autovõim

Suhtleme (heli + pilt) + auto teemadel...
Vasta
Zazou
Saabiklubi liige
Postitusi: 1179
Liitunud: P Mär 28, 2004 23:28
Asukoht:
Auto:

#1

P Aug 01, 2004 12:45

väike probleem autovõimuga, kuna siin on ka tarku inimesi selle ala pealt koos, siis äkki oskab keeg nõu anda (sama kirja postitasin ka elektroonika foorumisse)
autostereotest eriti midagi ei tea ja olen siiani (arvatavasti ka edaspidi) kasutanud odavaid jublakaid, mida õiged audiomehed vist eriti ei tunnista :)

aga probleem järgmine:

Sai ostetud autolammutusest üks väike autovõim, eesmärgiga ühendada sellega mp3 pulk. Sai siis otsi defineeritud ja arvatavasti ka õiged otsad nii väljundile kui toitele leitud, aga asi tööle ei hakanud.
Kuna autovõimudest eriti midagi ei tea, siis arvasin et neil kõlbab üldjoontes sisendiks ka tavaline kõrvaklapi väljund.
Seega esimene küsimus, milline peab olema autovõimule (KAC425) sisend, kas mp3 mängija kõrvaklapiväljund peaks/võiks sellega ühilduda.

Teine probleem on selles, et ma pole kindel, et see võim üldse töökorras on, kuigi välisel vaatlusel elektroonika paistab ilus ja korras (ei ole mingeid läbipõlemise märke) ja kui ühendan toite, siis mingi relee klõpsub ka ilusti sees. Väljundis on aga enamasti imelik põrin. Teine küsimus siis, et kus võiks olla mingi odav aga asjalik koht tallinnas, kus sellist pisikest autovõimendit saaks kontrollida. või kuidas lollikindlalt ise testida? kuna võimendi ise maksis 50.- ei tahaks mitut sada selle kontrolli eest välja käia (ostaks siis parem uue juba)

Tegemist on võimendiga: Kenwood KAC 425
http://www.saabnet.ee/stuff/stereo/OM-KAC-425-1995-KUSA.pdf
http://www.saabnet.ee/stuff/stereo/kac425.pdf

Lisatud failid
M: SAAB 9000 ja 9-5 erinevad kasutatud varuosad
----------------------------------------------------
www.robolabor.ee
Vasta