Mure raadioga

Suhtleme (heli + pilt) + auto teemadel...
Vasta
kaidar
Postitusi: 10
Liitunud: E Aug 22, 2011 0:01
Asukoht:
Auto:

#1

K Nov 02, 2011 6:20

Mure seisneb siis selles, et kui jätan auto seisma ja võtan võtme välja läheb makk ilusti kinni aga umbes 10 sekundi pärast läheb ise käima ja kui lülitad jälle nupust välja siis umbes 10 sekundi pärast läheb jälle käima ja nii koguaeg.
Autoks on saab 9-5 ja makk on cd ja kaseti mängijaga.
JaanL
Postitusi: 18
Liitunud: P Sept 21, 2008 12:12
Asukoht:
Auto:

#2

K Nov 02, 2011 8:33

Kas see ei ole mitte üks saab 9-5 tüüpviga, sest paljudel autodel (sh ka minu omal) on see probleem. Nimelt kui süüde väljas siis mingi hetk hakkab kõlarites pininat kostuma, kui makk nupust sisse-välja lülitada, siis see pinin kaob ära. Vahepeal ei õnnestu ka 30min järel seda pininat kaotada ja kui auto seisab niimoodi 3 päeva, siis on aku tühi. Ilmselt on siis tegemist helivõimendi veaga? Uus võim pidi muidugi väga kallis olema.
kaidar
Postitusi: 10
Liitunud: E Aug 22, 2011 0:01
Asukoht:
Auto:

#3

K Nov 02, 2011 12:53

Mul ei ole mingit pininat, lihtsalt läheb käima ja hakkab radiot mängima.
mental
Postitusi: 102
Liitunud: E Apr 21, 2008 11:06
Asukoht: Tallinn
Auto: 9-5 V6 3.0

#4

K Sept 18, 2013 16:35

Mul on hakanud ilmnema sama probleem, aga aegajalt.
Tegu 1999.a. 9-5 AS3 süsteemiga. Pininat pole.
Pargid auto ära, võtad võtme välja, raadio läheb ise kinni, paned alarmi peale. Hiljem tuled auto juurde, teed ukse lahti ja raadio juba mängib vahest iseenesest.

Üks päev läks mitu korda järjest ise tööle ja võtsin välja kaitsme nr. 9. Kuna raadio ja alarm (või mingi osa sellest) on mõlemad kaisme nr. 9 all, siis ei tööta kesklukk ega alarm ka peale kaitsme eemaldamist - seega pole see ka lahendus.

Ei leia ka kuskilt internetist ravimit selle kohta:(

Jälle mingid külmjooted?
There's no way back now. So just relax and get used to it!
richard
Postitusi: 947
Liitunud: P Apr 07, 2013 11:26
Asukoht:
Auto:

#5

K Sept 18, 2013 16:50

see makk peaks teoorias üldse vait jääma mingi aeg ju kui süüde väljas ja makk sees. Mul teeb küll nii.

Olen märganud ka seda et kui tõmban võtme välja jääb makk vait, vahel tõmmates ei jää. Kui siis panna uuesti sisse ja rõhuda kergelt vasakule (süüde välja suunas) samal ajal välja tõmmates jääb vait. Ehk on seal mingi kala? Mingit surinat olen ka mina kuulnud aga ei seostanud makiga seda enne...
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#6

K Sept 18, 2013 18:08

see makk peaks teoorias üldse vait jääma mingi aeg ju kui süüde väljas ja makk sees. Mul teeb küll nii.

Olen märganud ka seda et kui tõmban võtme välja jääb makk vait, vahel tõmmates ei jää. Kui siis panna uuesti sisse ja rõhuda kergelt vasakule (süüde välja suunas) samal ajal välja tõmmates jääb vait. Ehk on seal mingi kala? Mingit surinat olen ka mina kuulnud aga ei seostanud makiga seda enne...


Sinul on süüteluku südamik vigane.
richard
Postitusi: 947
Liitunud: P Apr 07, 2013 11:26
Asukoht:
Auto:

#7

K Sept 18, 2013 18:10

see makk peaks teoorias üldse vait jääma mingi aeg ju kui süüde väljas ja makk sees. Mul teeb küll nii.

Olen märganud ka seda et kui tõmban võtme välja jääb makk vait, vahel tõmmates ei jää. Kui siis panna uuesti sisse ja rõhuda kergelt vasakule (süüde välja suunas) samal ajal välja tõmmates jääb vait. Ehk on seal mingi kala? Mingit surinat olen ka mina kuulnud aga ei seostanud makiga seda enne...


Sinul on süüteluku südamik vigane.


