Nimelt kui süüde sisse panna lukustab uksed. Keerad süüte välja, lähvad jälle lahti. Varem pole sellist asja olnud. Samas tean ,et paljudel markidel ongi asi nii..

ukselukud

Postitatud: K Juul 20, 2005 15:59
Postitas cilpkonn
a kas see siis headmeelt ei tee, et nii asi on, turvaline sõita ja moodne ja puha ;)

ukselukud

Postitatud: K Juul 20, 2005 16:47
Postitas pets
ei ütleks,pigem käib närvidele;) Kui mootor käib ja keegi tahab sisse tulla või välja minna siis muudkui ava nupust uksi.

ukselukud

Postitatud: K Juul 20, 2005 18:25
Postitas ptrt
Selline loksutamine tuleb meelde rohkem paljude kesklukku juhtida oskavate signade (lisa)funktsioonina. Keegi Su auto signat ehmatanud, et enne väljas olnud funktsioon ennast ise sisse keeranud on?

ukselukud

Postitatud: K Juul 20, 2005 18:30
Postitas saabotska
kui need ukselukud sul ennem niimoodi ei teinud siis ma soovitan sul mone teadjamehe juurde p66rduda! aga see iselukustumise s6steem on minu meelest sitt, mul 6hel s6bral on daewoo sellel juba tehase poolt. S6steem on selleks et kui kusagil seisad nt valgusfoori taga siis ei saa iga vant sulle autosse ronida.:gun:

ukselukud

Postitatud: N Juul 21, 2005 11:38
Postitas sebastian
Näiteks Secure signal oligi kohe selline funktsioon kui külge pandi, küllap ka sõnakuulmatute lapsreisijate pärast aga muidu küll hirmus tüütu.
Tegelikult juhtus lausa mitu korda, kui pisike ilmakodanik sõidu ajal oleks muidu "välja astunud" või mõni vindine kodanik valgusfoori taga kaasreisijaks kippunud.
Õnneks sai signa lihtsalt ümber programmeerida ja vajadusel manuaalselt uksed lukustada.

ukselukud

Postitatud: N Juul 21, 2005 23:18
Postitas arxrei
Igal juhul on parem, kui uksed lukku lähevad. Mul olnud selline auto, et taga luuk oli kogu aeg lahti. Nii üksikult teda seisma jättes oli kogu aeg hirm, et äkki keegi "juhuslikult" katsub ja siis tavaari kül, mida pandimajast või turult ära tunned. Et meenub sellega seoses, et nii juhtus mu hea kamraadiga, kelle pagaasnikust täpselt samuti Mustamäe Haigla juurest kogu hea träni ära tassiti. Alles koos Tartus avastasime, et kui ta oma asju tahtis võtta, polnud seal mitte- midagi. Kahju- ... .
Pean kahjuks tõdema, et kõrvalt vaadates oli raske naeru pidada, sest kuidagi kummaline oli vaadata, et linnast- linna sõitev inimene pole midagi kaasa võtnud ning tema hämmingus nägu on siiani silme ees. Foorumis kipub vist jutt loba alla kuuluvaks, aga ikkagi, kui lukku, siis lukku :love:.

ukselukud

Postitatud: N Juul 21, 2005 23:25
Postitas Cyber
Arxrei, sa ei lugend vist väga korralikult. Probleempole selles, et üldse ei lukustu, vaid selles, et valel ajal lukustub....

ukselukud

Postitatud: N Juul 21, 2005 23:33
Postitas arxrei
Ongi hea, kui ka sõidu ajal lukus on. Tänapäeval virutavad igal ajal, igas kohas.
Ei põe ma varga foobiat. Tulen hoopis jahtklubist ... :beer:

ukselukud

Postitatud: R Juul 22, 2005 8:04
Postitas NO FEAR
Siis on veel hullem lugu, kui uksi enam üldse lahti ei saa.
Andsin Jaanipäeva paiku oma õele ja õemehele SAABiga sõita, kuna neil endil oli bensupumba ootel. Võtsid nad siis kamraadid ja lapsed kaasa ning mindi jaanikale. Öösel oli vaja aga autosse õlle järele minna ja mitte ükski lukk ei töötanud. Ei kõrvalistujapoolne, ei juhipoolne ega luugi oma. Müstika. Ja kolme aastane laps magas autos. Küll nemad kolistasid ja tegid ilutulestikku auto kõrval ja kõigutasid, mis kole seda SAABikest aga ei miskit. Kutsuti siis targad kokku ja osteti üks šašlõkivarras. Taoti ots konksuks ja politseiautode tulede valgel ning taskulampide suunavatel valgusvihkudel tõmmati esiuks kerest eemale, ülevaltpoolt, katuse äärest ja urgitseti selle konksuga see sulguri nupp ülesse. Nii saadigi auto lahti. Nüüd olen pea igat autot vaadanud, mida saab niimoodi avada...oi, neid on palju...
Luku lahtivõtmisel selgus siis, et südamiku ümber olev puraalumiiniumist sõrmus oli lihtsalt õhku haihtunud...
Tagaluku tegin ka siis veel korda ja vaatasin üle, hoob oli lahti tulnud...
Vot! Siit moraal, et hea, kui lukud ikka töötavad! No ja siis, kui nad ukse lahti olid veel saanud, tõusis see lapseke autos ka kohe ülesse...

See jutt vist natuke teemast mööda. :red:

ukselukud

Postitatud: R Juul 22, 2005 13:28
Postitas arxrei
Veel üks luku lugu.
Olime teel paar aastat tagasi Saaremaale ning Pärnu kesklinnas andis sõber võtme naisele, et see enne autosse läheks (masinaks Opel Omega- kesklukuga). Kohale jõudes olid meie naisukesed suht õnnetud, sest omaniku pruut oli lukku vales suunas keeranud ning kogu süsteem keeldus töötamast. Nuputamise/ katsetamise teel jõudsime selleni, et töötas taga luuk. Kogu kraam (telgid, joogid, jne.) välja ja üks mees hakkas pugema, et istme seljatuge alla saada ja nii sisse pugeda. Üldiselt läks seda teed kleenuke naisterahvas ja nii need aknad alla said. Saarmaale sõit muidugi ära ei jäänud, ja lõbus oli küll. Naiste väljapugemisest said praami järjekorras ja hiljemgi häid pilte/ momente, sest lühike seelik tõsteti lihsalt nabani ja nii eespidi või teistpidi välja. Ehhee- endalgi oli sõbra naise suhtes teine tunne- :red::thumb::freak:. Ja muidugi politsei- ;)
Aga korda sai nii, et lihtsalt mingil etapil sai kõrini ja julguse kokkuvõtnud mina, võtsin kruvikeeraja ja tegin vastupidises suunas jõulise keeru. Ragina järgselt loksus migagi paika ja uksed said tööle. Hiljem oli isegi kahju, et enne Pärnusse jõudmist nii tegin, sest selle möllu kaudu saime Saaremaal suht häid kontakte/ vaatemängu :beer:
Ei taha, kellelegi enne kokkutulekut miskit soovida, aga neile, kes osalevad- uksed lukku!!!!