MP3 plaadid kõlama?

Suhtleme (heli + pilt) + auto teemadel...
Vasta
DjTheWorld
Postitusi: 15
Liitunud: P Aug 26, 2007 19:26
Asukoht:
Auto:

#1

Küsimus targematele järgmine: hetkel on mu 9-5'es Harman Kardoni heli (vist siis AS3), mängib kenasti CDd , kasetti isegi boks on olemas , mis sest et pagasnikus aga tekkis sportlik huvi panna autos mängima ka MP3 plaadid. On kellegil jagada ehk mõned tarkuseterad? lisaks oleks arvatavasti huvitatud sellest et saada autosse navi mis suudaks kogu euroopat mulle kätte juhatada. Hetkel autos blaupunkti travepilot, mis oli seal juba ostes ja küllaltki huvitava kohapeal...seal kus tavaliselt on istmesoendusnupud ja tuhatoos, ehk siis kohe käigukasti ees. Tänulik olen igasuguse info eest :)

Diesel 4ever! :)
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#2

AudioTroll on variant, aga siis pead iPodi ka muretsema... Päris uutel 9-5-tel mängib niisamagi mp3-e, kui ma õieti mäletan. Navi koha pealt... neid on oksendamiseni ju järelturul. Pead ainult valida viitsima.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
andreas1982
Postitusi: 157
Liitunud: E Juun 04, 2007 15:07
Asukoht:
Auto:

#3

ainult iPodi'ga toimib ? See jubin ju iseenesest sobiks väga hästi vahele ka NG900'le ja mingi mp3 mängija otsa ?
romza
Postitusi: 849
Liitunud: P Mär 05, 2006 17:18
Asukoht:
Auto:

#4

See tegeikult SUUR-e antud link ning leitud saabneti lingikogust:
http://photo.platonoff.com/Auto/2006112 ... ine_Input/
Seal ilus juhend sellest, kuidas saaks audio sisendi ehitada.

Omal ka see töö lähiajal ette võtta, sest CD plaatidega majandamine on ikka tülikas :-)
romza
pedaalinahhaal
Postitusi: 82
Liitunud: K Aug 08, 2007 17:31
Asukoht:
Auto:

#5

Loodetavasti hakatakse sealt MP3 mängijast kuulama VAW-e või äärmisel juhul FLAC-e, sest läbi H&K helisüsteemi miskit krigisevat MP3 pressima hakata, on patt IMHO.
kjah
Postitusi: 261
Liitunud: N Veebr 22, 2007 21:06
Asukoht:
Auto:

#6

Ma olen seda proovinud midagi vist läks nässu koguaeg tahab kasseti kerida ja siis ei saa kuulata
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#7

eriline kasu on mp3-e mängijast, kui sealt wav-e kuulata... samahästi võib siis ju plaatide ketramist jätkata. Lisaks olen ma üsna kindel, et 98% inimestest ei tee autos vahet, kas nad kuulavad CD-d või korralikult tehtud mp3-e. Mitteautos on see number pisut väiksem ilmselt.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
mihkeltt
Postitusi: 258
Liitunud: E Mai 05, 2008 14:41
Asukoht:
Auto:

#8

Algselt postitas: romza
See tegeikult SUUR-e antud link ning leitud saabneti lingikogust:
http://photo.platonoff.com/Auto/2006112 ... ine_Input/
Seal ilus juhend sellest, kuidas saaks audio sisendi ehitada.

Omal ka see töö lähiajal ette võtta, sest CD plaatidega majandamine on ikka tülikas :-)

võiks ka ära teha endal selle värgi puhkuse ajal. samas hakkasin mõtlema, et kunagi kiskusin välja selle nokia handsfree süsteemi. tekkiski küsimus, et kuidas see saadab heli kõlaritesse, kas sellega järsku kuidagi lihtsamalt ei saa? või on sellel ainult mono heli? on keegi kokku puutunud?
sebastian
Operaator Kõps
Postitusi: 2137
Liitunud: T Nov 09, 2004 1:35
Asukoht:
Auto: 9000CDE '97

#9

Algselt postitas: pedaalinahhaal
Loodetavasti hakatakse sealt MP3 mängijast kuulama VAW-e või äärmisel juhul FLAC-e, sest läbi H&K helisüsteemi miskit krigisevat MP3 pressima hakata, on patt IMHO.
128kb/s on muidugi krigisev, aga kes enam sellist kuulab ;)
256 või 320kb/s juba täiesti hea, H&K pole siin mingi näitaja.
Kui väga norida on ka kompressimata WAV ja FLAC viletsad ja "ülikvalteetsest" helisüsteemist peaks hoopis SACD-d kuulama.
Peaasi, et MP3 mängija ise pole mingi odav hiinakas.

Handsfree sisend on minu teada tõesti mono.
aatom
Saabiklubi liige
Postitusi: 850
Liitunud: P Okt 09, 2005 20:24
Asukoht: Viljandi
Auto: 9-5 2.2TDI 2002, 96 2T 1965, 96 4T 1976, 900 Cabrio 1989, 900c 1984, Sonett II
Kontakt:

#10

Kas on mingi võimalus hoopis 6 plaadi mängija (box-i) signaale ära kasutada. Ehitaks kasvõi lisaelektroonika sinna, kui leiaks lisamaterjale ja asi liig keeruline pole (kasvõi digitaalne signaali edastus).
Vasta