üldse ei üllata :D aga siiamaani on seda juhtunud harva ja selle pärast vahetama vast ei kuku. Tänud siiski!
9-5LPT
Postitusi: 1234
Liitunud: P Apr 29, 2012 14:45
Asukoht: Tartu
Auto: 9-5NG Aero, 2.0 TTid XWD

#8

K Sept 18, 2013 19:45



üldse ei üllata :D aga siiamaani on seda juhtunud harva ja selle pärast vahetama vast ei kuku. Tänud siiski!



No pigem ikka vaheta, üks hetk oled kuskil Setomaa metsade vahel ja ei saa enam autot käima ;). Kuskilt on nagu meelde jäänud et see ka suht tüüpviga, mul senimaani pole jupsinud...ptüiptüiptüi.

OT lõpp.
Kogenud Aeronaut. :drive:
tauber
Postitusi: 202
Liitunud: R Apr 13, 2012 21:48
Asukoht:
Auto:

#9

N Sept 19, 2013 7:59

Jah,Saabil neid veidrusi ja vigu ikka jätkub. Enda 9-5(2008a.) süütelukust ei viitsi rääkida aga raadio tegi sellise nalja,et kaotas ühel päeval lihtsalt mällu pandud raadiojaamad ära,ehk siis pidin uuesti jaamad ritta panema ja salvstama.Igapäevane veidrus on aga see,et auto uuesti käivitades ei ole raadio enam samal jaamal millelel ta viimati sõites ja seisma jäädes oli.Mõtlesin algul,et see võib olla mingi huvitav Saabi omapära ja inseneride uudne lahendus millelel ise veel pihta ei saa aga küllap on seegi vaid üks järjekordne labane tüüpviga.:(

richard
Postitusi: 947
Liitunud: P Apr 07, 2013 11:26
Asukoht:
Auto:

#10

N Sept 19, 2013 8:10

Jah,Saabil neid veidrusi ja vigu ikka jätkub. Enda 9-5(2008a.) süütelukust ei viitsi rääkida aga raadio tegi sellise nalja,et kaotas ühel päeval lihtsalt mällu pandud raadiojaamad ära,ehk siis pidin uuesti jaamad ritta panema ja salvstama.Igapäevane veidrus on aga see,et auto uuesti käivitades ei ole raadio enam samal jaamal millelel ta viimati sõites ja seisma jäädes oli.Mõtlesin algul,et see võib olla mingi huvitav Saabi omapära ja inseneride uudne lahendus millelel ise veel pihta ei saa aga küllap on seegi vaid üks järjekordne labane tüüpviga.:(


it's called iSaab shuffle :D
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#11

N Sept 19, 2013 8:20

Vahetada polegi keegi soovitanud. KUNI võti veel keerab, on südamik remonditav. Ühel hetkel lukku enam keerata ei saa ja siis tuleb see purustada. Sama juhtub, kui sinna õli lasta.


see makk peaks teoorias üldse vait jääma mingi aeg ju kui süüde väljas ja makk sees. Mul teeb küll nii.

Olen märganud ka seda et kui tõmban võtme välja jääb makk vait, vahel tõmmates ei jää. Kui siis panna uuesti sisse ja rõhuda kergelt vasakule (süüde välja suunas) samal ajal välja tõmmates jääb vait. Ehk on seal mingi kala? Mingit surinat olen ka mina kuulnud aga ei seostanud makiga seda enne...


Sinul on süüteluku südamik vigane.


üldse ei üllata :D aga siiamaani on seda juhtunud harva ja selle pärast vahetama vast ei kuku. Tänud siiski!
richard
Postitusi: 947
Liitunud: P Apr 07, 2013 11:26
Asukoht:
Auto:

#12

N Sept 19, 2013 10:38

Vahetada polegi keegi soovitanud. KUNI võti veel keerab, on südamik remonditav. Ühel hetkel lukku enam keerata ei saa ja siis tuleb see purustada. Sama juhtub, kui sinna õli lasta.


see makk peaks teoorias üldse vait jääma mingi aeg ju kui süüde väljas ja makk sees. Mul teeb küll nii.

Olen märganud ka seda et kui tõmban võtme välja jääb makk vait, vahel tõmmates ei jää. Kui siis panna uuesti sisse ja rõhuda kergelt vasakule (süüde välja suunas) samal ajal välja tõmmates jääb vait. Ehk on seal mingi kala? Mingit surinat olen ka mina kuulnud aga ei seostanud makiga seda enne...


Sinul on süüteluku südamik vigane.


üldse ei üllata :D aga siiamaani on seda juhtunud harva ja selle pärast vahetama vast ei kuku. Tänud siiski!



uhoh, selge. siis peab selle nimekirja lisama
Vasta