Saab 9-3SS subwooferi lisamine

Suhtleme (heli + pilt) + auto teemadel...
9-5LPT
Postitusi: 1227
Liitunud: P Apr 29, 2012 14:45
Asukoht: Tartu
Auto: 9-5NG Aero, 2.0 TTid XWD

#76

P Aug 17, 2014 12:36

Mul ei käi mingeid plõkse...kõik toimib nagu peab HI-LOW konvertriga


Mul hakkas high-low konverteriga 98a 9-5 kõlar nagu mikrofon tööle pmst ja 2000a 9-3 samamoodi, pagassi luugi kinni lõid käis ka mats kõlaritest läbi, kui korralikku sisseehitatud converteriga võimu ostsin, see mure kadus :D
Kogenud Aeronaut. :drive:
flood
Postitusi: 227
Liitunud: K Juul 11, 2007 16:19
Asukoht: Tallinn/Pärnu/Saaremaa
Auto:

#77

P Sept 28, 2014 22:40

Kus on, sinna tuleb juurde.
Ehk siis sai ka teisele võimendile RCA väljavõtted juurde ehitatud. Tegeletud sai ka tootearendusega, ehk antud võimul lisaks võimendiplokile ka "mute-"skeem sees. Ehk siis võimust sai välja toodud remote juhtimiseks vajalik 12V lisavõimendile (aftermarket võimule). Nüüd on siis nii, et lisavõimendi töötab ka siis kui süüde on väljas. Raadiot sisse-välja lülitades teeb sama ka lisavõimendi. Kui otsid raadiojaamu või vahetad raadio pealt plaadimängija peale, siis samuti mute rakendub ja lisavõimendi jääb vait. Nõndapidi on igasugu plöksud, raginad ja muud kahtlased hääled kadunud.

SuperPr0 :head:
PS. Fullrange tuleb väljavõttest, ühenda järele mida iganes tahad...



Lisatud failid
Factor
Postitusi: 704
Liitunud: N Okt 14, 2004 11:59
Asukoht:
Auto:

#78

E Sept 29, 2014 17:55

Kus on, sinna tuleb juurde.
Ehk siis sai ka teisele võimendile RCA väljavõtted juurde ehitatud. Tegeletud sai ka tootearendusega, ehk antud võimul lisaks võimendiplokile ja "mute-"skeem sees. Ehk siis võimust sai välja toodud remote juhtimiseks vajalik 12V lisavõimendile. Nüüd on siis nii, et lisavõimendi töötab ka siis kui süüde on väljas. Raadiot sisse-välja lülitades teeb sama ka lisavõimendi. Kui otsid raadiojaamu või vahetad raadio pealt plaadimängija peale, siis samuti mute rakendub ja lisavõimendi jääb vait. Nõndapidi on igasugu plöksud, raginad ja muud kahtlased hääled kadunud.

SuperPr0 :head:
PS. Fullrange tuleb väljavõttest, ühenda järele mida iganes tahad...


Tubli! Järgmisena 9-5 projekt...:head:
Vabandage neiu, mis kell on.... mul seisab
Vasta